Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsi ki vas muci revmatoid

vsi ki vas muci revmatoid

Zdravo,

verjamem, da nas je tu kar nekaj, ki trpimo za blago ali, zal, za mocno obliko revmatoidnega artritisa. Seveda sem prebrala ze 1 000 000 00000000 tem, clankov, knjig o tej bolezni, ampak me se bolj zanima, kako se moji sotrpini sami borite proti temu.
Bolecine, rdeci clenki, sprememba oblike..
Kaj delate, da vam je vsaj malo lazje?
Jaz se bojim vseh steroidov- ne glede na obliko….ali se dsa to bolezen omiliti na bolj naraven nacin?
Brez abrakadabra, ampak na en normalen, po zdravi kmecki pameti naraven nacin?
Kaj delate vi?

Priporočam ti CBD smolo, artritis je vnetje in to odlično “zdravi” smola z visoko vsebnostjo kanabinoidov in polnim spektrom. To pa je preverjeno in zares pomaga proti vnetjem, bolečini,…

Redno jenlji 6 tednoc kapaile Artroforce od Vogla, kupis jih v lekarni in potem porocaj! Klinicno dokazano deluje. Moja sodelavka ni imela po njem niti vnetnih parametrov v krvi vec, ovrgli so ji revmo in putiko in vse! Dozivljenjsko varno jemanje baje

S spremembo načina prehranjevanja sem se pozdravila. Brez razhudnikov, moke, sladkorja, pa tudi stresa. Preberi na forumu Revma.

Tudi jaz tako.
V času zagonov kar na hudi terapiji kortikosteroidov in drugih zdravil. Sedaj sem v remisiji že 8.leto. Aja,jaz ne pijem nobenega alkohola, pa ne jem svinjine , od mesa kdaj kakšna jetrcam drugače pa modre ribe namesto mesa.
Redna telesna vadba – vsak dan, ko preneha tako bolet, da ni jutranje okorelosti. Pa če imaš preveč kilogramov- tudi tega se je treba pri artritisu žal čimprej rešiti. Meni je veliko pomagala tudi infra savna.

Imaš naravni mineral bor v boraksu, oblika kristali, kot so sol, sladkor- pozdravi artritis. Staro znano, sedaj že dolgo zamolčano dejstvo.
Včasih pa so ga zdravniki vedno predpisovali.
Agronomi ga s pridom uporabljajo, poznajo. V vsakem kaviarju je, kot konzervans, vendar naravni. Ni strupen, vendar ga potrebujemo v sledeh, čeprav ga potrebuje vsaka naša celica.
Zatem žveplo, kar je že znano, tudi njegove obloge v termah z žveplom, npr Moravske toplice, Istarske in doma z uporabo MSM in DMSO, na različne načine, pa še kaj bi se našlo.
Vse naravno, brez aditivov, preizkušeno.
Kar se tiče prehrane, gibanja, so dali že zdravniki. Če niso, je predvsem dobro prebirati izkušnje dobre prakse, ter lastnega odziva telesa.

Tudi jaz imam hudo obliko revme. Ko je bilo najhuje sem mislila da bom od bolečin umrla, ničesar nisem mogla, imela sem vnete vse sklepe razen komolcev. Tudi jaz sem probala naravne metode, eno leto sem bila na dieti brez glutena,razhudnikov, mesa, sladkorja. Eno leto sem jemala cbd smolo, jedla sem Artroforce in še in še bi lahko naštevala. Pomagalo ni nič, čisto nič. Zdravila sem se tudi z Metotrexatom in Medrolom kar je le malo omililo bolečine. Sedaj sem že eno leto na bioloških zdravilih in se počutim odlično, zaenkrat nimam nobenih stranskih učinkov. Sedaj imam normalno zdravo prehrano, poskušam se izogibati stresu, ki je pri meni zmeraj sprožilec poslabšanja bolezni.

New Report

Close