Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali imate počitnice ali ste v službi

Ali imate počitnice ali ste v službi

Ste doma in uživate kje, ali v službi? Ta teden so počitnice za osnovnošolce in učenci in učitelji uživajo. Kaj pa vi?

Trenutno delam. In sem do konca tedna. Dopust pa planiram z naslednjim vikendom. Lustno bo 🙂 ce bo vse po sreci seveda.. hihi 😀

"Življenje in Svoboda"

Ne pa ne, počitnice so naslednji teden!

Učenci imajo počitnice, mi smo v šoli, priprave, kolegiji.
Če bo sreča, bom v petek lahko imela dopust.

Precej sem zbolela, delam od doma. Sem ravno gruntala o tem, da so sinovi sošolci na smučanju, pa v toplicah, moj pa spet doma, z možem sva samo poleti en teden frej.
Kaj počnejo vaši otroci. Je to že kr v navadi, da gre večina nekam na dopust al kaj?

Naša šola pa je zaprta in smo vsi doma, skupaj z učenci.

Ne pa ne, počitnice so naslednji teden!
[/quote]
Res je. Počitnice so naslednji teden

Naša šola pa je zaprta in smo vsi doma, skupaj z učenci.
[/quote]

Aha, vsi ste doma, tudi v vašem računovodstvu, ki ta mesec oddaja letna poročila.
Ja, vsi ste doma.


Res je. Počitnice so naslednji teden
[/quote]

Osrednja Slovenija jih ima ta teden.

Aha, vsi ste doma, tudi v vašem računovodstvu, ki ta mesec oddaja letna poročila.
Ja, vsi ste doma.
[/quote]

Tudi v našem računovodstvu, če te že zanima.

Kolikor je meni znano ima večina učiteljev prosto in so šole večinoma zaprte.

Osrednja Slovenija jih ima ta teden.
[/quote]

Osrednja Slovenija NI CELA Slovenija!

Firme oddajajo poročila do 31. 3., tako, da še ni panike.


Šole so javni zavodi in ti oddajajo letna poročila do 28.2.
Samo na FURS oddajajo do 31.3., a tudi to morajo imeti ze narejeno, da lahko dokončajo poročila za AJPES, ustanovitelje, pristojna ministrstva. In delajo dvojne bilance, ene po poslovnih dogodkih in še ene po denarnem toku.
Velja za vse javne zavode.

Mož ima d.o.o. in mu vodim knjige in je za gospodarstvo precej manj poročil kot v javnem sektorju, kjer sem zaposlena.

Nisem vedela, da imajo odrasli šolske počitnice :)))


Čuj deklina, ti veš kje je Lovilec? Čudno da ga ni.


Čuj deklina, ti veš kje je Lovilec? Čudno da ga ni.
[/quote]

Je prej povedal, da si gre zunanjo luč prižgat in se lotit plevela, ker čez dan ni imel časa 🙂

Je prej povedal, da si gre zunanjo luč prižgat in se lotit plevela, ker čez dan ni imel časa 🙂
[/quote]Imam ga na sumu, da zbira plevel na kopico.

Imam ga na sumu, da zbira plevel na kopico.
[/quote]

A zate? 😁

A zate? 😁
[/quote]Ja, da se bova midva pod njo valjala.

Kaj pa sprašuješ, sedaj pa imaš! :-))

Ma kakšne počitnice…..za nas ni dopusta, če ne upoštevam letnih dopustov in mostov ob praznikih (btw letos jih praktično ne bo), nisem bil na dopustu 5 dni skupaj že pet let, še na bolniški nisem bil več kot 3 dni zapored. Zadnji teden v mesecu pa sploh ne obstaja ne dopust ne bolniška.

sem bila prosta v ponedeljek in torek danes delam, otroke sva peljala na bazen, malo bolj smo bili na izi, ker je drugače tempo med tednom pri 7. letniku, 5-letniku in 1-letniku nor

New Report

Close