Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delovni čas od 10.00 do 18.00

Delovni čas od 10.00 do 18.00

Dobila sem službo. In namesto da bi bila vesela, sem žalostna. No, bolj obupana. Delovni čas je od 10.00 do 18.00

In kdaj bom videla otroke? Ob sobotah in nedeljah? Jaoooo

a ljudje ko greste na razgovor ne vprašate kak bo delovni čas?

Če pa tole ni perfekten delovni čas, potem pa ne vem, kateri je.

nova
Uredništvo priporoča

Najbolj idealen res ni, ampak imaš zjutraj dovolj časa da jih uštimaš v šolo ali vrtec, pa zvečer počasi pred spanjem.

Videla jih boš zjutraj, zvečer in ob vikendih. Več kot večina medicinskih sester ukc- ja.

Fajn za tiste, ki radi dolgo spijo in nimajo familije in jo tudi ne nameravajo met. Za mene je to nesprejemljiv delovni cas. Tudi pri nas smo imeli eno tako delovno mesto. Sedaj imamo od 12.ih do 20.ih , se slabse in da bi tako delala ves cas, zelo tezko. Pridem na vrsto kdaj pa kdaj, vendar ni lustno.

Jaz bi takoj, pa imam 2 otroka v OŠ. Zjutraj marsikaj porihtas in pospravis, kaksne zadeve v soli, obcini itd. Ce ni nic, enostavno spis dlje, otroka pa. Itak hodita spat ob 21.30,poleg tega so tu vikendi. Pa se zjutraj bi se videli, zdaj se ne..

Bodi vesela, da ti ni treba delat ob sobotah in nedeljah zaradi egoističnih strank, ki zanalašč hodijo v trgovine ob sobotah in nedeljah ter se norca delajo iz trgovk.

Ma to je grozn delovni čas. Meni je ze tisti od 9ih do 17h obup od obupa. Najboljš je, če začneš tam ob 6ih in si ob 14h že doma. V tem primeru maš clo še kej od lajfa in popoldneva.

Mogoce pa ni tako slabo, ce je varstvo otrok urejeno. Ker meni je najbolj ubijalski urnik od 6.00 do 14.00, ko vstanes sredi noci. Zjutraj se tezko sestavim in mi pase malo dlje pospati.

A ljudje pa živijo samo za otroke al kaj? Pol se pa eni čudite zakaj je tolk depresij, anksioz, varanja, ločitev… Folk si ene ure na dan ne vzame zase, ali da se ukvarja s čim, gre na kavo s frendi… Živiš za to da otroke pedenaš, delaš in umreš. Res kul življenje, bravo. Gledam takele sodelavce okol sebe, vsi zamorjeni do amena. Delavnik je najmajši problem draga avtorica, večji problem je kaj s časom, ki ga imaš na voljo ko ne delaš.

Taki kot si ti pa v drugih temah očitate staršem, da imajo nevzgojene otroke, da se ne ukvarjajo z njimi itd. itd. Če nekaterim že ni važno, da zamujajo otroštvo svojih otrok in otroci starše takrat, ko bi jih najbolj potrebovali.
Skrajni čas je, da se delavniki skrajšajo, učinek bo usti, kot so že dokazali v drugih državah.
Avtorica, poskušaj najti drugo, družini bolj prijazno službo.

Meni takšen delovni čas ni všeč, sem pa v situaciji, ko bi sedaj delala karkoli.

Posiljam za proizvodnjo in molim boga za del. čas od 6h do 14.00.

Verjamem. Otrok ne moreš vzgajat samo za vikend. S tisto eno uro zjutraj pa tudi nimaš kaj početi. Vzemi službo in vmes intenzivno išči kaj drugega. Srečno.

Men bi se zmešalo, ker na koncu nimaš nič od dneva.

Si vis pacem, para bellum.

mogoče smo tiste egoistične stranke tisti, ki delamo ob še bolj nemogočih urah ves teden zaradi vas ta neegoističnih? ali preprosto vsi v službah, ki zahtevajo “nečloveške” delovnike, nismo pa prodajalke, ki so itak že lep čas najbolj uboge?

Eni pač nikoli niste zadovoljni.
A otroci ob 18.30 uri že spijo?
Ko popoldne kuhaš, pospravljaš, nakupuješ, počivaš …, pa res kvalitetno preživljaš čas z otroki.
Res je grozno iti dopoldne po nakupih v prazno trgovino, v miru doma opraviti gospodinjska dela.
Še huje je, da bodo oče in otroci popoldne sami doma …

Zato se pa imenuje delovni dan :))))

So plusi in minusi, jaz vidim ogromno plusov.

ubijalski delovni čas. nič ti nisem fovš. Jaz si sploh ne predstavljam nekam vsaki dan hodit delat od-do. Delam do doma,sem sam svoj šef.

Haha, v tem primeru popoldneva ne vidiš, ker ga prespiš, pa še zvečer greš že ob 9 spat.

Vstajam med 5 in 6, ampak meni je to naraven ritem, da spim 5ur na noč, pa ti povem, da ne bi šla delat ob 6!

Eni pač nikoli niste zadovoljni.
A otroci ob 18.30 uri že spijo?
Ko popoldne kuhaš, pospravljaš, nakupuješ, počivaš …, pa res kvalitetno preživljaš čas z otroki.
Res je grozno iti dopoldne po nakupih v prazno trgovino, v miru doma opraviti gospodinjska dela.
Še huje je, da bodo oče in otroci popoldne sami doma …
[/quote]

Res je. Podpis.


Nevem od kje ti fora ” za nalasc”? Veliko nas je takih, ki med tednom delamo ob nemogocih urah, na primer tako kot avtorica, ponoci ceu teden…ipd in imas dejansko cas le za vikend, da umiru nakupis fasengo!
Casi delovnega casa od 6h do 14h pa vikende fraj, so ze ene 30 let mimo!
Za nalasc….mislim bolano!

Bodi zadovoljna. Marsikdo dela po cel dan. Recimo v zdravstvu (sestre, negovalke v Domovih), zaposleni na pumpah (ki so odprte 24 ur). Pa razni samozaposleni in taksisti, šoferji, ko delaš 15 ur, da sploh kaj zaslužiš. Delaš petek-svetek, vikend, nedelje, praznike, nočne. V večini dobiš ven minimalca, če sploh uspeš priti do njega.

Za vse zgoraj omenjene ni vikendov, praznikov, ti imaš vse vikende frej.

New Report

Close