Forum.Over.Net

Starševski čvek

V vezi so zvesti samo tisti, ki so grdi

Default avatar

Marko

miles je napisal/a:
Nekaj let nazaj še ni bilo kamer in bi komot vsakič kaj sunil, če bi že imel to potrebo. Pa nisem. Pa vem, da nisem edini.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

miles

Marko je napisal/a:

Verjamem. ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

tojemojemnenje je napisal/a:
Lepo in resnično napisano.

Lepota pa je zelo subjektivna, ker je všeč tebi lahko, da meni ni in obratno.
Default avatar

Rok-1

miles je napisal/a:
Že res.
Hkrati pa tudi vsi vemo, da teh dejanj ne izvajajo vsi. Izvajajo jih nekateri - tisti ki se ne znajo, zmorejo ali pa nimajo razloga za upiranje skušnjavam.
Default avatar

miles

crna_vrtnica_neprij je napisal/a:

Že, že... vse je subjektivno.
Ampak, lep je tisti, ki dobi (kvantitativno) veliko več ponudb.
Lepa oseba, ženska ali moški, dobi veliko več ponudb kot nekdo, ki ni lep ali privlačen.
Kako se bo odzval in upiral skušnjavi je pa stvar posameznika. Ampak večina prej ali slej podleže.. ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

Robi...

miles je napisal/a:
Priložnost ne dela tatu, ampak vzgoja.
Default avatar

ZVezanaZenska

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. S fantom sva že 5 let skupaj. Oba prijetnega, športnega videza. Ko grem jaz ven s prijateljicami, se ravno najgrsi moški vrtijo okoli mene. Najbolj hecno je, da imajo več samozavesti, kot moj fant, ki zafarba če ga samo kakšna pogleda.

Bi prej rekla, da "brez razloga", če je doma vse ok, varajo ljudje, ki so nezadovoljni z videzom in iščejo potrditve.