Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjski moški Hrvaške

Sanjski moški Hrvaške

Temu Goranu so pa kar cel kokošnjak dostavili, haha. Živa katastrofa od babnic, vse nekaj potetovirane, pa tudi vedno bolj se kaže, kako zoprne in težavne so v resnici. Daisy je edina simpatična in normalna, ostale so pa ena katastrofa …

Sem gledala prejšnjega, pa tudi prvo oddajo tega, ampak mi je ta novi nekako izumetničen, deluje, kot da ne bi bil prav pameten… nekaj me odbija.
NE GLEDAM

Ne zamujaš prav dosti, čeprav gre modelu počasi malo na bolje.

nova
Uredništvo priporoča

Ma kako lahko farbajo folk – da je to 2. sezona Gospodina Savršenog – to je bila 1. sezona ne pa druga; 2. sezona pa je bila tista ki je že bila na sporedu pred to… Torej z gospodinom Mijom…..

Drugač je pa še najbolj zabavno to babje predrkavanje med sabo haha, tolk je enega ljubosumja v zraku, da bi ga lahko z motorko rezal.


Sej to se ve, kje ti tukaj vidiš farbanje?

Druga sezona je po “našem” štetju, ker so jo uvrstili za tisto, ki se je predvajal prej. Ni mi jasno, zakaj so zamenjali vrstni red. Čeprav ni glih neka nadaljevanka, je vseeno malo glupo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jap, pri meni isto.

Sem včerej pogledal…., tisto pred to sem pa kar redno…, ker so mi bili vsi dokaj simpatični in mi je čist jasno zakaj so dali prvo tisto drugo oddajo na spored… Tista je bila po ženskih udeležankah dosti bolj gledljiva, tukej so pa same neke s čudno psiho… Če bi pop dal to prvo na spored, ne verjemem, da bi kdo gledal drugo, ta deluje čist brezvezna.

Neumen se zdi, ker čudno govori. Čudno govori pa zato, ker je 40 let govoril prvenstveno nemško, končal nemško šolo, se izražal v nemščini. In mu hrvaščina ne gre, se muči. Kdor dobro zna hrvaško, ve, da ima on s hrvaščino težave.

Jaz pa ne vidim bistvene razlike. V tej, ki je sedaj, je celo kakšna več za moje oči, kot pri prejšnji. Karakterji pa so itak vedno različni in podobni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse je psihološka igra. In tudi psohološka igra Mr. Savršenog – normaln desc bi že davno naredil red v takem kokošnjaku ob takih situacijah, in marsikerom nagonil u PM. Najmanj 5 kandidatk je bilo v tem šovu tišićnih psihičnih pacientk, labilnih manipulatork, attention whore varianta :)))

Je pa to psihološka igra – ker eno je, kar se je dogajalo to v živo, drugo pa, ko so si ogledale tudi udeleženke te posnetke tudi sebe potem post festum :)Psihičke nekatere, hude. Ni čudno, da so bile takrat “samske”.

Pa tudi tale Mr. Savršeni – en iskalec samega sebe še pri 38ih, nedodelana oseba, samovšečna, na koncu izbere pa napihnjeno 21letno Hano. Pa se potem čez dva meseca v javnosti pritožije, da ni šlo tudi, ker je “kadilka”….. C’mon – get real…. Saj je že v ovu videl, da puši cigarete, a ni? Life is sweet and too short not to enjoy it….. for money……. 😀

Vse je psihološka igra. In tudi psohološka igra Mr. Savršenog – normaln desc bi že davno naredil red v takem kokošnjaku ob takih situacijah, in marsikerom nagonil u PM. Najmanj 5 kandidatk je bilo v tem šovu tišićnih psihičnih pacientk, labilnih manipulatork, attention whore varianta :)))

Je pa to psihološka igra – ker eno je, kar se je dogajalo to v živo, drugo pa, ko so si ogledale tudi udeleženke te posnetke tudi sebe potem post festum :)Psihičke nekatere, hude. Ni čudno, da so bile takrat “samske”.

Pa tudi tale Mr. Savršeni – en iskalec samega sebe še pri 38ih, nedodelana oseba, samovšečna, na koncu izbere pa napihnjeno 21letno Hano. Pa se potem čez dva meseca v javnosti pritožije, da ni šlo tudi, ker je “kadilka”….. C’mon – get real…. Saj je že v ovu videl, da puši cigarete, a ni? Life is sweet and too short not to enjoy it….. for money……. 😀
[/quote]

No, to ni res, da izbere 21-letno Hano. Izbere eno drugo punco, ki jo potem zavrže, pa ne zaradi cigaret, ampak zaradi premalo strasti. In se gre potem fukarit k Hani.

No, to ni res, da izbere 21-letno Hano. Izbere eno drugo punco, ki jo potem zavrže, pa ne zaradi cigaret, ampak zaradi premalo strasti. In se gre potem fukarit k Hani.
[/quote] Baje da je izbral Ivo, potem pa se je “preselil” k Hani. Sta se pogovarjali Nuša in Nikolina na koncu šova, ko je Nuša spraševala Nikolino o tej sezoni.

Vse je psihološka igra. In tudi psohološka igra Mr. Savršenog – normaln desc bi že davno naredil red v takem kokošnjaku ob takih situacijah, in marsikerom nagonil u PM. Najmanj 5 kandidatk je bilo v tem šovu tišićnih psihičnih pacientk, labilnih manipulatork, attention whore varianta :)))

Je pa to psihološka igra – ker eno je, kar se je dogajalo to v živo, drugo pa, ko so si ogledale tudi udeleženke te posnetke tudi sebe potem post festum :)Psihičke nekatere, hude. Ni čudno, da so bile takrat “samske”.

Pa tudi tale Mr. Savršeni – en iskalec samega sebe še pri 38ih, nedodelana oseba, samovšečna, na koncu izbere pa napihnjeno 21letno Hano. Pa se potem čez dva meseca v javnosti pritožije, da ni šlo tudi, ker je “kadilka”….. C’mon – get real…. Saj je že v ovu videl, da puši cigarete, a ni? Life is sweet and too short not to enjoy it….. for money……. 😀
[/quote]

Kako ni šlo? Saj sta še vedno par.

S spoilerji vam pa res ni treba smetit, no …

Oba sanjska hrvata sta geja, zato ne živita z nobeno. Družiš se pa lahko s komerkoli, ampak zato še nisi v vezi.

Ta Goran dejansko živi s Hano. Ni gej, je pa pezdetek.

Goran je dokaj nezrel za svoja leta, pri 38 letih moraš biti že izoblikovana oseba (to še veliko prej), potem pa izven oddaje izbere samovšečno Hano, ker mu je ona po oddaji težila in ga kontaktirala. Zato se tudi ni dobro končalo med njim in tisto kandidatko, ki jo je izbral v oddaji. Hana pa je tak tip ženske, ki mora zmagati na vsak način. Če ni zmagala v oddaji, je poskrbela, da ga bo dobila izven oddaje.

A vi ste pričakovali, da se bo v tak show prijavil nekdo zrel in normalen?
Glede tega, da bi lahko naredil red – predvidevam, da naredi to, kar mu je naročeno s strani režiserjev.

Ženske same kokoši, on pa samovšečen, potreben, našopirjeni petelin.. . Se mu v očeh vidi da bi vsako od njih kr naskočil…
S takim telesom še ne pomeni, da je sanjski. Za mene osebno,dalec od tega….

V resnici bi pa vse dala, da bi te napičil. ;))

On ni niti M od normalnega, kaj šele sanjskega moškega. Pa za Mijota velja isto. Dva manekenska, fitneserska vase zagledana tepca, daleč od pravega moškega. Zato sta pa tudi sama. Izgleda, da ne morejo za tak šov najti enega samega normalnega moškega. Enako velja pri nas, ker je zato oddaja odpadla in je ne bodo niti snemali. Ni sanjskega moškega, na voljo so sami gejevski manekeni, obsedeni s svojim telesom, po izobrazbi in ostalem – NIČ.

New Report

Close