Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oče in hčerka sta se objela in poljubila NA USTA

Oče in hčerka sta se objela in poljubila NA USTA

Ne vem, ali sem zaostala na tem področju, ampak da se oče in hči poljubita na usta?? Sorry, res odvratno in izpirjeno. Na lica ja. Normalno. Ampak na usta?! Je pa šlo za navaden, kratkotrajen poljub. Isto kot na lica, le da je bilo to izvedeno na ustih.

Ne vem, ali je to kakšna nova modna muha? Ali to dandanes velja nekaj normalnega? Prosim, razsvetlite me. Kaj vi porečete na to?

Le kaj se zgražaš, ko mu ga pa vleče tako na skrivaj je pa vse ok, samo ti tega ne vidiš.

Slovenija pa v šok al kaj. Slovenija je znana po incestni zgodovini, saj so se po vaseh žgali žlahta med seboj. Ko si ga pa tvoj mož meče na hči, ko ti ne veš je pa okej al kaj.

Ne vem, v čem je problem… Moj otrok je, ki ga brezpogojno ljubim in ga zato lahko poljubim tudi na usta. Pa saj ga ne ližem no, res ste čudni.

No ja, če je le kratkotrajno in iskreno, le zakaj bi bilo to problematično? Drugo je, če so pri tem prisotne neke perverzne namere. To se pa tako ali tako takoj začuti.

No ja, če je le kratkotrajno in iskreno, le zakaj bi bilo to problematično? Drugo je, če so pri tem prisotne neke perverzne namere. To se pa tako ali tako takoj začuti.
[/quote]

aha ti si še ena tistih pedofilk, ki se izgovarjajo na kratkotrajno in iskreno. Iskreno zaližeš hči

Meni to tudi ni všeč,, se posebej če so mali otroci

Meni se je tudi čudno zdelo, ko sem videl poročne slike Teje, ki kuha z unim kul fotrom, kako se objema in poljublja s svojim fotrom (očetom, ne možem) in mamo. Pa kaj čmo, ljudje smo različni.

Foter ki ima sex s hčerko jo ne bo slatal in poljubljal v javnosti. To se dogaja za štirimi zidovi.

Lepo, da napišeš kaj iz lastnih izkušenj….

aha ti si še ena tistih pedofilk, ki se izgovarjajo na kratkotrajno in iskreno. Iskreno zaližeš hči
[/quote]

Ti pa si ena uboga duša. Starševski poljub enačiš z lizanjem. In ne svojih otrok ne zaližem niti ne razmišljam v to smer.

meni je to ogabno in incestno do kraja

Kako stara pa sta? Če gre za polnoletne osebe, je po slovenski zakonodaji vse v redu.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz tudi poljubim svojo hčerko na usta, ampak to ni poljub z žensko, ampak poljubček otroku. Bi me moralo skrbeti?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne vem, kaj jim dogaja, da se poljubljajo na usta. Morda sfalijo lica, ne vem. Pač meni to ni primerno, ampak mi je vseeno za druge.

Ne poljubljava otrok na usta, oz ne več, mož ni nikdar… Jaz pa nazadnje tam pri ene 6 letih… Sedaj se samo objemamo in poljubcek na lička, mož ga kdaj za lahko noč stisne na čelo.

Jaz tudi poljubim svojo hčerko na usta, ampak to ni poljub z žensko, ampak poljubček otroku. Bi me moralo skrbeti?
[/quote]

Si ne predstavljam in HB, da nimam teh spominov, da bi me oče kot otroka poljubljal na usta…

Jaz sinka poljubim na usta, tu pa tam. Star je 4 leta in navadno se to zgodi v vrtcu, ko se objokan pojavi na vratih in steče k meni. V vrtcu na javnem kraju v prisotnosti vzgojiteljce ali še koga drugega. Zanimivo je res to, da doma nikoli. Doma se samo crklja pri meni in stiska. To mine ko je otrok star kakih 5 let… Vem ker je bilo isto pri starejsem. Instinktivno mine. Recimo starejsi 8 letnik že ne prihaja več s takimi mama bozaj me, ali pa mama crkljaj me. Še na misel mi ne pade, da bi ga poljubila na usta. Še na lica komaj komaj. Ga pa objamem, vcasih se mi na kolena vsede, pa se to za par sekund. Sicer pravi, da bi rad bil spet dojencek, da bi ga pestovala in ljubkovala, vendar meni to nikakor ni več blizu. Nikakor. Enostavno ne morem. Torej pomembno se mi zdi vprašanje koliko je otrok star, ko ga oče poljubi na usta. Mala punckica se mi zdi normalno, od 5 let dalje se mi vec ne zdi normalno. 6 sigurno vec ne.

Tudi pri nas se poljubčkamo na usta. Imava hči, še otroček. Eni ste res bolniki, kaj to sploh pomislite no.

Otrok se ne poljublja na usta. Ne majhnih, ne starejših, ne odraslih.
Na lice, glavo, čelo (a ne na tretje oko) pa lahko, če ni vsiljen poljub.

Si ne predstavljam in HB, da nimam teh spominov, da bi me oče kot otroka poljubljal na usta…
[/quote]

Malo incesta ne škodi, je rekel Miles. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close