Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lepotne pike na obrazu. Jih imate in ali so vam všeč?

Lepotne pike na obrazu. Jih imate in ali so vam všeč?

Kje jo imate?

To niso nobene lepotne pike, ampak kožni izrastki, iz katerih največkrat rastejo dlake, brrr.
Tudi sicer so znamenja nekaj najgršega, sploh če jih je po telesu veliko, je grozno.

Vaš link

nova
Uredništvo priporoča

to je pa res najmanjši problem.v teh časih je rešitev za vse.


Imela, vse dala stran, ker kvarijo izgled. Obraz pa ja mora biti “čist”.
Imam dve sodelavki, ena ima eno veliko bulo na obrazu, druga pa dve ali tri manjši. Ne razumem, da si jih ne odstranita.

mogoče jih ne vidita…
za kaj vse folk zapravlja denar.a odstraniti nadlezno znamenje pa ne.
no najbolj nagravzno postane,ko se začne večati.dokler je le majhna pika ni grdo.a ko postane okroglo…

Ene pike prav lepo pašejo na obraz.

Lepotno znamenje.
Mi prov sede. Deluje sexi.
Premera tam ca. 2,5-3,5 mm.

Lepotno piko sem imela na obrazu in eno večjo na lasišču.
Prvo sem operirala, ker je rasla in mi estetsko ni bila všeč. Drugo, ker so mi jo frizerke pri pranju glave vedno znova ranile do krvi.

Ne mešajte lepotnih pik z izrastki na telesu ( sem sodi tudi obraz in lasišče).

Eva Mendes
Cindy Crawford… Seksi lepotni pikico ob ustnici.

Groza kake bule imajo nekateri na obrazu! Tolk nagnusno. Ali pa ko morajo maserji in kozmeticarke to masirat fuuujjj

Dej sam nehaj bluzit, ko drek za psom, mačkom pobiraš
pa ni bljak?

Tudi veliki pirsingi, pa tudi če pri mladini, so mi veliko prej grdi kot lepi, mogoče kakšna izjema, mogoče, ….
Tisti bolj majhni, še posebej, kristalčki, v bradi, nosu, ali nad ustnico, so mi pa lepi, še posebej na mladih, prav tako majhna znamenja na takih mestih so mi všeč. :))

New Report

Close