Forum.Over.Net

Starševski čvek

Se lahko zgodi Prekmurju Orban kot Krimu Putin?

Default avatar

Socialkar

Almitza je napisal/a:
Ah, briga mene za te procente. Če je to res, kar trdi katoliška Cerkev, potem si naj še pojasni, zakaj katoličani večinoma volijo "komuniste". Meni je vseeno, komu bodo priključili Prekmurje - še vedno bo del EU. Tako kot Piranski zaliv. Meni je vseeno, čigavi čolni po njem patruljirajo. Primorci itak pravijo, da žabarji nimamo kaj tam pri njih iskat, potem naj se pa tudi za tisti zaliv sami kregajo. Zaradi mene naj ga Alessandra Mussolini nazaj Italiji priključi.
Default avatar

Lule Cuzlar

ehhhhhhhhhhhhh je napisal/a:
Kaj pa ima geografija pri tem?
Default avatar

RKC ne

Socialkar je napisal/a:
RKC ne operira z dejanskimi katoličani, ki sebe tako opredeljujejo, ampak s številom krščenih, od katerih velika večina ni bila krščena po lastni volji. Tako da teh številk ni resno za jemat. 20 let starih cifer iz drugih virov pa tudi ne.
Default avatar

ehhhhhhhhhhhhh

najprejs je napisal/a:
Ja pa poglej še kdo vse je bil l.2000 izven eu, jaz ne vem na pamet.

Glede tvojega priporočila pa, manj kot nič pač ne gre.
Default avatar

najprejs

Lule Cuzlar je napisal/a:
Mah, nekaj bluzi. Člen 50 za izstop iz EU sporazuma lahko vsaka članica sproži. Samo en izgovor več za brezjajčnega Orbana pač.
Default avatar

Almitza

RKC ne je napisal/a:
Imaš novejše vire?
Default avatar

RKC ne

Almitza je napisal/a:
Nimam in nihče drug ne, ker se bojijo realnosti, zato se tak popis več ne izvaja.
Default avatar

Almitza

Socialkar je napisal/a:
Ti si pisal da je Madžarska bolj katoliška os Slovenije. Če ti je vseeno za Slovenijo, potem se vzdrži neumnih komentarjev v zvezi z našim ozemljem, kulturo in oblastjo. Večini namreč ni vseeno.
Default avatar

Socialkar

Almitza je napisal/a:
Katero je to NAŠE ozemlje? Vse parcele v Sloveniji imajo privat lastnike. Ali pa občinske oziroma državne. Nič od tega pa ni MOJE. Če je kaj VAŠE, kdorkoli ste to VI, pa sami poskrbite za zavarovanje svoje posesti, jaz nimam nič pri tem. Naša kultura? Katera pa je to? Je to kultura katolikov, levičarjev, desničarjev, anarhistov, agnostikov, Primorcev, Prekmurcev, žabarof, lastnikov kapitala, nelastnikov ...? Ne vem, če smo vsi tako enotni v kulturi. Naša oblast? Zakaj in v čem je pa tako boljša ali slabša od Orbanove?