Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste si privoščili za Valentinovo?

Kaj ste si privoščili za Valentinovo?

Jaz 2 čokoladna Donuta iz 3Roses (na Bavarskem dvoru).

LP <3

Saj se je komaj začelo :).

Kruh z maslom in šunko, tri deci vode z limono, mlačen tuš in odhod v službo.

nova
Uredništvo priporoča

Oba z možem bova šla par uric prej iz službe in vzela otroka iz vrtca takoj po kosilu, potem bomo šli pa skupaj na sonce. Da pokažeš, d aimaš nekoga rad, ni treba zapravljati.

popoldne pride sestra k meni na kosilo.. zjutraj sem že skuhala svežo brokolijevo juho,sme včeri brokoli vzela u Lidlu. pa mele bove dunajske zrezke,pa pečen krompirček s korenčkom,pa mešana solata s koruzico,češnjevim paradižnikom in fižolom. Za sladico,grem pa pol po 12h pogledat v slaščičarno kaj majo.. želim si če bi mel kej valentinovga,kr tko da se pocrkljave hehe,sej to je dan ljubezni zakaj pa ne,bove pač praznovale sestrsko ljubezen hehe LOL 😀 ampak po mojem nč ne bodo mel.. šiptarji ne praznujejo valentinovga 😀 bom pa vzela nekaj.. sestra je rekla da se ji full lušta ježek. Jst bi pa sadno tortico košček če jo majo 🙂

"Življenje in Svoboda"

vauuu … fajn vas je brat, vsak po svoje pokoristi petek, sončen dan, za dodatno piko na i pa še Valentinovo poskrbi.

Neki se mi lušta, da bi spekla tako izi pito, imam v glavi izoblikovan receptek: s čokoladno-kokosovo kremo nadevana pita …lepo za pogledat -belo-črna sloja med rumenima plastema, da je to užitek za okuševalne brbončice pa sploh ni vprašanje … 😉

mmmmm odlično!! sliši se fuuul dober! speci jo pa si jo privošči! ti jo prav privoščim!
pa lepga valentinčka ti želim! <3

"Življenje in Svoboda"

Tebe so zmer bolj zanimale punce kot fantje ?

Saj s tem ni nič tok narobe da bi mogla bit na tabletih. Kaj pa če te samo okolica prepričuje, da je neki narobe s teboj ?

Izvoli enga srčka.

Si vis pacem, para bellum.

Tebe so zmer bolj zanimale punce kot fantje ?

Saj s tem ni nič tok narobe da bi mogla bit na tabletih. Kaj pa če te samo okolica prepričuje, da je neki narobe s teboj ?

Izvoli enga srčka.
[/quote]

ne,nisem lezbijka. sem pa bisexualka. zanimajo me oboji.

"Življenje in Svoboda"

Da pokažeš, da imaš nekoga rad, ti tudi ni treba čakat na 14. februar

“Ravnokar ste prejeli sms za Valentinovo od skrivnostne osebe, ki ste ji všeč. Prevzem zdaj da-ne.”

Evo, vsebina mesiča z neke 070 številke, ki je ne poznam.

Na take finte ne odgovarjam, sigurno se pa najdejo nekateri, ki nasedejo.

Čisto nič in tudi nič ne bo. Ti umetni nakupovalni “prazniki” nama gredo obema “mimo”.

Jaaa, danes grem prej iz službe pa na bližnji hrib, sama. To je za ljubezen do sebe. Potem pa kosilo in na sprehodek še z družino. Zvečer gremo z mularijo na večerjico po njihovih željah (verjetno mcdonalds ali nekaj podobnega) za nagrado, ker so tako dobre ocene v prvem polletju.

Tisto, kar si privoščim vsak dan.


Jaz tudi. In odjava stop

Jaz sem na a1. Ti?

Eni orhidejo srm si kupila…lep dan …kjerkoli že boste…

Z mojim sva si privoščila odliče krofe. Kaj čmo, Pust se bliža ;).

Nič, ker Valentinovo ni nič drugega kot šoping-praznik, je treba prodat sladkarije in kič, ki je ostal od decembra.

Slovenci imamo Gregorjevo. Pa kakšna rožica za 8. marec, to je pa to.

Točno tako, bravo!


Da pokažeš, da imaš nekoga rad, tudi ne potrebuješ valentinovega.

Ampak največkrat sovražijo valentinovo tisti, ki jim nihče ne pokaže ljubezni ne na ta, ne na drug dan….
Res ne vem, zakaj vas moti, da si ljudje pač na ta dan izkazujejo ljubezen. A bi morali na vsak drug dan, na ta pa zanalašč ne. Valentinovo je tudi pri nas poseben dan. Včasih so rekli Valentin ima ključ do korenin. Ta dan se narava začne prebujati iz zimskega spanja, začne se urejati vrt, sadit semena in pripravljati zemljo na sezono. Ta dan lahko enostavno proslavite tako, da greste ven v naravo in se poskusite zavedati, kako ste povezani z njo. Lahko tudi kopirate američane in pošljete sporočilce vsem, ki jih imate radi…. Zakaj pa bi morali ravno najslabše od praznika vzet….


Da pokažeš, da imaš nekoga rad, tudi ne potrebuješ valentinovega.
[/quote]

Košček sadne tortice? Jaz bi je vzel polovico in jo jedel kar z žlico.

Najin Valentinov menu danes je pasulj s klobaso.

Zjutraj sem peljala malo v vrtec, ko se vracam iz vrtca moj izleti z avtom iz bencinske na cesto..mu poblendam, je razumel namig, da greva na kavo.

Na kavi je rekel, da mi bo natankal avto. Greva še v trgovino pa začne trgovka “ali ne bi kupili kaksne rozice”. Sem rekla, da imava drugacen dogovor. No, 2 eur za rožico ali 60 za tank…seved, tank.

Je pa res, da ni tako romanticno, je pa prakticno.

;)), lajkam, generalno pojemo premalo stročnic

Mogoče greva zvečer v kino, če uleti pravočasno domov, se splača pogledati 1917 pravi eden od sinov…

New Report

Close