Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj te zanima?

Kaj te zanima?

Prvim sedmim povem sporočilce eno dobro mantro v stavku za lep naprej

Uspešno hujšanje?

PoMantraj:
najhujše je hujšati; odločitev je padla za vitkanje, ki podpira življenje v meni in s tem boljše odločitve ter primernejše okolje okoli mene. Vitkanje ni le hrana. Ne identificiram se s telesom in čustvi ter mislimi, ko me napadajo — Se za trenutek ustavim, poslušam notranji glas, ki me v trenutkih izbire vodi in povabi, da sem v bolj prisotnem modusu operandis in ne jem in ne delujem več samo iz navade, razvade. Zadihaj! in dihaj

kariera?

PoMantraj:
Večno vprašanje, kako urediti in nastaviti družino in kariero, je toliko bolj enostavno, če se ne gre za vprašanje kilometrov, raje za notranje potovanje! Takrat je – za obe strani bilance (družina ali kariera) – odgovor vsekakor družina: tudi na del.mestu si želiš imeti tako skupino in rast ter podporo. Ko čustvene naveze, kakšen kanček negotovosti in slabe vesti odpade, bo zrelo. Takrat dalje v stilu obeh: “mame “ in “očeta” obenem v sebi tudi v poslu

Partner?

PoMantraj:
Pojdem naprej s tokom; nekaj v pričakovanjih, viziji ali sanjah o tem kliče po moji spremembi. Vzemi si čas zase in notranjo transformacijo, da se ne ponavljaš. Kar daješ in oddajaš, dobiš. Če s tem tudi enačiš ljubezen, ne pričakuj in ne enači ljubezni z dobljenim. Poslovi se od skušnjav, svobodno kot ptice dalje

PoMantraj:
Pojdem naprej s tokom; nekaj v pričakovanjih, viziji ali sanjah o tem kliče po moji spremembi. Vzemi si čas zase in notranjo transformacijo, da se ne ponavljaš. Kar daješ in oddajaš, dobiš. Če s tem tudi enačiš ljubezen, ne pričakuj in ne enači ljubezni z dobljenim. Poslovi se od skušnjav, svobodno kot ptice dalje
[/quote]

Omg hvala!!!

tisto o atiju in mami mi je pa srh po telesu spustilo. točno tako se namreč počutim v službi haha.
in sem že rahlo utrujena od tega.
hvala za čas in dobro voljo ♥

💖✨

Ljubezen?

Veliko nejasnosti, ker je vprašanje o več oblikah ljubezni in ker je bilo z moje strani mišljeno prvih sedem včeraj, v takratnem krajšem času.

Vseeno z veseljem : ključno zate, zakaj en del tebe povezuje ljubezen z mizerijo in tvoj outsiderski status s pogojenostjo. Mojstrsko se kar lepo poveži povežite s seboj. Sej znaš, popotovanje lepo potovanje vase in tako dalje, samo ne naslanjaj se na preteklost in vsakdan si uredi. Ker nek grom odznotraj te želi, ne delaj naelektrenega ozračja drugim. Pozdravi zatreto. Konkretno glede družine: mobilnost in moč, a nekako se vedno ne da leteti in glave skrivati v zemljo. Sanj se ne da vedno kontrolirati. Glava tvoja naj ima manj bojev in manj egoističnih dejanj, lepo prosim (ne vidiš ali ne izpelješ jih kot take, a so take)

PoMantraj:
Ljubezen zame je sila univerzalna koda. Tišina mi govori modrosti. Pusti/Dopusti viru.

Veliko nejasnosti, ker je vprašanje o več oblikah ljubezni in ker je bilo z moje strani mišljeno prvih sedem včeraj, v takratnem krajšem času.

Vseeno z veseljem : ključno zate, zakaj en del tebe povezuje ljubezen z mizerijo in tvoj outsiderski status s pogojenostjo. Mojstrsko se kar lepo poveži povežite s seboj. Sej znaš, popotovanje lepo potovanje vase in tako dalje, samo ne naslanjaj se na preteklost in vsakdan si uredi. Ker nek grom odznotraj te želi, ne delaj naelektrenega ozračja drugim. Pozdravi zatreto. Konkretno glede družine: mobilnost in moč, a nekako se vedno ne da leteti in glave skrivati v zemljo. Sanj se ne da vedno kontrolirati. Glava tvoja naj ima manj bojev in manj egoističnih dejanj, lepo prosim (ne vidiš ali ne izpelješ jih kot take, a so take)

PoMantraj:
Ljubezen zame je sila univerzalna koda. Tišina mi govori modrosti. Pusti/Dopusti viru.
[/quote]

Najlepša hvala iz srca, res. 🙏

Ooo pa ni me bilo.
No lepo je tole prebrati, vse dol..:)…za lep napre…j 🙂

PoMantraj:
najhujše je hujšati; odločitev je padla za vitkanje, ki podpira življenje v meni in s tem boljše odločitve ter primernejše okolje okoli mene. Vitkanje ni le hrana. Ne identificiram se s telesom in čustvi ter mislimi, ko me napadajo — Se za trenutek ustavim, poslušam notranji glas, ki me v trenutkih izbire vodi in povabi, da sem v bolj prisotnem modusu operandis in ne jem in ne delujem več samo iz navade, razvade. Zadihaj! in dihaj
[/quote]

Kiks? Najasno? Nezaželjeno? Nesprejeto? Vse dobro.

Omg hvala!!!
[/quote]

Hvala Tebi.

Utrujenost kliče po meji, da drugi od zdaj naprej trenirajo. Deli dovolj, a ne preveč, ker nekdo drug potrebuje izkušnjo. Hkrati se ti uči iz tega, mešanja vsega, ko postane neznosno. Ker ko je veselo, steče in se izide. Delajte na kapitalu ljudi. Zate je to obdobje ključno za vse naslednje.

Najlepša hvala iz srca, res. 🙏
[/quote]

Hvala za izpostavljenost in za*up*anje.

Ooo pa ni me bilo.
No lepo je tole prebrati, vse dol..:)…za lep napre…j 🙂
[/quote]

Dobrodošlica tudi tebi, zate, kaj te zanima?

Dobrodošlica tudi tebi, zate, kaj te zanima?
[/quote]:)hm…v bistvu nič, sem hotela samo pohvaliti vaše odgovore..toda skušnjava je prevelika 🙂 …..Pot?

:)hm…v bistvu nič, sem hotela samo pohvaliti vaše odgovore..toda skušnjava je prevelika 🙂 …..Pot?
[/quote]

PoMantraj:
Obrni se, pot, v vse TOP in spusti me do TAM; mat, kaj vse naj oddam?

Vprašaj po potovanju! Ne sanjari pri dnevu, drugače komuniciraj. Naredi si en inženiring rikverc nazaj za časa “welcome baby”. Zduži krošnje tistega prijetnega in manj prijetnega. Skupno dobro in prijateljstvo je v koreninah obeh, ki so na zemlji. Ustvarjaš vedno, ko se odločiš ali ne odločiš, zato si zamisli (in se zamisli). V kakšno zavest greš? Glede na tole te najde nabor naslednjih izkušenj. Včasih le opazuj kako udari. V nekem vozlju si (ali boš kmalu), čeprav zgleda kot klopčič, je vozel, nič bat. Kot orel z vizijo, dvigom in osredotočenostjo. Kot labod z eleganco, ljubeznijo in pretočnostjo. Ko te vleče v nek kraj-raj, pojdi po uživaštvo preprostosti in svobodo netežnosti, hkrati prinesi tole s seboj nazaj in treniraj ravnovesje: jin-jang. Enako zunaj kot noter. Kar ti je sveto in željeno, trenutno s pikico preveč kontrole. Bo, ko bo trajnostno in rodno. Ne pozabi na notranji šepet in tvojo posebnost. Palme pa kar pozabi — imaš jih tukaj.

PoMantraj:
Obrni se, pot, v vse TOP in spusti me do TAM; mat, kaj vse naj oddam?

Vprašaj po potovanju! Ne sanjari pri dnevu, drugače komuniciraj. Naredi si en inženiring rikverc nazaj za časa “welcome baby”. Zduži krošnje tistega prijetnega in manj prijetnega. Skupno dobro in prijateljstvo je v koreninah obeh, ki so na zemlji. Ustvarjaš vedno, ko se odločiš ali ne odločiš, zato si zamisli (in se zamisli). V kakšno zavest greš? Glede na tole te najde nabor naslednjih izkušenj. Včasih le opazuj kako udari. V nekem vozlju si (ali boš kmalu), čeprav zgleda kot klopčič, je vozel, nič bat. Kot orel z vizijo, dvigom in osredotočenostjo. Kot labod z eleganco, ljubeznijo in pretočnostjo. Ko te vleče v nek kraj-raj, pojdi po uživaštvo preprostosti in svobodo netežnosti, hkrati prinesi tole s seboj nazaj in treniraj ravnovesje: jin-jang. Enako zunaj kot noter. Kar ti je sveto in željeno, trenutno s pikico preveč kontrole. Bo, ko bo trajnostno in rodno. Ne pozabi na notranji šepet in tvojo posebnost. Palme pa kar pozabi — imaš jih tukaj.
[/quote]Evo, res…. štiri palme kar okoli mene v dnevni sobi…;)
Hvala… vse ostalo bom s Hvaležnostjo spravila v srce in um:)huh…dobri ste…četudi kaj zaboli …
Lep večer…

Mogoce se jaz?
Druzina..

Evo, res…. štiri palme kar okoli mene v dnevni sobi…;)
Hvala… vse ostalo bom s Hvaležnostjo spravila v srce in um:)huh…dobri ste…četudi kaj zaboli …
Lep večer…
[/quote]

Hvala za delitev z nami in za lepe besede. Res je, hvaležnost je posebna krasotica. Ko boli, bo šlo v pravo. Objem

Megleno je, saj se tepejo različna videnja in vedenja. Več ljudi, več vlog. Vse energijsko pomešano. Potrebe po boljših mejah, nevstopanju, spoštovanju. Tvoja vloga ključna pri posredovanju.

Rešitev je v načinu povezovanja različnosti. Ne morete (se) več kopirati. Stop! Glava dela norost. Gre za zaščititi sebe, za obstoj, tisto pristno v vseh. Če mora skozi usta, naj gre z dretjem in glasovi, a ne zaradi sporočanja, bolj za sprostitev stanja v telesu. Bistvo je v osebi s kratkimi lasmi z milo notranjostjo. Najbolje poznana tebi. Polno trpljenja, križeva pot. Izolacija, žalost. Težko okolje, teža okolja, teža preteklosti. Celo morda neprimerno okolje za to osebo. Na tem delat: okolje kot atmosfera, okolje oseb kot podpora in fizično manj nabasano vsega nepotrebnega iz davnih časov in nekih neuspešnih, nedelujočih doktrin. Bolj se povežite, ne na star način. Vsi, vsi ste poklicani, da spremenite pri sebi, date v zameno za boljšo transparentnost, iskrenost in avtentičnost. Ključ je v dualnosti mehanizmov delovanja obeh, dveh oseb, iz vaju izhaja mir in vodstvo. Vodstvo! Morda rešitev izven kraja bivanja, na kakšnem izletu. Poleg tega vsega ne pričakujte Mr.Prijazneža, ker to ni njegovo. Če se gre konkretno za menjavo stalnega okolja, potrebuje boljšo strategijo. Do takrat z več lahkotnosti, radosti, manj poslabšav mletja v glavah. Rešilo se bo, a maske, projekcije in kontrola morajo pasti. Zate naj bo to potipkamo kot medikament duše, ki naj te vodi. Premisli kako lahko vplivaš na dogajanja, preden ponovno nastane tornado, potres. Imaš moč upravljanja — tvoj poseben način. Da ne bo pokalo več, ker poznaš obe strani zelo dobro. Ne ostajaj zgolj na eni.

PoMantraj:
Z ljubeznijo, ki spreminja vse potrebno v vsakem. Z ljubeznijo do izražanja. Odraz ljubezni in Ljubezni, sile, ki nas vrti, ne mi njo. To smo mi.

New Report

Close