Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vegani imajo problem, ker so zaradi pomanjkanja vitamina b 12 l karnitina in ostalih mesnih zadev, ZBLOJENI DO DASKE

Vegani imajo problem, ker so zaradi pomanjkanja vitamina b 12 l karnitina in ostalih mesnih zadev, ZBLOJENI DO DASKE

sej to ni zaje bancija ima prenekatero vegansko prijateljico, in ne znajo logično povezovati zadev, ne znajo razmišljati več zadev hkrati in potem počnejo take nebuloze in protislovja da te srat prime energije nimajo, spomin jim peša, skos so nekaj bolni, povezovati zadev med sabo ne zmorejomeni se smilijo

Čisto tako, by the way, so težave, ki jih navajaš, povezane bolj z mesno prehrano. Obstaja kar nekaj raziskav na to temo, ki potrjujejo, da prehrana z veliko zelenjave ohranja možgane vitalne in zmanjšuje možnost nastanka demence.

Večina veganskega ‘mleka’ vsebuje čisto dovolj b12, pa tudi druga veganska predelana hrana ga ima. Poleg tega vegani precej bolj raziskujejo, kaj morajo vnesti v svoje telo in si priskrbijo tablete b12. Mimogrede, b12 tudi ti ne dobiš naravno, ampak ga umetno dodaja v meso. Verjamem, da so tudi kakšni vegani, ki so ‘zblojeni do daske’, vendar obstajajo tudi takšni mesojedci. Jaz na srečo nimam slabih izkušenj ne z enimi, ne z drugimi.

nova
Uredništvo priporoča


Sklepam, da si vegan??

Pa ne samo zblojeni.
Barva kože, kot da so živi mrtveci, nobenega življenja v očeh, agresivni, jezni na celi svet.
Sama negativna energija gre od njih in enostavno zahtevajo od nas, da se jim pridružimo v tem negativizmu.
Nobene energije, ko jih vidiš z otroci, tisti zamorjen pogled, surle do poda…
Res je čas, da jim kupimo ogledala.

Normalni na veganstvo niti ne pomislijo ne.

Se strinjam.

To da je nekdo agresiven in negativen, hrana nima veze. Kot nima alkohol, meso, droge. Mogoče samo malo bolj poudarijo kdo si. Kakšen karakter si.

Če se ne vtika in me ne mori s tem svojim veganstvom ni panike. Naj živi kakor hoče – me ne moti. Samo ko mi pa enkrat začne srat okoli tega pa nisem več prijazen

To da je nekdo agresiven in negativen, hrana nima veze. Kot nima alkohol, meso, droge. Mogoče samo malo bolj poudarijo kdo si. Kakšen karakter si.
[/quote]da nisi ti vegan ker take bedarije pišeš. a po alkotu nisi garesiven , ali da te vporašam druače oz ti povem vbrizgaj si kortikosteroide ki jih ti bedaki, ki gvihtajo brizgajo vase, boš videl kako boš agresiven, ko stekli pes. pa to je znanstveno dokazano

da nisi ti vegan ker take bedarije pišeš. a po alkotu nisi garesiven , ali da te vporašam druače oz ti povem vbrizgaj si kortikosteroide ki jih ti bedaki, ki gvihtajo brizgajo vase, boš videl kako boš agresiven, ko stekli pes. pa to je znanstveno dokazano
[/quote]

no ni res kar pišeš. Si, kar si, alkohol samo še bolj pokaže kdo si. karkoli v življenju se ti dogaja se po reakcijah vidi kdo si. tako ti je to. žal ali fajn.


Slišala sem, da so npr. mačke, ki jejo dosti mesa bolj divje, agresivne od tistih, ki ga jejo zelo malo. Kaj pa to?

Poznam par veganov in vsi so milo receno cudaki. Tezko je z njimi funkcionirat na vseh podrocjih.

Jaz pa ogromno mesojedcev, ki so zateženi, agresivni, nezmožni normalnega pogovora.


Slišala sem, da so npr. mačke, ki jejo dosti mesa bolj divje, agresivne od tistih, ki ga jejo zelo malo. Kaj pa to?
[/quote]

Ne klati lazi! Macka je 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mesojed, za katero je staro ali razpadajoce meso strupeno! Macka grize zelenje izklj8cno zato, da lahko izloci dlake iz zelodc in crevesja! Pes je vsejes, s poudarkom na mesu, macka pa mesojed, ce pa ne verjames, pa poguglaj!


Kateri vitamin pa tebi manjka? Vsi ostali?

Pravijo, da so vegani čudaki. Eni že, človek je človek ne glede na to kar je, mislim, da ga hrana ne definira razen v smislu, da imajo vegani in vegetarijanci večji občutek za živali, no, naj bi imeli, ker imaš bedake na obeh koncih.
Je pa res, da so ravno mesojedci tisti, ki se obnašajo nizkotno. Verjetno, ker je večina neizobraženih, ne vem, sklepam.
Za veganstvo in vegetarijanstvo moraš imeti vseeno nek denar.

Podpis; mesojedec

New Report

Close