Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Valentinovo se je njegova ljubica skrivala v omari

Na Valentinovo se je njegova ljubica skrivala v omari

Danes je zelo boleč dan zame. Pred točno enim letom sem prišla prej domov iz šihta, ker sem hotela moža presenetit v malo bolj seksy perilu. In je bil že kar doma. Malo zadihan, v gatah, pa mi ni blo nič zares čudno, ker je rekel, da je glih mislil it pod tuš, ker je nazaj iz teka. Ok, pejdi pod tuš sem mu rekla, jaz sem se pa nahitro slekla in nastavila zanj, češ to je moje darilo zate dones. In slišim da nekaj zaropota v omari. Mi je malo slabo ratalo, sem mislila, da je kaka podgana prišla med obleke. Nisem vedla, da je bila ta podgana meter šestdeset, blont pa samo v gatah pa modrcu kakor jaz. Jaz sem kričala, una beži do vrat, mož vleti iz tuša, polit kot cucek. Ostalo po temu ni vredno zgubljat besed. Sem pa mnogo srečnejša danes, obkrožena samo s ptički na Šmarni in nobenimi prasci in podganami :)))

Če sprejmeš, te povabim na kofi in kremšnito.


Danes je zelo boleč dan zame. Pred točno enim letom sem prišla prej domov iz šihta, ker sem hotela moža presenetit v malo bolj seksy perilu. In je bil že kar doma. Malo zadihan, v gatah, pa mi ni blo nič zares čudno, ker je rekel, da je glih mislil it pod tuš, ker je nazaj iz teka. Ok, pejdi pod tuš sem mu rekla, jaz sem se pa nahitro slekla in nastavila zanj, češ to je moje darilo zate dones. In slišim da nekaj zaropota v omari. Mi je malo slabo ratalo, sem mislila, da je kaka podgana prišla med obleke. Nisem vedla, da je bila ta podgana meter šestdeset, blont pa samo v gatah pa modrcu kakor jaz. Jaz sem kričala, una beži do vrat, mož vleti iz tuša, polit kot cucek. Ostalo po temu ni vredno zgubljat besed. Sem pa mnogo srečnejša danes, obkrožena samo s ptički na Šmarni in nobenimi prasci in podganami :)))
[/qu

Zajebavaš!?

nova
Uredništvo priporoča

JOj, si predstavljam, čez kaki pekel si šla!

pa od kje take zgodbice vlečete,

Se je to zares zgodilo,samo da je bila ženska gola in kot taka je šla skozi vrata.Skratka žalostno.

Brez skrbi, da niso tudi in samo zgodbice – je veliko tega in takega za slovenskimi vrati 🙂

Tega je ogromno.
Moja kolegica se je dolckala s poročenim v postelji njegove zene.
Povedala sem ji, da mi gre na kozlanje in prekinila stike.

Ne moreš biti tako pokvarjen da se dolčkaš v postelji ljubimca in njegove žene. Postelji, ki jo zena preoblaci, pere…
Sploh pa je poden ko mi je omenila da je žena kar gate pustila ob postelji ko se je zjutraj preoblekla za služb.

Ja halo?? Kdo je sedaj bolj ogaben??? Gospa ki je v svoji spalnici pustila perilo ali ti ki se valjaš po nje i postelji??

Ja, seveda, potem si se pa zbudila. Zeh, zeh!

Ja ti si pa zato z njo prekinila stike. Sem bla tudi jaz včasih tako neumna, dokler nisem spoznala, da moški pa nikoli niso tako kritični do svojih kolegov .. Takele stvari si v am ne vzamejo, si tupa a to veš.


Majo prav. Vse, ki si to privoščijo, da mal streznejo ostale prizete na svojega predatorja, da se ga lahko pol prej rešijo.

Ja ti si pa zato z njo prekinila stike. Sem bla tudi jaz včasih tako neumna, dokler nisem spoznala, da moški pa nikoli niso tako kritični do svojih kolegov .. Takele stvari si v am ne vzamejo, si tupa a to veš.
[/quote]

Ja in zakaj nebi prekinila stikov??
Jaz te osebe nisem več cenila. Izgubila sem spoštovanje do nje in vse zaupanje. Enostavno ne more bit to oseba, ki bi z njo pila kavo in se pogovarjala o svojem življenju.

Kaj?? A naj hinavim kako fino mi je z njo?

Ja in zakaj nebi prekinila stikov??
Jaz te osebe nisem več cenila. Izgubila sem spoštovanje do nje in vse zaupanje. Enostavno ne more bit to oseba, ki bi z njo pila kavo in se pogovarjala o svojem življenju.

Kaj?? A naj hinavim kako fino mi je z njo?
[/quote]

Si že naredila prav … Takšne, ki nimajo morale, nekega občutka kaj je prav in kaj ni, je nimajo niti pri prijateljicah, ker ne znajo biti prijateljice.

Ja in zakaj nebi prekinila stikov??
Jaz te osebe nisem več cenila. Izgubila sem spoštovanje do nje in vse zaupanje. Enostavno ne more bit to oseba, ki bi z njo pila kavo in se pogovarjala o svojem življenju.

Kaj?? A naj hinavim kako fino mi je z njo?
[/quote]
Tudi jaz se s takšnimi prevaranti ne želim družiti niti v sanjah. Ne z moškimi in ne z ženskami. Sleparji, hinavci tudi na ostalih področjih.
Prav si naredila.

Si že naredila prav … Takšne, ki nimajo morale, nekega občutka kaj je prav in kaj ni, je nimajo niti pri prijateljicah, ker ne znajo biti prijateljice.
[/quote]!

New Report

Close