Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč pri izberi študija. (Mikrobiologija, laboratorijska biomedicina)

Pomoč pri izberi študija. (Mikrobiologija, laboratorijska biomedicina)

Pozdravljeni,

sem dijak 4. letnika splošne gimnazije in poglabljam predmeta biologijo in kemijo. Do 13. marca se moramo odločiti kam naprej po naši življenjski poti, in ker sem v veliki dilemi, me zanimajo vaše izkušnje glede laboratorijske biomedicine, ki jo izvaja Fakulteta za farmacijo v Ljubljani in mikrobiologije, ki poteka na Biotehniški fakulteti v Ljubljani. Natančneje, zanima me kakšen je “vibe” fakultet, kakšni so profesorji, s kakšnimi stvarmi ste se najbolj ubadali in so vas najbolj težile v času študija (prof., predmet, infrastrukturske pomankljivosti…), kaj je bilo drugače, kot so vam povedali na informativnih dnevih, se bi še enkrat vpisali na isto fakulteto, katera od niju ima višjo stopnjo zaposlivosti, kje ste sedaj zaposleni s to izobrazbo in ali ste zadovolnji s službo, ki jo opravljate, ali imata ti dve smeri zadostno plačilo, glede na ritem in količino dela, je res laboratorijska biomedicina rutinska,…

Resnično srečen bom vsakega odgovora.

Lep pozdrav

New Report

Close