Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes v trgovini videla

danes v trgovini videla

danes sem v trgovini vidla eno familijo k je mela 8 vozičkov polne hrane, kva bo folk s toliko hrane

Mogoče je pa iz Italije.

Jaz pa bila danes v dveh trgovinah, v eni police nabasane do vrha in čez (očitno berejo tale čvek). V Eurospinu kakih 15 strank, v drugi (Hofer) vključno z mano 5.
Sem pa v eni videla majhnega tipa okrog 50-ih, se zadržuje pri hladilniku s pakiranim mesom, gleda v eno gleda v drugo, v eni roki kruh, v drugi nekaj drugega in prav nemarno kašlja direkt v meso. Super packi.

nova
Uredništvo priporoča

Sej lahko, da so res iz Italije ali pa tudi zaradi vremena želijo malce večjo zalogo. Če bodo pojedli “dober tek”, če bodo pa stran metali, pa naj jih denarnica boli. 🙂
In btw, jaz tudi “rabim” ozimnico za sedem suhih let ;p

Lahko da imajo tako veliko druzino. Lahko, da so kupili se za koga drugega, kaksno bliznjo zlahto.

Hahaha. Ta je pa dobra. Osem vozičkov.

Dopoldan (ker imam ta teden službo popoldan) sem opravljala tedenski nakup za najino družino in starše (skupaj 8 ljudi). Jasno imela tudi zvrhan voziček. Pa je ena ,pametna, urejena upokojenka komentirala nekaj o paniki. Sem ji na kar se da prijazen način pojasnila, da je njena zaloga v vozičku večja od naše, če seveda oceniš količino glede na eno osebo. Jaz grem v trgovino zato, da opravim nakup. Nekateri pa ste očitno tam zato, da ,čekirate, kako polni so vozički ostalih strank

New Report

Close