Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste slišali novo pesem Zale in Gašperja

Ste slišali novo pesem Zale in Gašperja

Ubijalci sanj https://m.youtube.com/watch?v=oNzfEZ7_Gb4

Dober komad 🙂
Tisti iz Eme je bil ves čas na playlisti, sploh takrat kadar so bili bolj stresni dnevi.

zanič kot vedno

nova
Uredništvo priporoča

Scena, besedilo, izvedba, smisel, sporočilo, woooooooov, čestitam. kdor te pesmi ne razume hodi spec ali se ni nikoli zares živel……

Upam, da sta se prijavila na emo. Spet bosta zastopala Slovenijo!

Ne vem kdo posluša to jamranje in afnanje.

A je ata spet zbral dovolj fičnikov, da je financiral tole jamranje svoje najljubše hčerke. Ker edino tako je lahko popularna. Ubijalci sanj, pa kaj še! Kdo pa so tiste v črno oblečene dame okoli nje- asociacije na ,……?

Nič se ni spremenilo. Njenega glasu skoraj ne slišim in samo sem in tja ujamem kakšno besedo.

Sami primitivci, Srbi so bolj napredni v marsičem. Mora bit kladivo, da se zastopi, jodlar, hop sasa, več pa ni. Je že kitajski postavljen.

Grozljiva pesem, čeprav sem pogledala samo do tja, ko je začela pet. Bemo, kot bi imela polna usta žgancev 🙁

Meni sta všečna. Živita svoje sanje. Ne padeta v kalup mrh, ki plačujejo novinarkam rumenega tiska za objavo, ‘kje si se pa valjala to noč?’ :-)))))
Sta nekaj posebnega, kar sta dokazala tudi na Evroviziji.

Samo ne mi utrujat z Leo Sirk, pa Raiven in podobnimi maškarami. Pa joški, barva las in ena prisiljena veselost. In predvsem neverjetna samovšečnost. Res, od kje to bejbam?

Lansko leto sta bila daleč najboljša na slovenskem izboru za eurosong, nato doooooolgo nobenega in šele nato so sledile ostale klišejske pesmi. Letos bi bilo enako.

ni samo njun, je pa super komad … vsi notri so za pohvalit, video, tekst, outfiti, vse …
danes sta dala ven prvi album … čestitke!

očitno nas je kar dosti ki ju poslušamo … sta rekla, da imata na Spotify-ju čez 900{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} porast pretoka komadov … nekaj kar si hejterji lahko samo v sanjah želite … če bi sploh znali narediti karkoli 🙂

tačrni predstavljajo take kot si ti …. ubijalce sanj 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Isis v Ljubljani. No, džamijo že imajo…


[/quote]

No vidiš ta starega, se sam sebe ne razume, sicer bi lahko videl svojo senco. :))))

Si kaj vzel? Za žabe ni seno.


[/quote]
Nimam česa dodati. Res izjemen komad. Vrhunski. In izjemen angelski glas.

komad deluje čefursko. dober komad je edino tisti iz ESC, kjer je celoten nastop, glasba, njuna pojavnost delovalo fino. Ampak take glasbe se naveličaš, tole je dolgčas, poleg tega je to čista čefurjada. Žal.


Ja ni ansambel Toneta Zajca.

Moti me Ł, ki ga ima eden od izvajalcev še posebej izraženega.
Sicer je pa nekaj svežega in bistveno boljše kot ta nova Helena Blagne. Tisto pa res mal bruhneš in hitro ugasneš 😀

Ni slabo.

The Best.

Vidim, da nisem edina. Enako. Z mojim sluhom je vse o.k.

✨💫💛💛💛✨💫

Nekaj posebnega sta, naj živita svoje sanje. Teh sanj pa ne more živet cela SLO. Ni to vsem všeč in ne more se pričakovat, da bi vsi hvalili. Toliko.
Sirk, Raiven sta druga kategorija, osebno mi nista blizu, všeč.

New Report

Close