Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerja za seks

Partnerja za seks

Pozdravljeni
Sem samska 40+ z otrokom, ki je v srednji šoli. Spoznala sem moškega, tudi 40+. Na začetku sem upala na kaj resnejšega, a se je iskazalo da on išče samo sex. Sedaj se dobivava že dobrih pol leta. Najprej sem upala da si premisli in bo kaj več iz tega, s časoma pa ugotavljam da si niti ne bi želela takega partnerja. Kar se tiče sex pa se super ujameva.
Vendar skos nek dvom, je to prav, kako se ponavadi končajo take stvari..a to sploh lahko funkcionira in ja zavedam se da mi bo nekako hudo ko se to konča. Sem pa že zelo dolgo sama in nekako po nekaj moških obupala da pride pravi
Je kdo v takem razmerju


po propadli vezi ponovno vezala, namesto, da bi skušala ŽIVETI!

tale tip ti je samo izstavil ceno, za katero se prodajaš na trgu.
Ene ženske imajo dobre može, ene imajo nasilneže, druge pedofile, tretje pijance, ti pa imaš nekoga, ki te ima za zastonj seks, najbrž si na voljo tudi za pogovor, pa kdaj mu kaj skuhaš.
seks nikoli ni bil zastonj. Ne vem kaj, bi morala pri sebi spremeniti, da bi dobila kaj boljšega.

se na seks, ki je kot sama praviš za oba zadovoljiv orgazmičen. Verjetno bi že zdavaj prekinila, če ne bi bila seksualno potešena.
Razen če iščeš začasno pravljico, da ti ‘računalnik’ še naprej spušča skozi ‘neoporečno’ orgazmiranje zaradi nezavednih kompleksov.

Uf, ker problem!
Jaz pa sem iskal eno za nekaj več pa so bile samo take, ki bi seks ali pa seks z beneficijami… ponudiš prst, ona bi pa celo roko z ramo vred iztrgala. :))))))))
Včasih se mi zdi prav hecno, ko najdem tak zapis, kot je tvoj, avtorica…

Jaz sem tudi 40 plus, z otrokom, in bi rada od moškega samo seks. Za kaj drugega nimam niti časa niti volje. Bi bilo preveč obvezujoče. Je pa to moškim kar težko reči.

funkcionira saj praviš, da je sex odličen.

A ni hudič, ko naletimo ravno na kontra? :/

Rule 34

A ni hudič, ko naletimo ravno na kontra? :/
[/quote]

Ja… ko sem aktivno iskal, so itak bežale od mene. Ko sem jim povedal, da sem ločen, sem bil (tudi za nekatere ločenke!!) kot garjav. Hehe… Danes, ko pa mi je vseeno, ko sem opustil vsa pričakovanja pa imam občutek, da sem jaz plen. :))))

Uf, ker problem!
Jaz pa sem iskal eno za nekaj več pa so bile samo take, ki bi seks ali pa seks z beneficijami… ponudiš prst, ona bi pa celo roko z ramo vred iztrgala. :))))))))
Včasih se mi zdi prav hecno, ko najdem tak zapis, kot je tvoj, avtorica…
[/quote]

eh to je tragikomično brati. Odrasle ljudi, ki ne vedo kaj bi radi, ki se prodajajo za kratke fu.. kce in mislijo, da je življenje večno.

Lahko mi daš kontakt in se malo pozabavava, je zmeraj fino spoznavat odprte in dobre ljudi.

Si rada dominantna ali submisivna?

Imaš kakšen fetiš?

Folk ima pač pričakovanja. Če hočeš normalno vezo, je pač treba vanjo nekaj investirat, sicer imaš le fu.kfren.de. Tudi zate še pride čas, ko bo otrok začel frčat po svoje in ti bo postalo dolgčas, a takrat bo morda že prepozno za začetek nove, resnega odnosa…

Hahahaha, pa te je uplenila že kakšna al’ se ne daš? 🙂

Rule 34

eh to je tragikomično brati. Odrasle ljudi, ki ne vedo kaj bi radi, ki se prodajajo za kratke fu.. kce in mislijo, da je življenje večno.
[/quote]

Drži… in plitkost odnosov je vedno dobrodošla v današnji družbi ugodja in udobja. Nihče pa ne pomisli od kod to udobje in kaj je resnična osnova zanj. Folk brez družin in otrok v največji meri poskrbi zase, tudi večino sredstev zadrži zase, njihov učinek v ekonomiji je 1 enota, ostali pa kljub olajšavam na dolgi rok prispevajo več enot, njihov učinek se čez nekaj generacij meri v n-ti potenci.

Hahahaha, pa te je uplenila že kakšna al’ se ne daš? 🙂
[/quote]

Zakaj bi si kompliciral življenje, ko pa mi tega ni treba?
Imam vse kar rabim: Za šport in druženje so prijatelji in prijateljice, za seks občasnice, ki jim ustreza enako. Plitkost odnosov ima tudi svoj čar. 😉


A zato meni moj skos govori, da otroc bodo že zrasli in šli, on bi pa rad, da ostaneva midva? Da mu ne bo dolgčas na stara leta? : ))


A zato meni moj skos govori, da otroc bodo že zrasli in šli, on bi pa rad, da ostaneva midva? Da mu ne bo dolgčas na stara leta? : ))
[/quote]

:)))))) Hehe, se je morda navlekel na tvoje nerganje ali ga je samo strah biti sam?

Če si srečen, potem je vse kot mora bit. *thumbs up*

Rule 34

Če si srečen, potem je vse kot mora bit. *thumbs up*
[/quote]

Kako pa mora biti? Tako kot si predstavljam jaz, kot si predstavljaš ti ali kot si predstavlja družba?
Najti je treba neko ravnotežje in to ti prinese mir in srečo.

Pozdravljena,

lahko se spoznava in kako rečeva…. Piši na: [email protected]

Tale tvoj je…č soryy izrazu mislim, da je lepo oddan ali celo poročen. Stabo se samo zabava, in uživa. Uživaš tudi ti zato se temu predajas. Kam pa take veze peljejo, pa mislim, da več kot samo občasen sex ko sta potrebna ne gre. In prav zanimive so take veze. Zdaj se mi dvigne pritisk hmmmm si na voljo. Ja lahko ali pa ne morem lahko jutri. Konc koncev ni noben poteši potrebe. Ali pa. Če je pa neka stalnica, in če se z stalnico ujameš v sexu je pa itak skoz na dlani. In ne razumem ljudi, da kar ni nič pametnega, da se ne najde. Seveda se samo večini ugaja biti sam Oz ločen. Ne želijo skrbi, obveze, ne želijo deliti svojih stvari, denarja, časa, itd itd. Jamrat kako ni nič je pa itak najlažje. Pa še za vprašat se, je kje vse se taki ljudje naokoli gonijo…

Kot sama praviš, je trenutno ok, torej funkcionira. Kako bo v prihodnje in do kdaj bo, ti pa nihče ne ve povedat. Nekega hudega roka trajanja taka veza po mojem ne more imet. Kar pa je tudi ok, razen…se mi zdi, da si se ti mogoče malo navezala nanj? Pa že tvoja pričakovanja na začetku, ki jih navajaš, to je pričakovanja za kaj več. Se mi zdi, da nisi čisto ravnodušna, zato bi znala biti tudi na koncu prizadeta.

:)))))) Hehe, se je morda navlekel na tvoje nerganje ali ga je samo strah biti sam?
[/quote]

Priznam, da kar oboje. : ))

Hahahaha, pa te je uplenila že kakšna al’ se ne daš? 🙂
[/quote]

O, Poppy, WB.
Kaj pa tebe je že kater uplenil? 😉

Ali bo neka oblika razmerja delovala ali ne je odvisno od karakterja obeh vpletenih.
Dejansko pa če zelo natančno pogledaš pri večini ljudi najslabše na dolgi rok delujejo prav ti. resne zveze. Zato se vedno od srca nasmejim, če nekdo že takoj na začetku govori, da išče resno zvezo. :-)))

New Report

Close