Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokojni oče naj bi imel po Gorenjski več otrok. Kaj če grem nevede v razmerje s polbratom?!

Pokojni oče naj bi imel po Gorenjski več otrok. Kaj če grem nevede v razmerje s polbratom?!

Oče mi je to zaupal par dni pred smrtjo. Prosil me je, naj mami tega ne omenim. Bila sem jezna in odšla iz sobe. Do smrti ga nisem obiskala, kar obžalujem. Predvsem zato, ker zdaj ne vem, kje vse je trosil svoje seme. A si predstavljate, da bo moj partner v resnici moj polbrat?? Z njim pa imam lahko še otroke?!

Genetski test.

Si vis pacem, para bellum.

In partner, v katerega se lahko tudi zaljubim (in on vame) bo takoj privolil v to? Kako se bo vse skupaj obneslo, če sva zares v sorodu?? Fajn mi je fotr zakompliciral lajf.

nova
Uredništvo priporoča

Žal je res tako in lahko se prav fajn zatrapaš v nekoga, ki je tvoj polbrat. Iz lastne izkušnje.
Dolgo mi je mama prepovedala druženje s fantom, ki mi je bil zelo všeč.
Tik pred zdajci, preden bi se spustila v intimne odnose, me je posvarila zakaj.
Koliko hudega sem prestala, a je minilo.
Sedaj se srečujeva, se imava rada in dobro, da sem izvedela.

Še ena kur_ba

Tudi tvoji so se morali poženit med sabo. Drugače je nemogoče, da bi kdorkoli pisal takšne neumnosti.

In partner, v katerega se lahko tudi zaljubim (in on vame) bo takoj privolil v to? Kako se bo vse skupaj obneslo, če sva zares v sorodu?? Fajn mi je fotr zakompliciral lajf.
[/quote]

Celo če bi bilo to res, je zelo majhna verjetnost, da naletiš ravno na polbrata. Razen če je oče plodil kot Džingis Kan.

Če pa hočeš biti ziher, si pač dobi črnca in to fajn črnega, tisti bolj svetle barve so lahko že ‘sumljivi’ za polbrata.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Šiiiiiiiit! to pa je to, ko je Slovenija tako majhna….

Avtorica, ne sekiraj se. manj veš, bolje je. Jaz ti ne zamerim, da svojega očeta nisi šla več pogledat po tisti njegovi izpovedi tebi. Takih moških, ki mislijo s “qourcem” je ogromno v Sloveniji. Nimaš kaj. JAz se ne bi s tem obremenjevala. Prenesi breme na druge, da boš lažje spala. Morda na potomce tvojega očeta.

Nič se bati, da jih ne boš spoznala. Če ne prej, jih boš vse zagotovo spoznala na zapuščinski 😀

zapuščinsko ste že imeli? ker se itak znajo tam pojavit.

In kaj če se je npr. eden kao polbrat odselil v tujino, bo prišel nazaj, ga spoznaš in boš mislila, da si zadela terno. Ali bo zgolj živel na drugem koncu Slo. Ali boš šla kam v tujino, spoznala domorodca in spet terna, pa bo tvoj polbrat A boš vsakega testirala? In če je to povedal, a je bil fotr polovici Slo, da ga nisi vprašala, katere so bile? Ne vem no. A ti je to novico povedal za kazen, ker ga nisi nikoli obiskala?

si me prehitela :)))

Tudi tvoji so se morali poženit med sabo. Drugače je nemogoče, da bi kdorkoli pisal takšne neumnosti.
[/quote]

oprosti mu/ji … tako so včasih stari govorili, in če ni nikoli nič prečital, pač ne ve

Recimo, da ima Gorenjska 250 000 ljudi in da ima tvoj oče 6 dodatnih otrok. Zreducirajmo te številke po spolu in starostih, ki te privlačijo in ugotovimo, da je približno vsak 8 000. Gorenc tvoj brat.
Lahko pa od vsakega potencialnega kandidata zahtevaš, da se testira. Problem rešen.

Že že vsak 8000-i ko pa zreduciraš na plodno dobo, razmak starosti +-10 let se pa možnost naleteti na anonimnega sorodnika močno poveča.
En tak primer poznam ko je deklina nabasala na polbrata, od cele generacije ravno nanj, plodila se sicer nista , dol sta se pa dajala, zvedelo se je pa šele po njeni smrti v prometni nesreči kjer je ravno on vozil.

INCEST JE ZABAVA ZA VSO DRUŽINO.

Vsi ti faktorji so že vkalkulirani v mojem izračunu.

Iz Afrike je prišlo le nekaj tisoč ljudi, ki so se namnozili v 7 milijard po vsem svetu. Koliko incesta je bilo potrebnega za ta dosežek?

Celo če bi bilo to res, je zelo majhna verjetnost, da naletiš ravno na polbrata. Razen če je oče plodil kot Džingis Kan.

Če pa hočeš biti ziher, si pač dobi črnca in to fajn črnega, tisti bolj svetle barve so lahko že ‘sumljivi’ za polbrata.
[/quote]

Sem bral da se kar zavohajo med sabo in se poparckajo. Kar nekaj primerov je opisanih. Verjetno intuicija dobra, ker pa človek se ne sprašuje a je to moja sestra, brat verjamejo, da so zacopani.

Sem bral da se kar zavohajo med sabo in se poparckajo. Kar nekaj primerov je opisanih. Verjetno intuicija dobra, ker pa človek se ne sprašuje a je to moja sestra, brat verjamejo, da so zacopani.
[/quote]

A tko k Jon Snow pa una zmešana iz zmajske družine incestarjev? 😀 No, ja, saj Jon tudi spada mednje

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Po Adamu in Evi smo vsi v sorodstvu.


Kako globoka misel.


Raje mamo vprašaj čigava si, mogoče on sploh ni bil tvoj oče….

No , mene so cel moj lajf popal kako je fotr kurbir, pa kok imam polbratov, polsester, na koncu sem bila na zapuščinski sama.

Sori, ampak to, da si bila sama na zapuščinski še ne pomeni, da nimaš polbratov in polsester. Mogoče jih je samo naredil, ne pa tudi priznal, ni bil vpisan v rojstnem listu. Ali pa preprosto niso vedeli, da je umrl, tisti ki je na upravni prijavljal svojce za zapuščinsko (mogoče celo ti?), jih pa seveda ni navedel kot dediče.

Imaš kakšno sestrično po očetovi strani? Ker v tem primeru tudi ona lahko naleti na svojega bratranca, ne da bi za to vedela…

New Report

Close