Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja izkušnja na FURSu

Moja izkušnja na FURSu

Te ženske nimajo nič na mizi. V sobici sedijo same, ali pa sta dve v veliki sobi. Na mizi okoli računalnika nimajo niti listkov z notesi.

Vprašam, zakaj sem dobil izvršbo, če sem že davno plačal. Reče, poglejte na Ekartici. Rečem, vi ste FURS, sigurno vidite. Me pošlje nadstropje gor, k kontrolorju izvršb

Zakaj sem dobil izvršbo na te prispevke, če so plačani. Odg: Ne vem. Poglejte na Ekartici. Tule imam vsa nakazila, bančne izpiske, Podo obrazce, št. izvršbe… Odg: Ne vem, poglejte na Ekartici.

Torej ti Cerarjevski marksisti imajo celo stavbo, v kateri sedijo ob prazni mizi in NIMAJO VPOGLEDA OČITNO V NIČ. Teh 6000 Cerarjevskih služb državo stane 8.000.000€ na MESEC. Država bi lahko AVTOMATSKO pobrala davek 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na pridelek vsak mesec iz poslovnega bančnega računa. Privarčevali bi 8.000.000 na mesec, za popolnoma nekoristne Cerarjevske službe, ki jih imamo samo zato, da lahko komunistek roleplaya svoj Nadzor.

Ljudje enostavno ne razumejo, da pragmatika JE mogoča, da pa je oni ne izvajajo, ker je ne znajo. Ljudem ne kapne, da je tudi Janša marksist, ki ne bi znal zmanjšat javne uprave in davkov, ter da je Slovenija prevara Titove mladine.

Spremembe so NUJNE. To je neverjetno no.

O tem si pisal že nekaj dni nazaj…. in še vedno nisi pogledal na ekartico, na e-davkih imaš tudi specificiean opomin in obvestilo o napovedani izvršbi.
Zakaj pa se o takih odtegljajih ne strinjam, pa sem ti tudi že napisala, ne da se mi ponavljat.

Nič nisem pisal o tem nekaj dni nazaj, če sem bil komaj v sredo tam. Tega, zakaj se ‘s takšnimi odtegljaji’ ne strinjaš, nisi delila z mano. Oni pa naj bi kot FURS imeli vpogled v mojo “Ekartico” in v svoje izvršbe, na nadstropju za izvršbe

Poanta ni v tem, da so oni meni naredili izvršbo na neobstoječ polni prispevek in na še en že plačan dvotedenski prispevek za mesec ustanovitve. Point je, da so marksisti nesposobni in naj ne vladajo nikomur razem akrilom v ljubiteljskem slikarstvu.

Očka Cerar je bil hardcore komunist, misliš da sinko naenkrat ni al kaj, kaj šele ljudje v ozadju, ki preko ‘izvoljenih’ pajackov vse to uvedejo. Naredijo si ogromno stavbo z dvigalom, dajo napis ‘fajn da hodiš, je zdravo’ na stopnice, potem pa 300 žensk, KI ŠE NIKOMUR NIKOLI NISO NIČ UREDILE, razen svojih nepotrebnih napak, samo sedi not ob prazni mizi. Saj tudi moški tam so popolnoma enodimenzionalni, da nisem šovinist no. Čeprav sem. Jaz sem absolutno šovinist. Šovinist pomeni državotvoren. V moji državi se marksizem naj ne bi zasidral. Leta 2015 so gušli z Nadzorom kot da smo v Sovjetski zvezi, pa to je verjetno šala. Marksist, domu se spravi ker te noben ni klical sem.

nova
Uredništvo priporoča


A je Cerar vodja te enote Fursa za izvršbe?

Nič nisem pisal o tem nekaj dni nazaj, če sem bil komaj v sredo tam. Tega, zakaj se ‘s takšnimi odtegljaji’ ne strinjaš, nisi delila z mano. Oni pa naj bi kot FURS imeli vpogled v mojo “Ekartico” in v svoje izvršbe, na nadstropju za izvršbe

Poanta ni v tem, da so oni meni naredili izvršbo na neobstoječ polni prispevek in na še en že plačan dvotedenski prispevek za mesec ustanovitve. Point je, da so marksisti nesposobni in naj ne vladajo nikomur razem akrilom v ljubiteljskem slikarstvu.

Očka Cerar je bil hardcore komunist, misliš da sinko naenkrat ni al kaj, kaj šele ljudje v ozadju, ki preko ‘izvoljenih’ pajackov vse to uvedejo. Naredijo si ogromno stavbo z dvigalom, dajo napis ‘fajn da hodiš, je zdravo’ na stopnice, potem pa 300 žensk, KI ŠE NIKOMUR NIKOLI NISO NIČ UREDILE, razen svojih nepotrebnih napak, samo sedi not ob prazni mizi. Saj tudi moški tam so popolnoma enodimenzionalni, da nisem šovinist no. Čeprav sem. Jaz sem absolutno šovinist. Šovinist pomeni državotvoren. V moji državi se marksizem naj ne bi zasidral. Leta 2015 so gušli z Nadzorom kot da smo v Sovjetski zvezi, pa to je verjetno šala. Marksist, domu se spravi ker te noben ni klical sem.
[/quote]

Po tvoji kmečki logiki imajo torej dostop do tvojih podatkov vsi zaposleni na FURS-u? Prideš do čistilke, jo prosiš, da pogleda tvoje podatke in mora imeti dostop? Zmotilo te je pa, da imajo preveč pospravljene mize?

Pred k in g se vedno uporablja predlog h.

H kupu gnoja, ce si ne mores zapomniti.

Sem bila že večkrat na davčni, zaradi informacij in zaradi mojih napak. Vedno so mi korektno svetovali oziroma pomagali odpraviti napake (kjer je bilo enkrat potrebno tudi preknjiževati plačane zneske).

Na davčni delajo ljudje. Eni so super, eni so katastrofa. Kot povsod. Ne moreš potem metat vse v isti koš.

Kdor ima pospravljeno mizo nič ne dela.

Da so uradne ure, za katere se miza verjetno pospravi, ti seveda ne pade na pamet.

Nee. Davki državljana so za FURS zasebni. /sarkazem

Saj nimajo 300 čistilk. Imajo 300 ljudi ki sedijo v prazni sobi ob računalniku in govorijo stvari kot

‘Ja saj Furs tako ali tako ni logična ustanova’

in

‘Poglejte na E-Kartici’

Namesto da imamo prispevke in davke in 6000 FURS zaposlenih, ki državi požirajo svojo plačo plus prispevke, imamo lahko 10 finančnih inšpektorjev na policiji in 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avtomatični flat davek od pridelka, ki ga država iz poslovnega računa vzame mesečno. Teh 8.000.000 milijonov evrov mesečno, ki gre samo za FURS zaposlene, pa porazdelit za UTD kot socialno mrežo. UTD 50€ mesečno za otroka do 14 leta bi državo stal 8400€ za 14 let.

Prav butasti ste če ne vidite da oni hranijo svojo kabalo z javno upravo, vse ostale pa sužnijo, to pa ne delajo iz nesposobnosti in sprenevedanja, ampak namerno, ker se temu reče marksistični sistem. To je star star izkoriščevalski boomerski sistem ki mora spakirat, ne moremo samo čakat da se stari tovariši enkrat enostavno stegnejo, posebej ker so razni Cerarji in Šarci in Janše relativno mladi. Te ljudi naj družba sifonira v ljubiteljsko slikarstvo, kjer dajo potem mir, mi pa imamo potem normalno državo

Pri svojem delu sem imela veliko opravka z davkarijo. In to telefonsko ali takrat, ko so prišli v inšpekcijo. Razen ena oseba, so bili vedno fer in ustrežljivi. Kar sem vprašala, so vedno pomagali. Če so oni rabili kaj od mene, sem jim to poslala. Tudi sedaj, ko so moderni skeni, priponke, računalniki, ni bilo nikoli drugače.
Mogoče sem imela srečo.

Fer odnos dobi nazaj vedno fer odnos.

Nič nisem pisal o tem nekaj dni nazaj, če sem bil komaj v sredo tam. Tega, zakaj se ‘s takšnimi odtegljaji’ ne strinjaš, nisi delila z mano. Oni pa naj bi kot FURS imeli vpogled v mojo “Ekartico” in v svoje izvršbe, na nadstropju za izvršbe

Poanta ni v tem, da so oni meni naredili izvršbo na neobstoječ polni prispevek in na še en že plačan dvotedenski prispevek za mesec ustanovitve. Point je, da so marksisti nesposobni in naj ne vladajo nikomur razem akrilom v ljubiteljskem slikarstvu.

Očka Cerar je bil hardcore komunist, misliš da sinko naenkrat ni al kaj, kaj šele ljudje v ozadju, ki preko ‘izvoljenih’ pajackov vse to uvedejo. Naredijo si ogromno stavbo z dvigalom, dajo napis ‘fajn da hodiš, je zdravo’ na stopnice, potem pa 300 žensk, KI ŠE NIKOMUR NIKOLI NISO NIČ UREDILE, razen svojih nepotrebnih napak, samo sedi not ob prazni mizi. Saj tudi moški tam so popolnoma enodimenzionalni, da nisem šovinist no. Čeprav sem. Jaz sem absolutno šovinist. Šovinist pomeni državotvoren. V moji državi se marksizem naj ne bi zasidral. Leta 2015 so gušli z Nadzorom kot da smo v Sovjetski zvezi, pa to je verjetno šala. Marksist, domu se spravi ker te noben ni klical sem.
[/quote]

Od srede do danes je par dni. In še vedno nisi pogledal na edavke? Veš, vse imaš dostopno od doma in tudi vse imaš tam, tudi opomin in napovedano izvršbo!
Pa kako odtegniti pavsal davkov, če pa si mogoče izgubil stranko in delaš bistveno manj? Ali pa če si že pol leta na refundirani bolniški?
Pa niti poslovni račun ni več potreben? Od kje naj potem odtegnejo?

Daj zresni se!

Sveta preproščini ne bodi tako prepričana v svoj prav. Ni nujno, da ti DURS na edavke vloži opomin. Če se jim zdi dajo zadevo takoj v izvršbo. Vsaj meni se je lani naredilo, da mi niso poslali opomina za zadnji obrok stavbnega zemljišča ampak so šli takoj v izvršbo.

Avtor je samostojni podjetnik in gre za prispevke, ker govori o podo obrazcih.

Za stavbno zemljišče pa so partnerju poslali pisni opomin po pošti (nima edavkov), ker sem ob plačevanju jaz pomotoma pri njegovem in pri mojem plačilu navedla isti sklic; z mojo davčno številko. Po prejemu opomina pa sem samo pisno (z dokazili o plačilu) zaprosila za preknjižbo iz mojega konta na njegovega, ker je bilo njegovo nakazilo zaradi DŠ v sklicu seveda knjiženo na mojem kontu, šlo je tudi iz mojega TRR, zato sem tudi urejala jaz.

Si kdaj pomislil da ti uslužbenci preveč ali premalo zaslužijo za to kar delajo?

Vsa JU je malo za svetom. Je bil tu prijatelj iz Avstralije, sicer Slovenec in je urejal neke dokumente pri nas. NI MOGEL VERJETI, KAKO PRI NAS TE STVARI POTEKAJO.

FURS je narejen za preganjanje male prestrašene utajevalce…za navadne državljane. Medtem, ko se privilegirani dolžniki in utajevalci miljonskih zneskov lepo šetajo in smejijo saj jim FURS nič ne more, noče ali pa ni sposoben. Nekateri se jim smejijo tudi pred kamerami.

Nee. Davki državljana so za FURS zasebni. /sarkazem

Saj nimajo 300 čistilk. Imajo 300 ljudi ki sedijo v prazni sobi ob računalniku in govorijo stvari kot

‘Ja saj Furs tako ali tako ni logična ustanova’

in

‘Poglejte na E-Kartici’

Namesto da imamo prispevke in davke in 6000 FURS zaposlenih, ki državi požirajo svojo plačo plus prispevke, imamo lahko 10 finančnih inšpektorjev na policiji in 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avtomatični flat davek od pridelka, ki ga država iz poslovnega računa vzame mesečno. Teh 8.000.000 milijonov evrov mesečno, ki gre samo za FURS zaposlene, pa porazdelit za UTD kot socialno mrežo. UTD 50€ mesečno za otroka do 14 leta bi državo stal 8400€ za 14 let.

Prav butasti ste če ne vidite da oni hranijo svojo kabalo z javno upravo, vse ostale pa sužnijo, to pa ne delajo iz nesposobnosti in sprenevedanja, ampak namerno, ker se temu reče marksistični sistem. To je star star izkoriščevalski boomerski sistem ki mora spakirat, ne moremo samo čakat da se stari tovariši enkrat enostavno stegnejo, posebej ker so razni Cerarji in Šarci in Janše relativno mladi. Te ljudi naj družba sifonira v ljubiteljsko slikarstvo, kjer dajo potem mir, mi pa imamo potem normalno državo
[/quote]

No, to je tako, kot bi rekel, da lahko vsi v Zdravstvenem domu pogledajo tvoje karton, ker so pač zdravniki ali medicinske sestre. Ali vsi na banki brskajo po stanju na tvojem računu.

Sprašuješ kako odtegnili davke, če velja flat davek 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na pridelek? Če pridelas 1200€ das 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega, ce pridelas 10€ das 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega, 1,5€.

Nobenih refundiranih bolnišk, nobenih bonitet, nobenega pisanja potnih stroškov, nobenih bonitetnih stanovanj, kapiš. To se bo vse rezalo za popolno pragmatiko.

Socialna mreža bo majhen UTD, zavarovanje bo ukinjeno, pokojnina kot sistem bo ukinjena. Jemanje kredita za materialne dobrine bo ukinjeno, materialne dobrine kupiš sam s svojim denarjem, saj so kot naložba in last tvoja socialna mreža. Banka bo državni servis in bo kredite brez obresti izdajala samo za naprimer zdravstvene račune, to bo tvoja socialna mreža št. 4, takoj po 1. varčevanju 2. naložbah 3. UTD 4. banka brez obresti kot zadnji varnostni mehanizem.

Me veseli da kot boomerka, ki slepo verjameš v svoje regrese in bonitete in dodatke in ostale neumnosti, lahko ti najprej zveš kaj bo s temi stvarmi ko pridejo novi obrazi.

“Te ženske nimajo nič na mizi. V sobici sedijo same, ali pa sta dve v veliki sobi. Na mizi okoli računalnika nimajo niti listkov z notesi.”

Isto na CSD.
Odgovor na vsako drugo vprašanje je “ne vem”.
In na vsako prvo vprašanje ona pove, da je nemočna, da to odločajo v Ljubljani.

In čeprav sem bila nenajavljena je moj spis ležal v ogromni prazni omari na malem kupčku na dnu ( jo je odprla in police prazne).

Ne ona ne bo pisala zapisnika in ne uradnega zaznamka.

Dajala je videz in vtis javoupravne zombi uslužbenke. In za to so plačane!

Sprašuješ kako odtegnili davke, če velja flat davek 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na pridelek? Če pridelas 1200€ das 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega, ce pridelas 10€ das 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega, 1,5€.

Nobenih refundiranih bolnišk, nobenih bonitet, nobenega pisanja potnih stroškov, nobenih bonitetnih stanovanj, kapiš. To se bo vse rezalo za popolno pragmatiko.

Socialna mreža bo majhen UTD, zavarovanje bo ukinjeno, pokojnina kot sistem bo ukinjena. Jemanje kredita za materialne dobrine bo ukinjeno, materialne dobrine kupiš sam s svojim denarjem, saj so kot naložba in last tvoja socialna mreža. Banka bo državni servis in bo kredite brez obresti izdajala samo za naprimer zdravstvene račune, to bo tvoja socialna mreža št. 4, takoj po 1. varčevanju 2. naložbah 3. UTD 4. banka brez obresti kot zadnji varnostni mehanizem.

Me veseli da kot boomerka, ki slepo verjameš v svoje regrese in bonitete in dodatke in ostale neumnosti, lahko ti najprej zveš kaj bo s temi stvarmi ko pridejo novi obrazi.
[/quote]
in zakaj so Švicarji zavrnili UTD, zakaj Finci ukinjajo poskusni UTD, ker se ni obneslo?

Ne hvala, da bom morala najemati kredit za poplacilo zdravnika!

Si zdaj končno že preveril svoje e-davke?

A misliš, da se je vsak uslužbenec dolžen pol ure ukvarjat z vsakim, ki mu nekaj ni jasno? A si drgač že pogledal kartico?

New Report

Close