Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek upor v Nemciji

upor v Nemciji

Ali sem prav slisal, da se je v Nemciji zacel upor proti islamisticni nadvladi pod koordinacijo levih kriminalcev?
Vsak vrc hodi po vodo, dokler se ne razbije, pravijo.
In razpoke ze nastajajo.
To sploh ni slabo, bi rekel.
Ti meni, jaz tebi. Oder?

Samo idioti si želijo takega spopada. Ko boš zaradi njega izgubil brata, sestro, starša, otroka, se spomni svojih budalaštin. Luštno ga je drugim želet, ampak vse slejkoprej pride tudi do tebe.

Samo idioti si želijo takega spopada. Ko boš zaradi njega izgubil brata, sestro, starša, otroka, se spomni svojih budalaštin. Luštno ga je drugim želet, ampak vse slejkoprej pride tudi do tebe.
[/quote]

Vsak tak spopad prinese žrtve, dlje kot se mu izogibaš, več je žrtev.
Slovaki to očitno vedo:
Vaš link

Zal ,ja, vsak spopad prinese zrtve. To drzi.
Ampak, ali niso zrtve tudi oni, ki so leteli po zraku, ko so jih razstrelili oni, ki jih zagovarjate? Ali oni, ki so spestani in raztrgani oblezali za divjanjem kamiona ? Ali niso zrtve oni, ki so na koncertu slisali samo se buuum!! in umrli nalepljeni po dvorani?
Eh, samo ovce cakajo mirno na smrt.
Kaj se vam ne zdi mogoce, da bo prav vas otrok, vi, moz, brat letel po zraku zaradi teh, ki jih zagovarjate? Ali pa mislite, da so vasi ljudje varni? No, ja, potem pa…
Zakaj so se vedno napadeni v zgodovini zaceli braniti? Zato, ker so se morali zascititi in s tem tudi svoje drage.
Ovce pa so bile spremenjene v klobase.

Očitno si v življenju slišal samo za Evropo, kje so se zadeve začele, pa očitno skozi eno uho noter, skozi drugo ven.

Samo idioti si želijo takega spopada. Ko boš zaradi njega izgubil brata, sestro, starša, otroka, se spomni svojih budalaštin. Luštno ga je drugim želet, ampak vse slejkoprej pride tudi do tebe.
[/quote]

S tem moraliziranjem levaki vedno začnete šele takrat, ko se domorodci odločijo na (samo)obrambo. Prej ste pa zagovarjali teroriste, ker da imajo pravico do pokolov zaradi nekakšnih zgodovinskih krivic, ki naj bi jih pretrpeli.

Če ne bi zahod “vzpostavljal demokracije in delal reda” pri njih, jih ne bi bilo tu!
Žal – vse se vrača, vse se plača.

Kaj ne bi sli vi,ki se tako zavzemate za islamiste malo v njihove uboge napadene drzave in jim tam pomagali s svojimi hipy idejami?
Ker , vi butlji, v Evropi ne gre za njihove domace probleme, temvec za njihov namen, ki je vasim ocem popolnoma skrit, saj ne vidite dlje od vasih nosov.
Ali pa, kar poiscite kakega samorazstreljevalca in z njim poletite v nebo.
Aja, to pa ne?? Zakaj? A li so vsi do sedaj od njih umrli po Evropi manj vredni kot vi?

Če ne bi zahod “vzpostavljal demokracije in delal reda” pri njih, jih ne bi bilo tu!
Žal – vse se vrača, vse se plača.
[/quote]

Če bi bilo vzpostavljanje demokracije resnični vzrok, imajo možnost biti v sosednjih državah, ne pa vmes preskočit 10 držav, da prideš do tiste, ki ti je najbolj ugodna.
Pravi vzrok je idiotska politika odprtih meja in wilkomerjev. Edini vzrok, pa si ne date dopovedat.

Khem, ker ko gre za nasilje s strani drugih v njihovih državah, seveda zadaj ni nobenega namena. Nasilje rodi nasilje. Začni delat red na začetku, pa ne bo v Evropi nobene bombe več. Nasilje nasilje na nasilje na nasilje rodi pa vojno. Kar želi si je.

Če bi bilo vzpostavljanje demokracije resnični vzrok, imajo možnost biti v sosednjih državah, ne pa vmes preskočit 10 držav, da prideš do tiste, ki ti je najbolj ugodna.
Pravi vzrok je idiotska politika odprtih meja in wilkomerjev. Edini vzrok, pa si ne date dopovedat.
[/quote]

Ko gremo Slovenci s trebuhom za kruhom v tujino, smo tudi zadovoljni s prvo sosednjo državo? Ali iščemo najugodnejšo za nas? Saj govorimo o ekonomskih migrantih, ne? Ne trdite ves čas tega?

Khem, ker ko gre za nasilje s strani drugih v njihovih državah, seveda zadaj ni nobenega namena. Nasilje rodi nasilje. Začni delat red na začetku, pa ne bo v Evropi nobene bombe več. Nasilje nasilje na nasilje na nasilje rodi pa vojno. Kar želi si je.
[/quote]

ti brihta..
za kolk generacij/ tisočletij nazaj pa gledamo to “nasilje”..
to sam za 50 let nazaj al tud sežemo do XERXES-a??
ker jst mislim da se to “mi” branmo še od takrat..

Če ne bi zahod “vzpostavljal demokracije in delal reda” pri njih, jih ne bi bilo tu!
Žal – vse se vrača, vse se plača.
[/quote]

A res😁. A nisi rekla, da so boljši.

Ko gremo Slovenci s trebuhom za kruhom v tujino, smo tudi zadovoljni s prvo sosednjo državo? Ali iščemo najugodnejšo za nas? Saj govorimo o ekonomskih migrantih, ne? Ne trdite ves čas tega?
[/quote]

Točno tako! Ko slovenčki brez dokumentov nezakonito vstopajo v države, nezaposljivi zasedaJo azilne domove, se ne prilagajajo tuji kulturi, ustvarjajo NO GO cone in terorizirajo lokalno prebivalstvo, takrat je pa vse v redu?

Mi smo se očitno odločili, da bomo kobase, ker se ne znamo upreti, hlapci glupi pač.

Tudi desni ste k nam privlekli Venezuelce.

Zakaj?

Mi nimamo pa kje živet. To je pa v redu a ne, ker k budalam jih lahko pripeljete in z budalam lahko delate kar cte. Pol se pa greste se nek Knovs, sramota, sramota desna, sramota.

Kje ste zdaj moderatorji

A ti to resno?
Daj pridi tamle iz Roga med normalne ljudi, nehaj pohat in se zbudi!
Kje Slovenci delajo NO GO cone? Kam grejo brez pasusov, kje nasilno grabijo po domacinkah?
Kje ubijajo domacine in vse nakljucne, ki so zal takrat tam?
Kje zahtevajo in dobijo stanovanje, zepnino, hrano, karte za prevoz, hzastonj zdravnike, solanja?
Upam, da je tole sarkazem ali ironija, sicer uboga ti:).

Ko gremo Slovenci s trebuhom za kruhom v tujino, smo tudi zadovoljni s prvo sosednjo državo? Ali iščemo najugodnejšo za nas? Saj govorimo o ekonomskih migrantih, ne? Ne trdite ves čas tega?
[/quote]

Nisem še videl Slovenca, ki potem ko ga ujamejo recimo v gozdu v Švici brez dokumentov, trdi, da je Janez Novak, rojen 01.01.1990. Tudi ne takega, ki bi pred Eurotunelom stal za ograjo in čakal, da spleza čez in se vtihotapi na vlak. Pa takega tudi ne, ki bi po ulici vpil “v imenu očeta, sina in svetega duha” ter zraven zaštihal par sprehajalcev…
Res ne vem, kaj ti ni jasno.

Nisem še videl Slovenca, ki potem ko ga ujamejo recimo v gozdu v Švici brez dokumentov, trdi, da je Janez Novak, rojen 01.01.1990. Tudi ne takega, ki bi pred Eurotunelom stal za ograjo in čakal, da spleza čez in se vtihotapi na vlak. Pa takega tudi ne, ki bi po ulici vpil “v imenu očeta, sina in svetega duha” ter zraven zaštihal par sprehajalcev…
Res ne vem, kaj ti ni jasno.
[/quote]

Si pa videl venezuelca, ki je še slabši

Preklet podgane nam vse prikrivate, novinarjev pa nimamo in se lahko jebemo.

Dali ste jim stanovanja, službe, ajde kdo od vas si upa povedat?

Si pa videl venezuelca, ki je še slabši

Preklet podgane nam vse prikrivate, novinarjev pa nimamo in se lahko jebemo.

Dali ste jim stanovanja, službe, ajde kdo od vas si upa povedat?
[/quote]

Od nas? Koliko nas pa je? Nazadnje sem zjutraj v ogledali videl samo enega. Tistega, ki uporablja svoje možgane, ne pumpanja od drugih.

Od nas? Koliko nas pa je? Nazadnje sem zjutraj v ogledali videl samo enega. Tistega, ki uporablja svoje možgane, ne pumpanja od drugih.
[/quote]

Ti uporabljaš možgane tako, da imaš vse rad ampak tiste, ki ti hočeš to je tebi svetinja neumna😖🙂. In potem drugim s prstom kazes, ogledalo. Raje imam pokončnega človeka, ki reče ne maram, gnusi se mi kot nekoga, kot kaznivega kljukca.

A je Bader Meinhof spet v pogonu?

Od nas? Koliko nas pa je? Nazadnje sem zjutraj v ogledali videl samo enega. Tistega, ki uporablja svoje možgane, ne pumpanja od drugih.
[/quote]

Bomi mogli it protestirat, da bomo kaj izvedeli, to so ti mediji desnih, so pa Prvi v službi resnici ko gre za kaj bolj resnega zaprejo vrata za ovce…. . Tole mora bit politika, ki so jo sprejeli levi in desni, se mi bruha že od vsega.

New Report

Close