Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nezaželeni obiski

Nezaželeni obiski

Živijo
Imam en problem in ne vem več kako to rešiti..delam v prodajalni.. In k meni vsakodnevno že dalj časa prihaja star gospod, starejši od mene sigurno več kot 40 let, od začetka je samo govoril kako je bilo včasih in da obiskuje svoje “dekle” ki dela v trgovini.. Pod narekovaji zato, ker ji je on tako rekel ona o tem verjetno ni nič vedela. Dolgo časa je hodil k njej, zgleda, da ji je bilo dovolj njegovih nadležnih obiskov zato ga je nekako odgnala.
Sedaj se je prilepil name, za valentinovo je prinesel rože, bonbonero, kar seveda nisem sprejela, je odnesel ves užaljen a je še isti dan prinesel nazaj in pustil na pultu. Dobro.. Ampak danes je ponovno prišel z rožami in šel na kolena, jaz ne vem več kako ga naj odslovim. Vsakič rečem naj ne hodi, naj ničesar ne nosi, da odganja stranke a ne pomaga nič.
Ne bi pa rada policije vmešavala ampak izgleda, da drugače ne bo šlo.

Kaj, ko bi sodelavko vprašala, kako ga je ona odgnala?

Kaj pa tvoj šef oziroma šefica? Naj on bolj odločno nastopi, če tebi ne uspeva. Saj navsezadnje je njegova trgovina oziroma pač je on poslovodja in mu je v interesu, da se ne delajo scene tam.

nova
Uredništvo priporoča

Joj, gospod je osamljen. Pa verjetno v letih, ko mu gre že malo na otročje in se ne zaveda svoje starosti. Sebe vidi mlajšega, lepega, pri močeh in zelo šarmantnega.
Bodi prijazna, samo reči mu pa le, da ni ok, da se vrti okrog tebe, ker zna tvoj lepi in pametni mož hudo zarohnet nanj in to ti ne bi bilo niti malo všeč.

Pošlji ga v kakšno sosednjo trgovino, kjer je kakšna bolj primerna zanj.
Ali pa v kak javni urad v bližini. Tam imajo mogoče več časa za ostarelega “playboya”.

Oh,to je tak revček k si išče ženkico zase. ne smeš bit nesramna. Če bo pač zelo nadlegoval,mu pač direktno poveš,drgač pa mogoče je osamljen zelo. No,nisi edina,se nam vsem ženskam dogaja. Recimo moj primer na Fbju 2 leti nazaj 😀

[img]http://shrani.si/f/3l/ph/2CaGGnUq/print.jpg[/img]

"Življenje in Svoboda"

Ojej Majči, Majči. Hitro odlepi tole slikico ekrana. Da te ne bo kje sodno preganjal, ker to ni bilo javno, ampak zasebno sporočilo.
Saj je simpatičen, ampak tak drobižek. Le kam bi se dal ob tebi 🤣

.

Tudi on mu je že rekel da odganja stranke in da me moti pri delu a tudi to ne zaleže

oh,koliko zsjev se izmenja že po fbju. Še posebaj,ko se kaj kregajo. kar naj me toži,ni problema 🙂

"Življenje in Svoboda"

Tudi v frizerskih salonih se slinijo nad mladimi frizerkami in že ob 8h klicarijo, da žena ne ve, kako starček ni mogel ponoči spati zaradi njenih ustnic, ritke in da je ves napaljen.😅

Taki je pomoje bil že prej. Samo na stara leta so manj razsodni. Samo da žena ne ve.

Ko sem kot študentka kelnarila, je s takimi slavčki poračunal šef. Za biznis to res ni dobro. Ajde, da hodijo molče gledat, ko pa začnejo s trubadurskimi in padanjem na kolena, je pa to že kar nekaj korakov čez mejo.

Mogoče ga malo matra spomin? pa vas, trgovke, zamenjuje za kakšno svojo izpred let? 😀 Mogoče, če samo prijazno sprejmeš darila in rečeš hvala, ti bo pač samo darila prinašal in ne bo delal take drame iz tega. Verjamem pa, da zna biti vse skupaj neprijetno. Če je res zelo hudo, potem se še pogovori s šefom (saj je ja on odgovoren za tvojo varnost in prijetno delovno okolje), če ne pa ne vem. Policije pomojem ni za vpletat, lahko strica še kap.

Al kako mu je že ime, je eden od umetno narejenih profilov fukfehterjev. Maja ne štej si v čast, da te nek fukfehtar kao osvaja, ker te hoče samo za seks, ime pa niti pravo ni. Niti zdravko al zlatko. So ga punce v eni fb skupini odkrile, kjer so razkrivale fukfehterje in njihove profile.

draga moja niti podrazno se s tem ne ukvarjam. Vidla sem da me čaka sporočilo,pogledala,prebrala,se nasmejala in block. Jaz sem samo avtorici pokazala mal za nasmejat. To,da si ženske stvari takšne štejete v čast ali ne čast je men sick..jst z nikomur ne tekmujem in ne nabiram nobenih “titul”. me to ne zanima,niti ne neka “ljubezen”.

"Življenje in Svoboda"

Eh, reci mu da imaš zelo nevarnega in ljubosumnega fanta. Lahko pa mu poveš, da žal ne bo nič, ker so ti punce všeč.

pa zakaj mu ne bi kar zastonj nastavila revčku, ki se ne zaveda svoje starosti.
Take slinavce je treba na ostro postavit, kjer jim je mesto. Če mu je dolgčas, naj gre v društvo upokojencev in preganja svoje letnice.
Prejšnji teden so bili eni prepričani, da se lahko kelnarce nadleguje, sedaj pa drugi mislite, da so tudi prodajalke v trgovini za stare slineže?

Tole je zafrkancija, ni mogoče, da bi bil nekdo tako nepismen!

Ponovno opozori šefa. Ta mora biti pa res en jajček, če se boji pogovoriti z gospodom. Razloži, da tako ne moreš delati. Ne bi rada razmišljala o odhodu, ker te delo pri njem res veseli.
Ssveda ima gospod starostne težave, ampak šef je zato, da mu jih na primeren način pomaga rešiti.
Če pa še vedno ne bo nič, potem gospodu razloži, da dobivaš inšpekcijo v obliki skritih strank in te skrbi za delovno mesto, če bi opazili obiske zasebnega značaja. Ga prosiš, naj dva meseca ne prihaja, medtem bo pa itak našel drugo “žrtev”.
Uspešno reši zadevo. Iz izkušenj vem, kakšna zagata je to lahko.

Tole je zafrkancija, ni mogoče, da bi bil nekdo tako nepismen!
[/quote]

Mozno je vse.. v to se ne spuscam,ker me sploh ne zanima. Mi je blo pa smesno,zato sem avtorici prlepla. Nej si vzame kokr si hoce,al da mam se slabse kot ona,al da imam podobno,al kakorkoli. Ce ze jamra. Polno je takih. Hecni so heh. Vcer k sm kolegico cakala da greve na sprehod je pa en mim hodu,pa me zjal,pol pa kr glasno prbil :” veter je,a ne?” LOL 😂🤣

"Življenje in Svoboda"

draga moja niti podrazno se s tem ne ukvarjam. Vidla sem da me čaka sporočilo,pogledala,prebrala,se nasmejala in block. Jaz sem samo avtorici pokazala mal za nasmejat. To,da si ženske stvari takšne štejete v čast ali ne čast je men sick..jst z nikomur ne tekmujem in ne nabiram nobenih “titul”. me to ne zanima,niti ne neka “ljubezen”.
[/quote]

Veš Maja, bi bilo dobro, če bi ti malo nazaj se potegnila včasih in ne pametovala in kar pisala. Če že zaradi svoejga psihičenga stanja nisi sposobna razsoditi svoje situacije, ne mešaj dreka tuje. To, da ti nekdo piše po netu, je eno. Drugo pa je, da te nekdo ves čas nadleguje kot v priemru avtorice. Ker to je vsekakor bolj resno. Moški ve, kje ženska dela, lahko jo do doma zasleduje in bo vedel, kje živi. Tole se lahko razvije v veliko bolj hujšega kot pa naključno flirtanje po netu, kjer lahko osebo blokaš in ji ne razkriješ svojih osebnih podatkov.

In če tebe ljubezen ne zanima, še ne pomeni, da drugih pa ne. In je razliak med namišljeno in med resnično osebo. Kar pa ti verjetno ne razlikuješ a ne? Zato bodi previdna, kaj pišeš in kaj svetuješ, da ne boš še koga pravila v grob.

Avtorica, ti pa podaj priajvo na policijo, tole je resno, pa četudi je gospod dementen. Sploh če je dementen, se lahko razvije še v nasilje. Zaklane trgovke v avtu pred službeno stavbo smo že imeli. Pa direktorico pred enim mesecem. In bivšo partnerko v Velenju. Hočeš biti še ena? Ne verjameš, da je moški sposoben tega, sploh užaljen moški?

Veš Maja, bi bilo dobro, če bi ti malo nazaj se potegnila včasih in ne pametovala in kar pisala. Če že zaradi svoejga psihičenga stanja nisi sposobna razsoditi svoje situacije, ne mešaj dreka tuje. To, da ti nekdo piše po netu, je eno. Drugo pa je, da te nekdo ves čas nadleguje kot v priemru avtorice. Ker to je vsekakor bolj resno. Moški ve, kje ženska dela, lahko jo do doma zasleduje in bo vedel, kje živi. Tole se lahko razvije v veliko bolj hujšega kot pa naključno flirtanje po netu, kjer lahko osebo blokaš in ji ne razkriješ svojih osebnih podatkov.

In če tebe ljubezen ne zanima, še ne pomeni, da drugih pa ne. In je razliak med namišljeno in med resnično osebo. Kar pa ti verjetno ne razlikuješ a ne? Zato bodi previdna, kaj pišeš in kaj svetuješ, da ne boš še koga pravila v grob.

Avtorica, ti pa podaj priajvo na policijo, tole je resno, pa četudi je gospod dementen. Sploh če je dementen, se lahko razvije še v nasilje. Zaklane trgovke v avtu pred službeno stavbo smo že imeli. Pa direktorico pred enim mesecem. In bivšo partnerko v Velenju. Hočeš biti še ena? Ne verjameš, da je moški sposoben tega, sploh užaljen moški?
[/quote]

Wtf?????????????????

"Življenje in Svoboda"


Bom poskusila še tole z inšpekcijo, hvala.

draga moja niti podrazno se s tem ne ukvarjam. Vidla sem da me čaka sporočilo,pogledala,prebrala,se nasmejala in block. Jaz sem samo avtorici pokazala mal za nasmejat. To,da si ženske stvari takšne štejete v čast ali ne čast je men sick..jst z nikomur ne tekmujem in ne nabiram nobenih “titul”. me to ne zanima,niti ne neka “ljubezen”.
[/quote]

Veš Maja, bi bilo dobro, če bi ti malo nazaj se potegnila včasih in ne pametovala in kar pisala. Če že zaradi svoejga psihičenga stanja nisi sposobna razsoditi svoje situacije, ne mešaj dreka tuje. To, da ti nekdo piše po netu, je eno. Drugo pa je, da te nekdo ves čas nadleguje kot v priemru avtorice. Ker to je vsekakor bolj resno. Moški ve, kje ženska dela, lahko jo do doma zasleduje in bo vedel, kje živi. Tole se lahko razvije v veliko bolj hujšega kot pa naključno flirtanje po netu, kjer lahko osebo blokaš in ji ne razkriješ svojih osebnih podatkov.

In če tebe ljubezen ne zanima, še ne pomeni, da drugih pa ne. In je razliak med namišljeno in med resnično osebo. Kar pa ti verjetno ne razlikuješ a ne? Zato bodi previdna, kaj pišeš in kaj svetuješ, da ne boš še koga pravila v grob.

Avtorica, ti pa podaj priajvo na policijo, tole je resno, pa četudi je gospod dementen. Sploh če je dementen, se lahko razvije še v nasilje. Zaklane trgovke v avtu pred službeno stavbo smo že imeli. Pa direktorico pred enim mesecem. In bivšo partnerko v Velenju. Hočeš biti še ena? Ne verjameš, da je moški sposoben tega, sploh užaljen moški?
[/quote]
Hvala za predlog da obvestim policijo, sem že mislila na to. Ste ma pa s temi mrtvimi prodajalkami še dodatno prestrašili.

Reci mu da ti ne dela telefon, ce ti posodi. Vzami njegov mobitel, poklici njegove sorodnike ali zavrti zadnje stevilke v mobitelu in povej da naj si ga pridejo iskat.
Vmes njega poslji na kavo, upam da imas v blizini, natakarici pa reci naj ga ima na oceh. Kavo ti placaj. Ce rabi 2, da se tam zadrzi.

Varnostnika nimate?

Ma to imaš povsod isto sranje, pa ne samo od tistih starejših, tudi mladih, starih 30 let. Samo na kak portal se prijaviš in dobiš poplavo takšnih nepismenih nebuloz, kjer moraš najprej prevajalca nepismenosti vzeti, da veš, kaj je napisano.
Se vedno sprašujem, kaj to folku v glavi čivka, da gredo nekemu neznancu oz. neznanki takšna skropucala pošiljat.

Ma to imaš povsod isto sranje, pa ne samo od tistih starejših, tudi mladih, starih 30 let. Samo na kak portal se prijaviš in dobiš poplavo takšnih nepismenih nebuloz, kjer moraš najprej prevajalca nepismenosti vzeti, da veš, kaj je napisano.
Se vedno sprašujem, kaj to folku v glavi čivka, da gredo nekemu neznancu oz. neznanki takšna skropucala pošiljat.
[/quote]

Možno.. jst sm se nasmejala,pol pa dala na block. tega je malo morje,pa originalnih in zelo sprijenih fuukfehtarjev tud … 🙁

"Življenje in Svoboda"

New Report

Close