Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DVA SLOVENCA Z LADJE OKUŽENA Z KORONAVIRUSOM

DVA SLOVENCA Z LADJE OKUŽENA Z KORONAVIRUSOM

VSI BOMO POMRLI!

U, to pa je spoznanje.

Jaz ne verjamem v te viruse, to je samo nateg farmacije, da bi nas spravili v paranojo in nam drago prodajali svoje strupene zvarke. Treba je samo uporabljat tekočo vodo in skrbet za osebno higieno, pa ti nobena bolezen ne pride do živega.

nova
Uredništvo priporoča


Blagor takšnim, kot si ti.
Do zadnjega boš mislila, da si samo prehlajena.

Mogoče si pa le malo ogledaš kakšne informacije iz tujih spletnih strani ….

Problem, ker so jih toliko časa “pacali” in zadrževali gor. Prepočasno testiranje – sicer 3000 potnikov +1000 članov posadke. VIrus so pa prenašali tudi zaposleni – čistilci, dostavljalci hrane….
Je bil tudi problem, verjetno na začetku niso imeli niti dovolj testov na voljo, zato je toliko časa trajalo…. So potniki tudi sami povedali v videih, da je bila popolna dezorganizacija, niso uredili niti “zelenih” ali rdečih” con, ker verjetno niso smeli, ker bi s tem ustvarili še dodatno paniko med ljudmi gor – torej ko so imeli sprehajanje dovoljeno, so se mešali med seboj, okuženi in zdravi… Neumno do amena. So jih praktično pustili, da so se zdravi namerno okužili.

Žal sta umrla tudi sicer že dva okužena potnika z ladje, Japonca ( torej spet žrti azijskega porekla…) Nekaj je na tem, da umirajo samo azijci, evropska rasa pa ne….

Ladja kot sama je pa en sam velik bacil – to je šlo po prezračevalnem sistemu povsod.

Treba je povedat, da sta bila umrla stara 80 let. Torej je bilo tveganje zanje bistveno večje.


Blagor takšnim, kot si ti.
Do zadnjega boš mislila, da si samo prehlajena.

Mogoče si pa le malo ogledaš kakšne informacije iz tujih spletnih strani ….
[/quote]

Ne verjamem “informacijam”, ki jih lansirajo v zmanipulirano in prestrašeno javnost mediji v lasti korporativnega kapitala.

Treba je povedat, da sta bila umrla stara 80 let. Torej je bilo tveganje zanje bistveno večje.
[/quote]

seveda tudi to je razlog poleg azijskih genov.
Starejši imajo ponavadi tudi že kar nekaj kroničnih bolezni in je telo v taki situaciji hitro izčrpano, ker imunski sistemtudi ni več toliko odporen kot v mlajših letih in se telo ne zmore več boriti.

Me ne gane. Želim jima pa obema čimprejšnje okrevanje.

Itak sem kadilc in ko me dobi me več ni…

meces pesek v oči,svasta.

seveda tudi to je razlog poleg azijskih genov.
Starejši imajo ponavadi tudi že kar nekaj kroničnih bolezni in je telo v taki situaciji hitro izčrpano, ker imunski sistemtudi ni več toliko odporen kot v mlajših letih in se telo ne zmore več boriti.
[/quote]

Kakšni stari, koliko mladih okoli trideset je umrlo. Saj je pisalo. Se celo dva zdravnika mlada je bilo čez celo stran objavljeno. Kaki imunski sistem.

Treba je povedat, da sta bila umrla stara 80 let. Torej je bilo tveganje zanje bistveno večje.
[/quote]

Zanimiv virus, kot (umetno) ustvarjen za reševanje problema staranja prebivalstva in stroškov pokojninskih skladov, blagajn ter državnih proračunov.

Kakšni stari, koliko mladih okoli trideset je umrlo. Saj je pisalo. Se celo dva zdravnika mlada je bilo čez celo stran objavljeno. Kaki imunski sistem.
[/quote]

Dokler v Evropi ne umre oseba, ki ni azijskega porekla, nimaš kaj panicirat.

A jim CORIS sploh velja, če bo zdravljenje v tujini?
Eni pravijo, da v primeru epidemije zavarovanja v tujini ne veljajo?

Dokler v Evropi ne umre oseba, ki ni azijskega porekla, nimaš kaj panicirat.
[/quote]

in še: raje se boj prihajajočih uničevalnih kobilic, ki so sedaj že v savdski arabiji, ne pa tega virusa… Ki bodo požrle vse po poljih na svoji poti….

da sta dva že doma?kako pa to mogoče???na 24.ur

meces pesek v oči,svasta.
[/quote]

Ti pa živi v strahu še naprej. če ti je tako ljubše. Včeraj ptičja gripa, danes korona virus, drugo leto spet nekaj drugega … Zanimivo pa, da so vse prejšnje epidemije takoj pozabljene, čeprav so takrat delali za vsako take paranoične napovedi, da bo pol človeštva pomrlo.

Kakšni stari, koliko mladih okoli trideset je umrlo. Saj je pisalo. Se celo dva zdravnika mlada je bilo čez celo stran objavljeno. Kaki imunski sistem.
[/quote]

ja in vsi ti preminuli so bili azijske genetike ( ni napisano slabšalno, samo toliko, da boš razumela).

Dokler v Evropi ne umre oseba, ki ni azijskega porekla, nimaš kaj panicirat.
[/quote]

Mene briga, če tudi danes grem. Budale kot si ti, ne pišete resnico in lazete. To je razlika med menoj in teboj, da se jaz zavedam, ti lažeš, ker si prpa al kaj si, budala.

Dva slovenska potnika s križarke Diamond Princess, ki je bila dva tedna v karanteni ob japonski obali, sta okužena s koronavirusom, dva sta zdrava in doma, še dva pa naj bi bila tudi zdrava, a sta še vedno na Japonskem.

Kako sta že lahko doma? Kje so jih spustili dol?

Mene briga, če tudi danes grem. Budale kot si ti, ne pišete resnico in lazete. To je razlika med menoj in teboj, da se jaz zavedam, ti lažeš, ker si prpa al kaj si, budala.
[/quote]

Daj prilepi no link, kjer je navedeno, da so žrtve evropejci, evropskega porekla. Prosim! Laži, budalizem in paniko pa obdrži zase.

ja in vsi ti preminuli so bili azijske genetike ( ni napisano slabšalno, samo toliko, da boš razumela).
[/quote]
Tudi Iranci ?
Mimogrede, tudi iransko mesto Qom, kjer sta umrla, se zapira v karanteno.

Imenuje se globalna nevarnost. Rasisti. Torej noben ni imun. V Ameriki je belec umrl.


Tudi Iranci ?
Mimogrede, tudi iransko mesto Qom, kjer sta umrla, se zapira v karanteno.
[/quote]

Iranci imajo v svojih genih tudi azijsko egentiko, če še ne veš.

Iranci imajo v svojih genih tudi azijsko egentiko, če še ne veš.
[/quote]
Hahaha potem bi moral vedeti, da Evropejci imamo tudi. A veš, da nas veliko misli, da smo Azijci, celo Angleži, hojo.

New Report

Close