Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko krofov ste pojedli

koliko krofov ste pojedli

sem jih ene 6, ups, 5 domačih in en je bil kupljen

Od prejšnjega tedna do danes, ene deset.
Danes pa še nobenega 🙁

Niti enega, na poletje se moram pripravit :))

Zadnji teden 1-2 na dan. Včeraj in danes še nobenega. Mislim, da ga danes ne bom. Imam eno dobro tortico:)).

V zadnjem tednu cca. 5. Vsi kupljeni. 4 navadni in 1 mareličen.

10 in število se veča

Mi ne pašejo, mirno preživim brez njih.

Danes nobenega, sem pa v soboto 2, eden za drigim je izginjal v mojih ustih – ce bi ostal še kkašeb, bi še tistega … Jap, tako je, ko ‘zagrabi’, danes pa ni skomine …

4, pa še to zato, ker se je v soseščini odprla nova pekarna, in imajo res dobre krofe.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Krofov nič, sem pa zato eno košaro kroštol pojedel in koroni v brk zvrnil en tropinovec. Brrrrr… peče.

Aha, flancate…jap, me je zanimalo, ker se nisem za krostole slisala, primorski krjki flancati.

1 kupljen, 3 domače.

Dva sem zmazala čez vikend. Dovolj je bilo.

Aha, flancate…jap, me je zanimalo, ker se nisem za krostole slisala, primorski krjki flancati.
[/quote]

Ja, ja, Slovenci temu pravite flancati 🙂

7 kom.

jaz prav nobenega – in ga ne pogrešam. Sem pa domače flancate papcala, pa puding s smetano, pa čokoladno torto z banano. Bi lahko tudi krof, so tudi bili – domači in kupljeni, ampak ni več placa bilo kam dati. Prejšnje dni me pa tudi niso nič povlekli – sem si raje doma naredila čežano s sladko smetano malo gor – njam, njam sladica, spomin na otroške dni, na šolska kosila.

Moja mama je danes v župnišču spekla 43 krofov. Sem jo jaz peljala tja na vozičku, ker si je gospod župnik zaželel domačih krofov. Je vse pojedel, rekel, da jih je premalo, zato sem mamo kregala, ker se ni dovolj potrudila.

Danes nič, čez vikend 1 domač.

Tudi enega ne.

OMB jaz pa tri in pol!

A ni mareličen “navaden” krof? Kaj pa je za tebe “navaden krof”?

Cca 15. Ne bom jih več. Vsaj danes ne. Post pa to.

New Report

Close