Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odšel je Janez Zmazek Žan

Odšel je Janez Zmazek Žan

uhhh, tisto kar sem slišal od njega, je bilo dobro…, posebej Dobra mrha… ko imaš ob seb dobro mrho se ta komad še lepš sliši.. zgodej, kaj čes, sem pa mislil da je mlajši..

Saj govedarji so na istem nivoju glede tega.

nova
Uredništvo priporoča

Ne razumem, kaj vam je to težko?
Odšel je……… ni se valjal v lastnih iztrebkih po postelji – živel je sanje in žural na polno. Jasno s takim slogom lajfa ne bi dočakal 100 let.
Kdo si jih pa želi?
Rešen je, zdaj počiva. Vse kar sledi je žalost bližnjih. Njih pa ne poznamo, tako kot nikogar, ki se poslavlja……….. danes vsaj 50 pogrebov po Sloveniji.

je umrl?

Kaj mu je pa bilo, da je umrl?

Nehal je dihat!


na vrsti je bil ☺ .. je imel listek s številko, da umre ☺
aja .. zajebala sta ga starša, ker sta ga zaplodila — zato je umrl ☺

spila skupaj.

Se ga spomnim še iz mladosti. Prijeten fant, prizemljen, s srcem pri glasbi.

Zelo dober glasbenik. Pesmi so šle zelo v uho, malenkost hripav vokal je šel super s stilom glasbe, ki jo je ustvarjal. Škoda, še veliko let bi lahko bil med nami, ampak kaj hočemo. Življenje je pač tako. Naj počiva v miru, jaz pa si grem zavrtet “Ko noč zamenja dan”. Potem pa še “Dobro mrho”.


On je kr umru, sej ni zadnji in ne ta pru🎶🎤🎵🎸


On je kr umru, sej ni zadnji in ne ta pru🎶🎤🎵🎸
[/quote] Ja, Dobra mrha je vedno bila, je in bo ostala super pesem. Večna. Naj počiva v miru:(


On je kr umru, sej ni zadnji in ne ta pru🎶🎤🎵🎸
[/quote]

V njegovi pesmi Sedem let poje: …..”Verjetno bo pisalo nekoč na mojem grobu: sej bil je kar v redu, a vedno hodil je po robu…..”
Bog ve, če mu bodo res to napisali na spomenik.

Štiri leta.

Bil je peder. Kot Drnovšek.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 19.02.2024 ob 07:22

Bil je peder. Kot Drnovšek.

 

Svojat zagnojena!

Z vsem dolžnim spoštovanjem do pokojnega, je pa vseeno potrebno navesti nekaj dejstev.

“Dobra mrha” je bila samo priredba pesmi TULSA TIME (Čas v Tulsi), ki jo je napisal Dany Flowers. Posnel pa jo je ameriški country glasbenik Don Williams. Izšla je oktobra 1978 kot prvi singel albuma Expression. Posnel jo je tudi Eric Clapton (dve različici) za svoj album Backlass.

Postala je številka ena na Billboard County pesmi za leto 1979. In leta 1980 jo je Akademija za Country glasbo razglasila za absolutno zmagovalko let.

Jo grem po dolgem času spet poslušat.

Štiri leta, ja.

Ali lahko prosim moderator tega človeka blokira enkrat za vselej.

Da se pa izživlja nad mrtvim človekom, pa ni za sem gor.

In celo, da širi o njem laži in maže njegovo ime!!! To je resnično nesprejemljivo. Ogabno je!

Odgovor na objavo uporabnika
za moderatorja, 19.02.2024 ob 10:38

Ali lahko prosim moderator tega človeka blokira enkrat za vselej.

Da se pa izživlja nad mrtvim človekom, pa ni za sem gor.

In celo, da širi o njem laži in maže njegovo ime!!! To je resnično nesprejemljivo. Ogabno je!

Velja za Veselega očeta!

New Report

Close