Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako se nehati druži z prijateljem

kako se nehati druži z prijateljem

jutro, kako se nehati družiti z prijateljem in na diplomatski način prekiniti stike. z kolegico, ki jo poznam že 3-4 mesece se hočem nehat družit ker se ne ujameva nabolj, počasi mi gre že na živce.

Pač zavrneš njene pobude za srečanje.

Rečeš ji, da nimaš cajt in da te ne zanima.

Pogovarjat se in razpravljat, zakaj med vama ne štima je brezveze. Antipatična ti je in konc.

Fer je, da ji poveš v tem stilu, ne pa je namensko prizadet. Če je odrasla bo razumela.

Druge poti ni. Čim daš nekomu možnost da se s tabo o tem pogovarja si ga spustil bližje k sebi in če nista ravno skregana od prej, bo to zelo čustveno izčrpajoče srečanje za oba.

Pusti in pojdi dalje. Ona si bo že našla drugo družbo, sam ne povzročaj nepotrebnega stresa.

Si vis pacem, para bellum.

Imaš prav, bom na tak način naredil. Recimo sedaj sem v Londonu na službeni poti že 2 dan pa ji nisem nič napisal, ona mi je že pisala če sem prispel. Prav nič mi mi do njene družbe, vedno ko sem z njo mi je zoprno.

nova
Uredništvo priporoča

Imaš prav, bom na tak način naredil. Recimo sedaj sem v Londonu na službeni poti že 2 dan pa ji nisem nič napisal, ona mi je že pisala če sem prispel. Prav nič mi mi do njene družbe, vedno ko sem z njo mi je zoprno.
[/quote]

ignore

ignore
[/quote]

to ni vljudno

od jebeš ga

Denar ji posodi

New Report

Close