Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejši moški

Starejši moški

Ali ste se že znašli v situaciji, da je moški/ženska, ki vam je všeč, precej starejši/starejša? Sama sem stara 23, on je 39. Enostavno všeč mi je, ne vem pa, kako bo to sprejela okolica…

Zakaj se pa sekiraš za okolico?

Privlači te z lažno narcissistično masko. Ko ga boš spoznala v dušo boš kozlallla

Briga te za okolico. Če se razumeš z njim, go for it.


A to si razbrala iz kavne usedline?

bolj te more skrbet kako bo čez 10-15 let kot pa okolica.sicer pa mogoče te le hoče,da se bo povazil pred prijatelji…

Stara si dovolj, da znaš sama presojati. V dobrem in slabem.

Ja, mi je bil. In bila nama je luštno. Bil je 16 let starejši, seks je bil fenomenalen….ampaaaaak. 16 let starejši moški je ….starejši. Bil je športnik, natreniran, premozen, ločen. Jaz 25, on 41.
Ko se je šlo zurat se ni vklopil v moji generacijo, hitreje je bil utrujen, ni se mi dalo malo eksperimentirati z drogami. Imel je ze 2 otroka ( na začetku ni hotel še enega, ko pa sem ga zapustila je pa bil nenadoma pripravljen še enega naredit.) V glavnem, druga generacija, drugačno razmišljanje. Pa čeprav je bil vitalen, seks je bil daleeeeč najboljši z njim, si ne predstavljam kako bi bilo danes, ko sem jaz malo starejša kot on takrat, on pa je ze 60 let star.

Moj nasvet, malo ga šmirajta, obema bo lepo :), druzino si pa ustvari z nekom tvojih let. Časa imaš še več kot dovolj.

Čez 10 let boš ugotovila, da ti je mladost z njim ušla. In lovila jo boš kasneje v življenju.
Ljubezen pa kot ljubezen, lahko je zelo lepa.

Veliko je takšnih parov še z večjo razliko v letih. Če se boš ozirala na mnenja okolice, potem raje ostani pri svojih vrstnikih.
Poznam kar nekaj parov s še večjo razliko ( npr. izgledata kot oče in hči ali obratno) pa lepo vozijo skozi življenje. Marsikdo jih “vlači po zobeh”, ampak se na to ne ozirajo.
Ti pa le dobro premisli, kaj sploh hočeš, če že tukaj sprašuješ za mnenja.

Pri tvojih 45 ti je vlak že odpeljal in boš zelo težko našla še koga pod 60….

Pri tvojih 45 ti je vlak že odpeljal in boš zelo težko našla še koga pod 60….
[/quote]
Moški med 35 in 60 let se res ne ozirajo za 45 letnicami. Si bo pač morala poiskati mlajšega.

Odvisno, kakšna so tvoja pričakovanja.

Jaz 36 in on 45.
Najboljša zveza do zdaj.
👍

Pri tvojih 45 ti je vlak že odpeljal in boš zelo težko našla še koga pod 60….
[/quote]

Ne skrbi zame , ampak vseeno hvala <3. Imam ze 12 let tipčka. Očeta mojih otrok, ki je samo štiri leta starejši od mene.

Nisem. Velika odstopanja v letih me nikdar niso privlačila, v nobeno smer.

Kar meni okolica ni pomembno, pomembno je zgolj to, kaj v njemu vidiš in se vprašat ter si iskreno odgovorit, kaj želiš od njega, ker je obče znano, da so taka odstopanja v letih (v bilo kero smer) povezana s pomanjkanjem očetove ali mamine ljubezni v lajfu….

Ne ukvarjaj se z drugimi ampak samo uživaj:)


A to si razbrala iz kavne usedline?
[/quote]

Kaj jo žališ – nimaš te pravice. Mogoče pa je mal bolj na “hard” nasvet iz lastne izkušnje avtorici podala.

Avtorica – najprej se vprašaj: kaj je tisto prvo, kar te na njemu privlači: videz, mišice, njegove vonjave, govorica, da te predvsem zabava, prvi sivi lasje, morda status, morda to, da je že ločen enkat, morda tvoje zavedanje, da te lahko preživlja, ker ima poln tošl ….? Šele potem se z njegovim naborom let ubadaj pri svojih 23ih. Zanj si trofeja z verjetno še malo kilometrine ( ali pa se morda motim? 🙂
To ni sicer taka razlika v letim med vama….sedaj (!) Če bi bila pa ti ene 43, on pa 69, potem pa je to že kar precejšnja razlika, ker bi on bil že pri toliko letih razlike v starostni fazi – ker bi mu bila počasi že pri 69ih “negovalka”. Razumeš point?

Še nikoli, ker mi starejši niso bili kdaj všeč. Prej kakšen leto ali dve mlajši kot starejši.
Itak sem tudi mnenja, da bi v bistvu moški moral biti par let mlajši od ženske, saj v povprečju živijo krajši čas kot me in zakaj bi morale biti potem še desetletja vdove?

Jaz pa vem, kako bo to sprejela okolica.
Ni treba bit vedeževalec… ,)

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

ženska prej odraste…in ker je moški starejši se izravna…

Jaz ne bi. Ko boš ti dobrih 30 bo on 50. To je kot dan in noč. Ti polna življenja, bi dogodivščine, on pa počasi razmišlja o penzjonu. Ne, ne. Ni šans. Se ne bo dobro končalo. Btw, če je tak, bi verjetno tudi tebe zamenjal z mlajšim modelom, ko boš starejša.

Za šmirat in eksperimentirat je pa čisto nepomembno.

Sem in še vedno se nahajam v tej “situaciji”.

Da se bodo drugi zgražali (predvsem ženske!), se bodo. Na srečo se jaz požvižgam na druge in njihova “mnenja” (poglede), sčasoma jih tudi ne opaziš več. Če se sama obremenjuješ s tem, ti bodo drugi vedno krojili usodo. Razmisli, ali so vredni, da jim prepustiš toliko moči.


… Ali pa se bo spraševala, kaj lepega je zamudila?

če te ne bi glodal črv dvoma, bi te brigalo za okolico. Kaj je on v teh 16 letih prednosti pred teboj počel? Imel družino, otroke?
Če jih ni imel, zakaj mora imeti toliko mlajšo (beri neizkušeno)?

New Report

Close