Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se ena stvar, v kateri so kadilci nadležni

Se ena stvar, v kateri so kadilci nadležni

Stojiš v trgovini, na blagajni, gospa trgovka skenira produkt za produktom in ko pride do zadnjega, bi oni radi še čike. Nakar gospa začene tisti počasen stroj (govorim na primeru Lidl) ki odpira in odpira in odpira, nato se odpre in npr. tistih cigaretov ni. Pa gospa zapre in gre od blagajne in išče čike na sosednji blagajni in še sosednji..itd.

Čemu pojebeni kadilci ne morejo na začetku opozorit blagajničarko, da hočejo tiste čike. Da vsaj tist stroj za odpiranje zažene medtem ko skenira špecariji. Čemu, čemu, čemu?

Pa zakaj folk začne iskar denar/denarnico šele pol ko blagajničarka že vse poskenira. A do zadnjega upajo, da jim ne bo noben nič zaračunal?! Res je težko se pripraviti z vsem potrebnim, ko prideš na vrsto.

Za tele kolone na blagajnah so krivi tudi kupci, ne samo premalo odprtih blagajn. Ljudje so tisti, ki/ko pridejo na vrsto, in začnejo vse šele tist moment iskat.

Zdej so pa vsi čiki črni, jih pa sploh ne najde😤

Vdihni, izdihni… Ravno tako do potrošniki, kot ti, ki vege tatarca iščeš med salamami.

jebi ga…. drugje pa kamot čakaš na vrsto… prekleti kadilci….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pomiri se malo. Imaš pač to nesrečo (kot na primer jaz), da se vedno postaviš v najpočasnejšo vrsto. Sicer ti pa vse v lajfu res ne more iti kot po maslu. :-)))

Ne bi bilo konec sveta,če bi na začetku povedali, da hočejo čike.


sveta tudi ni konec če si tistih par 10s dalj časa v vrsti …

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

West modre.

Nimamo.
East modre morajo biti še. Grem pogledat na drugo blagajno.
Zmanjkal.

Kaj pa West plave dolge?

Tuki jih ni. Grem zad pogledat (op. skladišče)

Pride nazaj.
Ja mamo West plave, samo niso dolge, ampak kratke.

Pa gleda kupec gor v tisto odprto kastrolo s čiki gor nad blagajno.
A West Light plave dolge pa ni?

Pa se zadere blagajničarka tja čez drugo blagajno. Lili, dej poglej, a maš ti še kaj tistih lajt plavih?

Pa še Lili odpre tisto kastrolo nad glavo, pa gleda, pa gleda.

]a nimam. Sam lajt roza so zadnjič prišle, lajt modre več ne pridejo.

Dejte mi tistele East plave dolge.

Đankuze so težavne na vseh področjih.

No, meni ta stroj in kupovanje cigaret ne gresta na živce. Človek pač kupi cigarete (so v ponudbi) tako kot moko, čokolado. Ni on kriv, če blagajničarka nima na zalogi in mora okrog laufat. Tudi se zgodi, da česa zmanjka na polici.
Na živce mi gredo kupci, ki , ko jim blagajničarka pove znesek, pričnejo iskati denarnico, denar, kartice. Šele po tem se spomnijo, da bi nakupljeno zlagali v vreče. Pri teh mi pa dobesedno zavre.

No, meni ta stroj in kupovanje cigaret ne gresta na živce. Človek pač kupi cigarete (so v ponudbi) tako kot moko, čokolado. Ni on kriv, če blagajničarka nima na zalogi in mora okrog laufat. Tudi se zgodi, da česa zmanjka na polici.
Na živce mi gredo kupci, ki , ko jim blagajničarka pove znesek, pričnejo iskati denarnico, denar, kartice. Šele po tem se spomnijo, da bi nakupljeno zlagali v vreče. Pri teh mi pa dobesedno zavre.
[/quote]

Če blagajničarka ni založena s cigaretami, se morate nanjo jezit, ne na kadilce.
Meni tudi pade firnk pri tistih kupcih (jih splon ni malo), ki se spomnijo iskat denar, ko bi morali že zdavnaj plačat. Potem začnejo šele zlagat v cekar. Traaaja! Do sedaj še nisem opazila kadilca med njimi.
Da ne bo pomote, nisem kadilka.

Kaj šele zadnjič na enem petrolu, ko sem kupovala tobak in mlada punca sploh ni vedela, ali ga imajo. Proba diskretno vprašat sodelavca, on ji pove, da je zadaj in naj prinese.
Punca seveda ne najde, ker ni vedela, kako zgleda to, kar išče. Pride nazaj, da nimajo.
Pusti on med zavijanjem z očmi svojo stranko in gre še sam v skladišče, prinese dva štosa tobaka, dve različni sorti (niso imeli vrečk, samo škatle). Ona nekaj gleda v tla od zadrege … on pa, ja vzemi ta prekleti tobak in ga daj v omaro! Od treme potem ni znala tistega polivinila načet. To je bil šele tobak, kaj šele potem rizle.
A sem potem res jaz kriva?

Itak da si. Prodajalka ni vedela, ker za razliko ni đanki.

Ja kam se ti pa tako mudi?

:)))))))))) Dokler slikic, katere bi imeli raje gor, ne izbirajo, je še v redu 😉

v samopostrežnih trgovinah s hrano ne bi smeli prodajat čikov ter mačje in pasje hrane!!!

lahko prodajajo ločeno samo vrste ne bodo nič krajše…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zakaj niso cigareti na policah, kot večina izdelkov, da si jih sami vzamejo?
A se bojijo, da jih bodo kadilci kradli ali kaj….
Sem pa enkrat doživela, ko so čisto vsi pred mano v vrsti rekli za čike in je pol vsem iskala v sosednji čikarski omarici, ker je njena očitno bila že spraznjena iskanih čikov… je bila že v nizkem štartu, roko dala na omarico pri skeniranju zadnjega artikla, če bom jaz tudi kaj za čike rekla, ampak jaz ne kadim.. sva se malo pohecali na to…

zaradi glupe zakonodaje, pred uvedbo enotnih škatlic, se jih je začelo skrivat s protikadilsko zakonodajo, ki je začela narekovat da je to če so vidni vsem reklama za beri spodbujanje kajenja ergo po logiki zakonodajalcev naj bi to mladino in nekadilce bojda vabilo k nakupu cigaret, zakaj pa niso bili samopostrežni je pa del človeške narave, 1 škatlico kupit 5 pa v žepe ali pri dostopu zverzirane mularije samo v žepe in ven….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

zaradi glupe zakonodaje, pred uvedbo enotnih škatlic, se jih je začelo skrivat s protikadilsko zakonodajo, ki je začela narekovat da je to če so vidni vsem reklama za beri spodbujanje kajenja ergo po logiki zakonodajalcev naj bi to mladino in nekadilce bojda vabilo k nakupu cigaret, zakaj pa niso bili samopostrežni je pa del človeške narave, 1 škatlico kupit 5 pa v žepe ali pri dostopu zverzirane mularije samo v žepe in ven….
[/quote]
Aha, sam jaz se ne spomnim, da so jih kdaj prodajali na policah, da si sami postrežejo.. tist ki ima željo krast bo tudi kaj drugega ukradel, bo že našel način..

čikov nikoli ni bilo na policah, po moje ravno zaradi tatinskosti kadilcev.
najbolje bi bilo, da se jih v špecerijah ne bi smelo prodajat.

Si ti že kdaj videlo kakšnega kadilca, ki krade? Povej, kdaj, kje .
Take stvari zrastejo samo v določenih glavah.

To samo pomeni, da si živčen tip človeka. Vse te moti pri ljudeh…Imam prijatelje, ki kadijo kot Turki, eden med njimi je glasbenik in kadi se na koncertih, ko poje in kitaro igra.

ja no saj mene osebno bolj motijo tisti ki pluvajo po tleh ko kadijo


sveta tudi ni konec če si tistih par 10s dalj časa v vrsti …
[/quote]

Točno tako.

New Report

Close