Starševski čvek

Ste slišali novo pesem Zale in Gašperja

Default avatar

Novo muzko imata

Ubijalci sanj
Default avatar

qul

Novo muzko imata je napisal/a:
Dober komad :)
Tisti iz Eme je bil ves čas na playlisti, sploh takrat kadar so bili bolj stresni dnevi.
Default avatar

konetka

Scena, besedilo, izvedba, smisel, sporočilo, woooooooov, čestitam. kdor te pesmi ne razume hodi spec ali se ni nikoli zares živel......
Default avatar

My moon

Upam, da sta se prijavila na emo. Spet bosta zastopala Slovenijo!
Default avatar

ata plačal

A je ata spet zbral dovolj fičnikov, da je financiral tole jamranje svoje najljubše hčerke. Ker edino tako je lahko popularna. Ubijalci sanj, pa kaj še! Kdo pa so tiste v črno oblečene dame okoli nje- asociacije na ,......?
Default avatar

njenega glasu

Nič se ni spremenilo. Njenega glasu skoraj ne slišim in samo sem in tja ujamem kakšno besedo.
Default avatar

Sami primitivci

njenega glasu je napisal/a:
Sami primitivci, Srbi so bolj napredni v marsičem. Mora bit kladivo, da se zastopi, jodlar, hop sasa, več pa ni. Je že kitajski postavljen.
Default avatar

monmonči

Grozljiva pesem, čeprav sem pogledala samo do tja, ko je začela pet. Bemo, kot bi imela polna usta žgancev :(
Default avatar

živita svoje

Meni sta všečna. Živita svoje sanje. Ne padeta v kalup mrh, ki plačujejo novinarkam rumenega tiska za objavo, 'kje si se pa valjala to noč?' :-)))))
Sta nekaj posebnega, kar sta dokazala tudi na Evroviziji.

Samo ne mi utrujat z Leo Sirk, pa Raiven in podobnimi maškarami. Pa joški, barva las in ena prisiljena veselost. In predvsem neverjetna samovšečnost. Res, od kje to bejbam?
Default avatar

se strinjam

živita svoje je napisal/a:
Lansko leto sta bila daleč najboljša na slovenskem izboru za eurosong, nato doooooolgo nobenega in šele nato so sledile ostale klišejske pesmi. Letos bi bilo enako.
Default avatar

MonaCoin

ni samo njun, je pa super komad ... vsi notri so za pohvalit, video, tekst, outfiti, vse ...
danes sta dala ven prvi album ... čestitke!

očitno nas je kar dosti ki ju poslušamo ... sta rekla, da imata na Spotify-ju čez 900% porast pretoka komadov ... nekaj kar si hejterji lahko samo v sanjah želite ... če bi sploh znali narediti karkoli :-)

tačrni predstavljajo take kot si ti .... ubijalce sanj :-)
ata plačal je napisal/a:
Default avatar

sf isis

Isis v Ljubljani. No, džamijo že imajo...
Default avatar

konetka

MonaCoin je napisal/a:
No vidiš ta starega, se sam sebe ne razume, sicer bi lahko videl svojo senco. :))))
Default avatar

Ka pa ti

sf isis je napisal/a:
Si kaj vzel? Za žabe ni seno.
Default avatar

ja to je

MonaCoin je napisal/a:
Nimam česa dodati. Res izjemen komad. Vrhunski. In izjemen angelski glas.
Default avatar

oh no

komad deluje čefursko. dober komad je edino tisti iz ESC, kjer je celoten nastop, glasba, njuna pojavnost delovalo fino. Ampak take glasbe se naveličaš, tole je dolgčas, poleg tega je to čista čefurjada. Žal.
Default avatar

Tenks

oh no je napisal/a:
Ja ni ansambel Toneta Zajca.
Default avatar

šjsko

Moti me Ł, ki ga ima eden od izvajalcev še posebej izraženega.
Sicer je pa nekaj svežega in bistveno boljše kot ta nova Helena Blagne. Tisto pa res mal bruhneš in hitro ugasneš :D