Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj sem prišla s katastrofalnega dejta, tip me je vprašal kakšne sramne ustnice imam

Zdaj sem prišla s katastrofalnega dejta, tip me je vprašal kakšne sramne ustnice imam

Tip mi je bil totalno všeč in pol me vpraša to? Halo kaj je s tip dandanes??’ Sami pacienti!

Kdo je plačal pijačo?

Mene je vprašal na zmenku, ali si jo brijem. 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Tvoj edini logični odgovor bi bil: “Take, ki te hočejo vprašat, koliko debel tošelj imaš.”

Saj na dejt si šla zato, da dobiš provajderja, a ne, bitch?


In kaj rečeš na to? Da nikoli ne bo izvedel? Še dobro, da sem off the market…

Rekla bi mu, da bo po tipu in vonju poli-ja.

Bolje, da se ti pokaže prvi dan kdo je kot da hlini nekega normalneža.

Ja pa v PM, tip je direkt vprašal, kar ga zanima. Sex / No sex ?

Si vis pacem, para bellum.

Ja pa v PM, tip je direkt vprašal, kar ga zanima. Sex / No sex ?
[/quote]

Ampak njej to ni pasalo, razumeš? 🙂 Torej ga je vrgla v predal in zaprla. So predali, kjer samo odlagaš in nikoli več ne odpreš :). Bi ti tudi to vprašal na prvem zmenku? 🙂 Ni problem v direktnosti, ampak v njegovi omejenosti v glavi.

Ampak njej to ni pasalo, razumeš? 🙂 Torej ga je vrgla v predal in zaprla. So predali, kjer samo odlagaš in nikoli več ne odpreš :). Bi ti tudi to vprašal na prvem zmenku? 🙂 Ni problem v direktnosti, ampak v njegovi omejenosti v glavi.
[/quote]

Genossin,… kako naj ti povem.

Gre se za to, kako predstaviš bistvo. Lahko si mal izziva, se narediš finega in izrazoslovje prilagajaš situaciji. Subtilno namigovanje in rahlo sprenevedanje pri katerem oba vesta, za kaj se gre…

Lahk greš pa FULL PRIMITIVE mode:
[img]https://pics.esmemes.com/you-me-sex-him-legend-memeful-com-13843240.png[/img]

Si vis pacem, para bellum.


In prvo stvar ,ki si jo naredila si šla na MON to objavit?
Domišlija pa ti ni ravno vrlina!

LOOOOOL! Navezano na eno od spodnjih tem ?? 🙂

Ti se pa tudi ne znajdeš.. bi ga morala nazaj vprašat: da mu boš odgovorila, samo prej želiš vedet, ali je obrezan, ali ne 🙂

Potem mu pa poveš, da so tvoje labie greha vredne, samo on tega filma ne bo videl :))))

Tip je pa res brezvezen. Namesto da bi to sam preveril, gre sprasevat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

sistem se je sesul, hehe.., važno, da ti verjameš v ljubezen, paa, večja kot je ta ljubezen bolj sočne so te ustnice…., odgovor je preprost.

Res je.

Naletela si na modela, ki se je zgleda v preteklosti prestrašil bejb z botoksiranimi in/ali našminkanimi spodnjimi žnablji, pa raje prej vpraša..

Lahko ima tip fobijo na velike (male) sramne ustnice. Takih moških je sorazmerno veliko.

Ja, sem govoril z njim, povedal mi je da mu nisi bila všeč, pa mu je prišlo na misel, da se te bo tako najhitreje znebil.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Bi ga vprašala, če še nikdar ni nobenih videl, da sprašuje, kakšne so. Da se kretena za vedno odkrižaš še dodaš, da so nedotaknjene, ker se šparaš za poročno noč. 🙂 Kar kadilo se bi za njim….

Nič posebenga. Tipi imajo poln kufer zafnanih facebookarc in instagramarc in se hodijo na dejte samo še norca delat.

Me zanima, s kakšnimi bedarijami si ga morila, da te je zabil s tako izjavo, ko te je bil naveličan.

Me zanima, s kakšnimi bedarijami si ga morila, da te je zabil s tako izjavo, ko te je bil naveličan.
[/quote]najbrž si kar zadel, tipu je bila nezanimiva in kdo ve kaka debela pa grda je, pol jo je pa to vprašal da jo je dal na čevelj hahahahahahaha

Ženske so z Venere, moški so z Marsa. In osnovno pravilo, ki ga ta model ni upošteval: na prvem dejtu je treba govoriti venerščino! Če ti ta jezik ne gre, bodi tiho in se smehljaj, bo že ona govorila za oba.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja in potem da se izkaže, da je tip musliman… ;)) Houston, we have a problem.

New Report

Close