Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen tip ženske je to?

kakšen tip ženske je to?

imam sodelavko, ki mi ves čas pametuje. vedno najde neko napako v meni in potem me podučuje in pametuje. zadnjič sva šla na šmarno po službi in me je na poti za vsako korenino posebej opozorila kam naj stopim. potem mi ves čas govori kako so sokovi nezdravi in naj jih ne pijem. enkrat sem spil po službi pivo in mi je potem še cel mesec govorila če imam težave z alkoholom. enkrat mi je med malico padlo nekaj na jakno in mi je začela kar čistit jakno z robčkom.

zanima me kakšen tip ženske je to? sem že pomislil da hoče imeti kaj z mano, kako ji rečti naj me pusti pri miru. res mi je zoprno da me tretira kot otroka

To je učiteljica!
Beži stran od nje, boš lepše živel. 😉

“materinski” tip človeka, ki vse ostale tretira kot nedonošenčke, zato, da sebe povzdigne.
ne zna normalno funkcionirat

… malo sem se hecal.
Lahko da ima obsesivno kompulzivno motnjo in je sicer čisto ok oseba. Samo zavedati se mora tega, da je s to motnjo lahko zelo nadležna. Imam znanca z OKM… po tem, ko so ga diagnosticirali in se kontrolira je postal zelo vredu človek.

Tole spada pod annoying tip ženske. Mogoče je tudi control freak.

samokonflikta.

ljudje si preveč dovolijo

Ma, in s tako greš še frej popoldan zabijat? Očitn te ne moti dovolj.

morda je želel bit le prijazen

ma to me spominja na tip babe,take k je ena moja soseda. vidt jo ne morem 🙁

"Življenje in Svoboda"

Kakšen neki.., rada bi, da jo nategnes, ko te opozori na korenino, misli na tvojo korenino… Benti mladino…

Nepotešena.

a delata na isti poziciji?

ja tak tip babe je res grozen 🙁

V bistvu je ona tvoja žena, samo, da ti tega še ne veš. Sožalje.

Marjo, a si to ti?

To je tak tip ženske, da jo nategneš in daš na čevelj. Še bolje je, da nehaš z njo hodit na Šmarno goro, po koreninah…

hahahaha model z njo si šel na Šmarno goro :D.

To ni materinski tip, to control freak tip človeka.
Držiš jo na distanci in samo v okviru službenih zadev.

Verjetno se rajcata zato tudi hodita skupaj na TRIMČEK.

Control freak oseba.

Težava izvira iz otroštva ( nad njim tako kontrolo morda imel roditelj) , ali kasneje iz partnerskega razmerja.

New Report

Close