Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas danes ni bilo pri maši?

Koliko vas danes ni bilo pri maši?

Koliko vas danes ni bilo pri sveti maši? Javite se vsi takšni, samo tako vam lahko kristjani pomagamo. Zdaj greva z mamo pripravljat skromno kosilo z osmimi hodi za gospoda župnika, po kosilu bom pa molila za vse izgubljene duše, ki zanemarjate svojo dolžnost do Boga. Naj vas obsije Jezusova luč in sreča pamet!

A si spet tu? ;). Te dolgo ni bilo.
Jaz nisem bila danes pri maši, še več, še nikoli nisem bila ( sem že 60). Pa ne rabim čisto nobene pomoči; tako , kot je, mi je super.
Fajn bodi Majda, pa se še kaj javi.

Jaz ne hodim, mogoce kdaj kaj zmolim ampak, da bi prestopila prag cerkve to pa ne. Toliko pedofilije s strani cerkve, prosjacenja za dnar, da to ni vec normalno.


v đamiji. a tud važi?

Marsikdaj ljudje zanikajo, da potrebujejo pomoč, še posebej neverniki. Ti bom vseeno pomagala z molitvijo, ker je prav, da se te dotakne Božja ljubezen.

jst se spomnim,kok je mene matrala tista hostja kot otroka vedno pr maši. In nisem zdržala in ko sme hodila k šmarnicam,sem se skos postavljala v vrsto pa jo dobivala,men se je to tok fajn zdelo. vsakič v vrsto pa stegnjene roke za ta košček haha. Bilo mi je pač zanimivo. pol je pa babica zvedla,sem jih pa dobila. Ker pač če ne greš k spovedi ali če nimaš birme ali obhajila po hostjo ne smeš. vsaj nekak tko megleno se spomnim 😀

"Življenje in Svoboda"

Imaš veliko napačnih informacij. Pedofilije v cerkvi ni, mladina danes odrašča prej in zapeljuje uboge gospode župnike, včasih se dogodi trenutek šibkosti, nikoli pa tako grozne stvari, kot je pedofilija. Je pa veliko pedofilije izven Cerkve, kjer so ljudje izločili Boga iz svojega življenja. Prosjačenja za denar v cerkvah tudi ni, predpiše se višina priporočenega denarnega daru, potem pa vsak daruje po lastni volji. Za tvojo grešno dušo bom še posebej molila.


v đamiji. a tud važi?
[/quote]

Ste blizu resnici, verujete v Boga, kar je prava pot za začetek. Bom molila tudi za vas, da ostanete odprte glave, bolj raziščete resnico in odkrijete edino pravo vero – katoliško.

Ste blizu resnici, verujete v Boga, kar je prava pot za začetek. Bom molila tudi za vas, da ostanete odprte glave, bolj raziščete resnico in odkrijete edino pravo vero – katoliško.
[/quote]
aha, torej si neke vrste katoliški đihadist!………………………..

Marsikdaj ljudje zanikajo, da potrebujejo pomoč, še posebej neverniki. Ti bom vseeno pomagala z molitvijo, ker je prav, da se te dotakne Božja ljubezen.
[/quote]

Po moje me on (bog) ne mara, ker ne verjamem, da obstaja. Ja, kaj me potem ne mara? Tisto, ki ne obstaja? ;). Že malo filozofiram?

Jezusov nauk pravi; moli IN DELAJ.

V luci sodbe escp je prisel cas, da vse tudi krscanske kurbe zacnete odplacevati dolg davkoplacevalcem.

Majdaaaa! Dobrodošla nazaj, ti si največja faca na forumu. Amen.

Javljam, oziroma naročam molitev za 4 osebe. Pa če lahko še kaj na temo loto listka dodaš. Hvala!

Nam lahko zaupas kako zgleda teh osem hodov kosila. 😀 Namrec nekateri, tudi, ce fajn molijo si niti enega hoda ne morejo privoscit 😉 Mogoce je pa tudi to krivo, da premalo nosijo v pusco in se vedno premalo zaupajo bogu in zupnikom. 😉

Osem hodov pomeni, da ti kosilo prinesejo 8krat, kar pomeni da še kralji in kraljice ne dobijo tako bogatega kosila.

Glede na skromnost zupnikov, ki jo ucijo pri masi lahko to pomeni, da mu nosijo vsak makaroncek posebej k mizi, pa ni to niti za eno normalno kosilo :))

Mene ni bilo.
Hvala za lepo voščilo!

Morda grem naslednje leto, če bo Bog dal :).

Priznam, nism bva. Sva šva u Bohn z Lojzetam. Jutr bom šva pa župnku dnar odnesva kb ga dons mogva u pušco dat. Bl mav dam, kašnh 100 eurou ponavad, švoh penzijo mam. Sej zato pa grem h maš – da dnar u pušco dam, župnka tko ne slišm dobr b mogva slušn aparat kupt pa nimam dnarja.

Iger na srečo Bog ne odobrava, to je greh. Ljudje zafrčkajo denar za te neumnosti, potem pa gospodu župniku gumbe v pušico mečejo in ga s tem žalostijo. Je pa v sosednji župniji enkrat nekdo zadel pri teh grešnih igrah, pa je imel potem srečo, da je bil gospod župnik tako dober in milosten, da se je ta grešnik lahko pri njem pokesal in prosil Boga za odpuščanje.

O revca Majda…dilgo te ni bilo, pa kljub temu te niso postimali. Bo potrebna spet prisilna in redna terapija. Drugace pa v domsko oskrbo, kjer bo isebje poskrbelo za redno jemanje psihiatricne terapije.
Ne obremenjuj se s krscanstvom Majda in pusti Jezusa in njegove nauke pri miru, saj se smesis.

Ah, gospa Francka, saj to ni tako pomembno. Še dobro, da se Božja beseda in Jezusov nauk že začutita v srcu, ko človek obišče Božji hram, in smo potem tako deležni Božje ljubezni tudi takrat, ko sluh ne služi več dobro. Bom zmolila za vas.

Nam lahko zaupas kako zgleda teh osem hodov kosila. 😀 Namrec nekateri, tudi, ce fajn molijo si niti enega hoda ne morejo privoscit 😉 Mogoce je pa tudi to krivo, da premalo nosijo v pusco in se vedno premalo zaupajo bogu in zupnikom. 😉
[/quote]

Točno to je težava. Bog povrne vsak dar z blagostanjem in ljubeznijo. Ljudje so pogosto tako stiskaški do Cerkve, potem se pa čudijo, da ničesar nimajo.

Prenehaj se delati norca iz katoličanov!
Tvoje nesramnosti smo SITI!

Bom molila, da ti bo Božja beseda pomagala najti notranji mir in da se otreseš sovraštva in nestrpnosti do nas, bolj predanih katoličanov.

New Report

Close