Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ze na prvem zmenku je hotela z mano skocit pod rjuhe

Ze na prvem zmenku je hotela z mano skocit pod rjuhe

Pocaki punca, sem ji rekel. Tako hitro se svabi niso strelal.

Švabi so, Italijani niso.

Ta me je pa nasmejal!

Drugače pa, odločna in pogumna, ve kaj hoče oz te je verjetno že 2 leti čekirala in opravljala študijo s pomočjo prijateljic, ki so raziskale tvoje komplet družinsko drevo, pedigre, zgodovino, govorila z vsemi tvojimi bivšimi in pregledala medicinske ter ostale kartoteke in te sedaj pozna bolje kot ti sam sebe. Nikoli ne dvomi v odločitev ženske, že ve ona zakaj. Lahko pa samo da je zelo potrebna nežnosti ali spolnosti in si pač pri roki…katera od opcij si, pa veš ti.

Ali je zate to cudno?
Kaj pa naj recemo zenske 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih bi takoj skocilo na prvem zmenku med rjuhe. Pa se zgodijo primeri, ko reces moskemu, da te to ne zanima. In prac ne odnehajo in fehtarijo.

Daj no, to je blo ful nesramno. Če si te je tk zaželela, pol bi. Boga revica je šla vlažna domov. Zagotovo se je mogla pol sama porihtat doma. Kaj če jo je začelo ščemet, ko je zmenek začel it v pravo smer. Revica uboga je mogla v lužici sedet. Kako si lahko kaj takega naredil? Porihtal bi jo, kot pravi kavalir.

Jst sem tut na prvem zmenku, sicer je bil pobudnik on, a branila se nisem. Letos bo 10 let zakona, zelo dobrega!

Ne ravno na prvem, ker nisva imela kje, a sva v 2 tednih to uredila in tudi jaz imam podobno zgodbo. 16 let sva že srečna in še vedno zelo aktivna 😉 Nekateri ne kompliciramo in ne cincamo. Akcija je vedno bila moj zaščitni znak. Če bi mi takrat rekel to, kar je avtor svoji, bi odletel v trenutku…

Si bila poštena in nisi kšeftala s svojo luliko, zato traja.

Ne ravno na prvem, ker nisva imela kje, a sva v 2 tednih to uredila in tudi jaz imam podobno zgodbo. 16 let sva že srečna in še vedno zelo aktivna 😉 Nekateri ne kompliciramo in ne cincamo. Akcija je vedno bila moj zaščitni znak. Če bi mi takrat rekel to, kar je avtor svoji, bi odletel v trenutku…
[/quote]

Akcija je vedno bila moj zaščitni znak. Lep “zaščitni” znak si izbrala.

Za tako punco bi rekel eden iz kmečkega okolja s katerim sem se predlani dobivala, da je zrela za resno vezo. 🙂
Jaz napram njej ne skočim takoj s tipom v posteljo, sploh če se gre za resno vezo. Moraš človeka prej spoznati, iz katerega okolja prihaja, kak je, itd.
Poznavanje s seksom je zelo površinsko. 🙂

Akcija je vedno bila moj zaščitni znak. Lep “zaščitni” znak si izbrala.
[/quote]

Je bil moj prvi in ostaja edini, pocestnica je verjetno tvoja mati, ker drugače mame na mestu vzgojijo dosti bolj kulturne otroke. Mogoče te je pa zapustila in sedaj moraš do konca življenja obtoževati druge…a tudi zate obstaja rešitev in zdravljenje. Naredi prvi korak.

Akcija obrodi največ sadov. Seveda je najboljši zaščitni znak zame, ni nujno za druge..zato pa nimate lajfa.

Ne ravno na prvem, ker nisva imela kje, a sva v 2 tednih to uredila in tudi jaz imam podobno zgodbo. 16 let sva že srečna in še vedno zelo aktivna 😉 Nekateri ne kompliciramo in ne cincamo. Akcija je vedno bila moj zaščitni znak. Če bi mi takrat rekel to, kar je avtor svoji, bi odletel v trenutku…
[/quote]

Jaz tri mesece počakam na seks v vezi. Kaj če z nekom takoj seksaš in ugotoviš, da seksualno nista kompatibilna. 🙂

Jaz tri mesece počakam na seks v vezi. Kaj če z nekom takoj seksaš in ugotoviš, da seksualno nista kompatibilna. 🙂

Moja nekdanja kolegica je tudi s tipom takoj seksala, seveda da je lažje manipulirala s seksom potem.
Tip ji je potem vse plačal, kupil cunje dragih znamk,itd.

Jaz tri mesece počakam na seks v vezi. Kaj če z nekom takoj seksaš in ugotoviš, da seksualno nista kompatibilna. 🙂

Jaz tri mesece počakam na seks v vezi. Kaj če z nekom takoj seksaš in ugotoviš, da seksualno nista kompatibilna. 🙂
[/quote]

Kaj pa je prednost, če šele po treh mesecih ugotoviš, da seksualno nista kompatibilna???


da z manevrskim tičem ne moreš ustreliti!

Moja nekdanja kolegica je tudi s tipom takoj seksala, seveda da je lažje manipulirala s seksom potem.
Tip ji je potem vse plačal, kupil cunje dragih znamk,itd.
[/quote]

Dvomim, da so ti, ki se jim tako mudi s sexom, lahko kdaj zanesljivi partnerji.

Obstaja še ena bolj podla: seksaš na prvem zmenku, potem pa vsaj tri mesece nič >:-)

Dvomim, da so ti, ki se jim tako mudi s sexom, lahko kdaj zanesljivi partnerji.
[/quote]

Govora je o prvem ZMENKU ne srečanju…lahko sta prijatelja od prej. Nekateri očitno imajo srečo ali znajo izbrati.

Podpiram seks čimprej, ne pa kup enih kavic in čvekov pa večerij, potem pa ugotoviš da ima smoki med nogami, ali pa da mu je predigra španska vas, ali pa da ima 27cm, ali pa da ima 18cm in tankega 3mm,.. Mislim, seksualno je tud treba bit usklajen, ne samo v čvekanju.

Pa skupaj nekam it za več dni, to tudi podpiram. Čimprej, na morje, najboljše je it jadrat, ker tam nimaš kam pobegnit,.. Sicer pa nujno, preden se za karkoli več odločiš (da to je pa zdaj to), skupaj nekam za par dni,..

Tako. Za nameček je ravno na prvem skupnem večdnevnem bivanju fasal neke hude prebavne težave, tako da sem ga spoznala tudi v tej ne najbolj prijetno dišeči luči. Sva preživela in tako leta in leta in leta …

Tako. Za nameček je ravno na prvem skupnem večdnevnem bivanju fasal neke hude prebavne težave, tako da sem ga spoznala tudi v tej ne najbolj prijetno dišeči luči. Sva preživela in tako leta in leta in leta …
[/quote]

To so pa res hude in dolgo trajajoče prebavne motnje.

New Report

Close