Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali jo lahko odpustim?

Ali jo lahko odpustim?

Kresnil sem eno od svojih zaposlenih. Ni bila preveč za to ampak je verjetno popustila ker se je bala za službo. Zdaj je noseča, verjetno iz čistega maščevanja. Poleg tega ni pravočasno obvestila o svojem stanju. Ali jo lahko kako odpustim iz krivdnih razlogov?

seveda
seks na delovnem mestu s sodelavcem je ja kazniv. še za spolno nadlegovanje jo lahko tožiš

Seveda, izredna odpoved iz razloga opustitve skrbi za zdravje in varnost pri delu.

nova
Uredništvo priporoča

Da si moj šef… te kresnem na gobec. Prijavim in tožim.
Primitivizem na kubik.

Hahahaha… ti si robot, ne vem kako te je forum not spustil.

Noseča iz maščevanja ha ha ha. Ena boljših zadnje čase!

Če si pameten, jo toži za odškodnino, ker te je z nosečnostjo iz malomarnosti spravila v stres, ki se pozna na slabših poslovnih rezultatih in izgubi prihodka firme. Te levičarske feminajzerke so vsega sposobne, da uničijo podjetnega delovnega človeka.

Hvala vsem, ki ste mi svetovali. Sem jo takoj poklical in ji predstavil možnosti, tudi te vaše nasvete. Zdaj sva sklenila kompromis. Za očeta bo proglasila svojega zaročenca in bo lahko obdržala službo.

Bravo! Naj bo to v poduk levičarskim sponzorušam, da se s fu.kom ne da izsiljevat poštenega delovnega človeka.

Ma kaka si ti budala sram naj te bo in njo isto

Tukaj se vidi kakšen človek ste glede na to kaj ste naredili svoji zaposleni, to ni človeški odnos, nekoga prepričat v to da ima z vami spolni odnos, potem pa iz maščevanja, ker je noseča jo odpustit. Predlagam, da prvo počistite pred svojim pragom. Odpustit nosečnico, ki je v pričakovanju, s tem naredite škodo ne samo njej ampak tudi njenemu otroku. Malo začnite mislit tudi na druge, ne samo na vaše potrebe. V nadalje pa začnite razmišljat kako si boste uredili svoje življenje in kako ga boste komu polepšali ne pa uničili.
Pa vso srečo vam želim Gospod “sef”

Pa glede na to, da je otrok tvoj zdaj poskrbi za njega in za njo kot se spodobi. Če si znal imeti spolni odnos z žensko, prevzemi odgovornost, ker vsako dejanje ima svoje posledice. Bodi moški!

Zakaj bi on moral poskrbet? Saj je baba mimo njegove volje zanosila. Sploh pa dovolj skrbi zanjo in pamža že s tem, ker ji vsak mesec plačo daje. A naj ji še firmo prepiše?

Ime sta že izbrala?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Več kot očitno lažna tema. Avtor bi rad netil prepire. Vsak ma svoje fetiše.

Iz krivdnih razlogov?? A kriva je, ker ti je nofi razširila’?? In iz maščevanja je zanosila???? Tole pa sigurno ni napisal en odrasel, trezen človek!!!

Čisto premalo vloženega truda v tole provokacijo… Zeeeeeh.

Čisto premalo vloženega truda v tole provokacijo… Zeeeeeh.
[/quote]

Čisto preveč truda vloženega v tole zehanje. Brez veze.

Ta delodaja lec se kar redno oglaša s primitivnimi zapisi. 🙂

Pa dejte folk nehajte padat na te bajke in povesti.
Ti avtor… Imaš pa bujno domišljijo 🤦‍♀️

Hahahhaha

Kako naj skrbim za otroka? Moja firma ne prenese dodatnih stroškov odkar je ta vlada zvišala minimalca. Sem pa drugače socialno čuteč človek, z veliko mero čustvene inteligence. Res da se najprej razjezim, potem pa iščem kompromise in sem pripravljen na dialog s svojimi zaposlenimi, zavedajoč se, da so oni največje bogastvo in kapital firme. Če bi upošteval tvoj nasvet, bi uničil njeno razmerje, kar se ne sklada z mojimi prepričanji in politiko podjjetja.

Ja Glih, po seksu se je odločila, da bo iz maščevanja noseča ratala. Ne moreš verjamet kakšne naumite eni tipi. 😂

Upam, da te na koncu toži za očetovstvo, ti uniči familijo, te istoži za preživnino in za zadnji par gat. In ko konča s tabo, da si ga sam na panj postaviš in s sikiro si ga odsekaš peder zarukan.

Skoda da nisem bla jaz, bi ti ga ze zdavnej odstrigla pa vrgla skoz okn.

New Report

Close