Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plešasti moški

Plešasti moški

A so vam všeč ?
Meni če me kaj odbija, je pa to, da je brez las. Saj vem, to je moj pogled. Pa večina se zelo na kratko striže, in zabrije. Le zakaj? Očitno se večina ne zaveda, da so lasje lahko tudi močan seksualni naboj…
Ženske imamo rade lase, moški pa frizurice.

Frizurice in lase imajo ponavadi poženščeni moški, pravi moški ne more imeti bujne pričeske in veliko las, ker ima toliko testestorona, poženščeni imajo veliko las, dlak nič.
Je pa to vse genetsko, tako da proti temu nihče nič ne more in pa stvar okusa ali ti je všeč oskubljeno pile ali pa ta pravi moški. Da bi pa nekoga lasje vzburjali, pa prvič slišim.

Bistvena vloga las je ščitenje glave in predvsem možganov pred soncem.
Včasih so nosili tudi dolge lase, potem kratke, danes pa hočjo bit brez las. To je stvar mode!
Sam zagovarjam take lase, ki ščitijo mojo tintaro pred soncem.

Razumemo všeč ti je Damjan Murko

Meni so zelo vsec, ce so visoki, postavni in plesasti. Najgrse je, ce je moski majhen; tam do 1
75 cm. To mi je res motece, plus to, da je slabo situiran.

Niso mi všeč plešasti, ne tisti z naravno plešo, ne tisti z umetno.
Ne upam si napisat, kakšni se mi zdijo, ker me boste napadli.
Naravni si ne morejo pomagat, to je genetsko. Ne razumem pa drugih, da se brijejo? Na kratno postriženo so zelo sexy. Dolgolasci se mi zdijo poženščeni, nič dedci.

Vse je to podedovano, pleša , višina. Če je pa zraven še nemaren, neurejen, ne prav boister, potem je to odbijajoča bomba.

Najbolj sexi so tisti ki si pustijo pri kraj dolge lase in si jih cesejo cez pleso.
Se bolj sexi je pa ko zapiha veter in se tiste strene postavijo pokonci…. ufff
Pa obvezno more bit se malo rdec v faco, z bojlerjem, in v kaksni hawayi srajci odpeti da kaze ljubavni tepih…
Macek…pravi. hmm

Ne igra bistvene vloge.

Slovenske zenske so v povprecju zelo grde. So pa tudi najdebelejse v EU (podatki Eurostat 2019)! Tako,da res ne bi o temu….

več ima moški testosterona, bolj mu lasje izpadajo. meni so plešasti moški prav seksi, pa še bolj potentni so od njihovih lasatih kolegov….

Kaj pa, če obrnemo spole in dilemo?

Kaj bi bilo pri ženskah enakovredno – tudi frizura in lasje?


kaj bi bilo enakovredno? mislim, da lasje ne, ker ženskam ponavadi ne izpadajo toliko, če pa jim, pa so v ozadju bolezenski procesi

enakovredno bi bilo
– velikost oprsja
– celulit
– postava peščene ure…
skratka, stvari, na katere težko vplivaš. z dosti denarja jih lahko sicer urediš, tako kot se tudi plešo z dosti denarja da porihtat…

sicer pa je vedno tako, da plehki ljudje pač privlačijo plehke ljudi. jaz se ne bom sekirala, če bo nek tip vihal nos nad mano, ker nimam idealne postave, saj s takim človekom itak nimam nič skupnega.

moj mož postaja vsako leto bolj plešast. pa kaj. nisem ga zaradi las vzela. nasmeh ima še vedno isti, pa po srcu je tudi še vedno isti, kot je bil pred desetimi leti. on me tudi ni načevljal, ko sem se zredila za deset kil in par let bila bitko s kilami. jih imam pa zdaj petnajst manj.. so what…

Prov vidiš da komentirajo tisti moški ki so plešasti, in se tolažijo kao manj las več testosterona itd, potem se pa še izmikajo temi in komentirajo čist neki x…. Zelo malo je takih ki jim pleša dejansko pristoji, večinoma ste pa vizualno odbijajoči, ali se ta “frizura” ne sklada z obrazom ali s postavo in izpadete “smešni” oz neprivlačni


kaj bi bilo enakovredno? mislim, da lasje ne, ker ženskam ponavadi ne izpadajo toliko, če pa jim, pa so v ozadju bolezenski procesi

enakovredno bi bilo
– velikost oprsja
– celulit
– postava peščene ure…
skratka, stvari, na katere težko vplivaš. z dosti denarja jih lahko sicer urediš, tako kot se tudi plešo z dosti denarja da porihtat…

sicer pa je vedno tako, da plehki ljudje pač privlačijo plehke ljudi. jaz se ne bom sekirala, če bo nek tip vihal nos nad mano, ker nimam idealne postave, saj s takim človekom itak nimam nič skupnega.

moj mož postaja vsako leto bolj plešast. pa kaj. nisem ga zaradi las vzela. nasmeh ima še vedno isti, pa po srcu je tudi še vedno isti, kot je bil pred desetimi leti. on me tudi ni načevljal, ko sem se zredila za deset kil in par let bila bitko s kilami. jih imam pa zdaj petnajst manj.. so what…
[/quote]

Sem razmišljal… verjetno imaš kar prav s primerjavo.
In če je to tako – se da tudi razumeti komu in koliko je pomembno. Saj je pri moških podobno, ko gledamo ženske.

Jaz si brijem samo brado in otepača.
Lasulja je približek nekaj takega.
[img]https://dtis.ru/assets/00d7569c9157a388ffc1da7-770×938.jpg[/img]

Kako ze gre definicija …?
Plesasti spredaj so misleci
Plesasti zadaj so dobri j**aci

Plesasti po celi glavi pa samo mislijo da so dobri je**ci.

Lasje so bogstvo
Torej plesasti pa ce ze niso bogati so pa vsaj kosmati

BDW …kdaj se bo Milan posavski plesec oglasu?

Lani na morju je bil en model svetlece plesast. Kosmat pa tolk, da mu je majica kar pokonc stala.
Ce bi stopil na cik, se uzge kot bakla…

Očitno imam poseben okus. Od nekdaj so me instinktivno bolj privlačili plešasti kot lasati tipi. Pod pogojem, da so pobriti ali kratko ostriženi. Ne vem, zakaj, ampak tako je.

Vse je to podedovano, pleša , višina. Če je pa zraven še nemaren, neurejen, ne prav boister, potem je to odbijajoča bomba.
[/quote]

Ta kombinacija je precej pogosta. Kaj boljšega je velika redkst.

Tudi mene. In če se le da z brado. Kratko pristriženo seveda. Jason Statham sistem moškega. Mmmmm…

Jaz sem svojega partnerja spoznala, ko je že bil plešast pa siv in me to sploh ne moti. Ne predstavljam si ga z lasmi, mislim celo, da mi kot mlad fant niti ne bi padel v oči. Je bil preveč nežen in neizrazit.
Všeč mi je kot celota.
Živiš pa s celim človekom, ne samo z njegovo frizuro.

Ješt šem ko Šon Koneri, košmat, frižura, še šušljam podobno… Kolk je to enga vždihvajna ža mano…pa me prou briga al je to šekši al ne…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

In v mladih letih si bil wd 007?

In v mladih letih si bil wd 007?
[/quote]

Ne. Tkrat šem bil žnan kot Šveder.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

100 ljudi, 100 čudi. Enako velja za okus.

New Report

Close