Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vegani so nizkorasli, pa ne tisti, ki so vegani postali kot odrasli, ampak nič krivi prisilni otroški vegani ne zrastejo

Vegani so nizkorasli, pa ne tisti, ki so vegani postali kot odrasli, ampak nič krivi prisilni otroški vegani ne zrastejo

https://ziva-voda.com/blog/nizja-rast-veganov/

Tako je in tako bo!

Tudi pri našem govedu, ki smo ga nekoč imeli, je bilo opaziti nizko, slabšo rast in zakrnenolost tistih, ki jim v hrano nismo mešali dovoljenih beljakovinskih dodatkov.

Tako pa je tudi z ljudmi. Če ne dobijo beljakovin živalskega izvora, so otroci veganov pritlikavi. Sovraštvo otrok, ki so prisilno hranjeni vegansko, do lastnih staršev bo neizmerno nekoč, ko bodo ti prisilni otroški hrani odrastli in bodo sami videli, da so vrstniki normalni in so normalno zrastli in so visoki 180 cm, ženske 170 cm, sami pa so pritlikavi. Ker si zaradi tega ne bodo našli partnerjev! Ker nihče noče 160 cm moškega, če ne gre ravno za Milana Kučana, za katerim so babe norele. Vegani so se razpasli kot plevel po svetu. Vse, kar je prav. Njihova religija je bolana.

Tudi Jadranka Juras bi lahko normalno donosila otroka in rodila, če ne bi bila veganka, tako pa ni bila zdrava in ni imela za to pogojev. Splavila je. Ker ni bila zdrava. Ker veganska nosečnica ni zdrava in če že rodi, rodi vedno zaostlaega in pritlikavega dojenčka, kar vprašajte jih, koliko so njihovi otroki težki in koliko so veliki! Ko bodo odrastli, pa bodo tudi meter čevap, če bodo sploh preživeli otroštvo.

To so neumnosti. Tudi vsejedkam se rodijo otroci z zelo težkimi okvarami, mrtvorojeni itd. Ja se strinjam, da je človek vsejedo bitje. Če bi človek pojedel samo 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mesa od količine, ki jo poje danes bi bilo več kot dovolj.

Ampak jaz sem dva otroka super donosila in sta nadstandardno visoka (po ocetu) ze deset let nazaj. Otroka ne jesta mesa. Jaz ne jem rib in mesa ze 40let. Poznam veliko mesojedih zakrnelcev. Tistih iz Yu podrocja. Tam so obsedeni z mesom in se z njim prekomerno nazirajo pa otroci zakrneli klumpki. Premajhni, predrobni in tudi ne prevec bistri. Ne vem torej ce je tu catch.

Tvoje ugotovitve ne držijo. Glede na prehrano brez mesa, sem po višini večja od mesojedih pijateljic. Ker je strokovno dokazano, da meso povzroča raka in različne bolezni, bom tudi v prihodnje manj bolezensko ogrožena. Na vse te številne mesne afere, sem lahko vedno brez skrbi.

Ali jaz ne znam pisati, ali pa ti ne razbereš bistva pisanja? Razlika med nosečnicami vegankami in vsejedkami je ta, da se včasih, zelo zelo redko, nekaterim vsejedkam rodijo tudi otroci z okvarami in mrtvorojeni, medtem ko se VSEM , ČISTO VSEM VEGANKAM RODIJO PRITLIKAVI DOJENČKI, ZAOSTLAI V RAZVOJU in nekaterim ne zrastejo zobje niti do 5 let starosti, možgani in inteligenca se ne razvijajo, po netu je polno tega sranja o njih z dokazi in sojenji. In kdo je kaj o okvarah rekel? Saj ne trdim, da se vegankam rodijo otroci z okvarami! Pravim samo, da so ljudje, ki so od otroštva veganci, kasneje kot odrasli pritlikavci. Ker od pomanjkanja beljakovin niso mogli zrasti, ker rastlinske beljakovine niso iste kot živalske! Kapiš? Ostanimo pri bistvu in ne filozofirajmo o vsem drugem zraven. Otroci vegani zrastejo nizkoooo! Mali moški bodo to… In nosečnice, ki se vegansko prehranjujejo, bodo rodile čisto male dojenčke, ki bodo tudi kasneje zelo počasi napredovali, če ne bodo jedli vsega sproti, telesno in duševno šibki. Neajte zdaj mešati štrene, češ da so vsejedi tudi lahko mali, res so lahko mali, vendar v samo določenem procentu ljudi in redko, prav tako, kot je resnično visokih ljudi izredno malo! Tako imam 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, 165 cm in moških 175 cm, na drugi strani pa 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 150 žensk in 160 moških. Ampak kar je pri vsejedih redkost in ni napaka, ker duševno niso nič prizadeti v razvoju, pa je pri veganih PRAVILO- da so duševno in telesno nerazviti, ker v obdobju v trebuhu in kasneje v otroštvu niso imeli dovolj hranil !!! Pokažite mi enega normalnega malega 10 letnega vegana ; vsi so na stopnji 6 do 7 letnika!

Ali jaz ne znam pisati, ali pa ti ne razbereš bistva pisanja? Razlika med nosečnicami vegankami in vsejedkami je ta, da se včasih, zelo zelo redko, nekaterim vsejedkam rodijo tudi otroci z okvarami in mrtvorojeni, medtem ko se VSEM , ČISTO VSEM VEGANKAM RODIJO PRITLIKAVI DOJENČKI, ZAOSTLAI V RAZVOJU in nekaterim ne zrastejo zobje niti do 5 let starosti, možgani in inteligenca se ne razvijajo, po netu je polno tega sranja o njih z dokazi in sojenji. In kdo je kaj o okvarah rekel? Saj ne trdim, da se vegankam rodijo otroci z okvarami! Pravim samo, da so ljudje, ki so od otroštva veganci, kasneje kot odrasli pritlikavci. Ker od pomanjkanja beljakovin niso mogli zrasti, ker rastlinske beljakovine niso iste kot živalske! Kapiš? Ostanimo pri bistvu in ne filozofirajmo o vsem drugem zraven. Otroci vegani zrastejo nizkoooo! Mali moški bodo to… In nosečnice, ki se vegansko prehranjujejo, bodo rodile čisto male dojenčke, ki bodo tudi kasneje zelo počasi napredovali, če ne bodo jedli vsega sproti, telesno in duševno šibki. Neajte zdaj mešati štrene, češ da so vsejedi tudi lahko mali, res so lahko mali, vendar v samo določenem procentu ljudi in redko, prav tako, kot je resnično visokih ljudi izredno malo! Tako imam 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, 165 cm in moških 175 cm, na drugi strani pa 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 150 žensk in 160 moških. Ampak kar je pri vsejedih redkost in ni napaka, ker duševno niso nič prizadeti v razvoju, pa je pri veganih PRAVILO- da so duševno in telesno nerazviti, ker v obdobju v trebuhu in kasneje v otroštvu niso imeli dovolj hranil !!! Pokažite mi enega normalnega malega 10 letnega vegana ; vsi so na stopnji 6 do 7 letnika!
[/quote]

Prilepi linke nepristranskih znanstvenih raziskav in dokazov.

Od kdaj si veganka? Ali si samo vegetarijanka? Torej si imela vleiko rastnega hormona in si otrok visokih staršev? Precej verjetno, če je oče 185 in mama 170, da si ti visoka zrastla, ker so nekaj odgovorni tudi geni, dednost! Tako da se nehaj lagat in podtikat vzroka svoje vipje rasti veganstvu, njee?

Ampak, to je spet posploševanje, namreč mali otroci vegani bodo kot odrastli pritlikavci in zato si bodo zelo, zelo težko našli partnerje! Problema jim ne bo edino, če bodo bogati, na take vse ženščne padejo, na moč, oblast in keš. Tako da veste! In evo zdaj, ti pritlikavi geni odraslega vegana, se ne bodo popravili, tudi če bi odrasel začel jesti meso! In tudi če bo partnerka normalne višine, bo rodila malega novega človeka, če bo erbal fotrove gene.

Veganstvo sucks!

Sama si jih najdi! Dobro veš, da mam prav, samo, se delaš tupo, ker se čutiš neka specialnega in finega , v zavetju velikanske organizacije… Nekakšn iber menš, kar je pogosta fora in razlgo veganstva po celem svetu, kao, mi smo boljši kot drugi ljudje, a niiiič ne storite za izboljšanje pogojev bivanja živali. Ne pomagate jim, ne protestirate proti nehumanemu ravnanju z njimi, če pa ste že kje zraven poleg kake klavnice, pa potem sami pišete in govorite, da to ni vaš point, pač pa je vaš edini point prepričati ljudi, da ljudje ne bi jedli živalskih proizvodov! Naduvanci eni .

Zato so pa sloni in žirafe tako nizkorasli, ker so vegani!

Mož vegan = 175 cm
Mama veganka = 163 cm
Sin vegetarijanec = 195 cm

Sprašujem se, kje se je zalomilo? Sin je vsaj za 25 cm prevelik.


Ti si pa vseeno jedlo meso, pa si zaostalo. Kako je to potem možno ?

Rastlinske beljakovine:
– kvinoja
– amarat
– grah
– fižol
– leča
– konopljine beljakovine
– čičerika
– tempeh
– sejtan
– sezam, mak, sončnična semena
– tofu

So lažje prebavljive.
Niso alergene.
Ne sprožajo avtoimunskih bolezni.
Niso rakotvorne.
Ne vsebujejo rastnih hormonov, antibiotikov, adrenalina (žival ga spusti pred zakolom).
Itd …

Če prav razumem avtorico, ona trdi, da je nekdo pritlikavec zato, ker so starši in on sam vegani?
Potem je pa zelo, zelo, zelo malo veganov.
Jaz sem do sedaj videla samo dva.

Pa zakaj se toliko ukvarjate z vegani in tem ubrisancem dajete ponovni zagon? Vsak normalni človek, ki vidi vegana, anti-cepilca, rog-metelkovskega aktivista, anti-glutenca, greta-fena, pretiranega živaloljubskega norca in podobno navlako, ve da niso gladki in prepusti času, da izzvenijo s svojimi glupimi idejami prehodnega značaja.

Evo še ena smotanka, al pa pišešš pod istim nickom! Vse živali zrastejo v okviru njihovih fizičnih lastnosti, ki pritičejo njihovi vrsti, sorti, redu, razredu! Saj si se učila biologijo? Jaz sem je imela v srendji šoli 4 leta. Tako da samo ne mešati hrušk in jabolk. Probaj dati ti slona na mesojedstvo, pa boš videla, kako dolgo bo živel in kako bo rastel! Po netu pa je poooolno zgodb o mučenih domačih živalih, ki so jih veganske zmešanke mučile z rastlinsko hrano! Vsi so kmalu v mukah umrli ali shirali do kosti in vegetirali še par mesecev, preden jih je smrt odrešila neznosnega trpljenja! Tako pa tudi dojenčki vsi na veganstvu umrejo, mali otroci vegani pa niso telesno ne duševno primerno svojim letom vrstniki in so v razvoju zaostali, ker možgani tudi nimajo vseh hranil, saj je človke vsejed! Kako bebavi ste veganci, ki vsejedega človeka primerjate z rastlinojedo kravo ali mesojedo mačko s vsejedim medvedom! To pa delate čist namerno, zato, da bi zavajali in povečali vašo družbo in vašo bolano religijo, kateri ni empatije do malih otrok, ni sočutja,. ni iskrene empatije do nikogar. Za vas obstaja samo empatija in afiniteta do propagiranja vaše najhujše laži svetovnega razmaha, češ, da je za človeka zdravo veganstvo, pa čeprav je človek vsejed, pri čemer vas otroške žrtve ne zanimajo …

Veganstvo sucks!
Če ne prej, boš to spoznala, ko boš rodila. Če boš sploh. Verjetno si neplodna, sicer pa veganke pogosto nesrečno splavijo, ker ploda ne obdržijo, ni moči, ni zdravja! Poglej Jadranko trotlo.
[/quote]

Sem vegetarijanka. Velika 175 cm.
Nikoli nisem uživala mesa.
Še malo pa bom magistra znanosti s področja fizike.
Nobenih telesnih in duševnih odstopanj.

Členek je super, pa še res je to. Tvoj komentar zraven pa bolj tako..

Pa kaj? Nažirajte se vi še naprej z zagnojenim mesom iz Vzhodne Evrope, zažirajte se v prašičjo kugo, okužene piščance in vse ostale specialitete. To bolezen vam vaši bratje v mesožerstvu podtikajo, ne podtikajo vam vegani. Mesožerec je drugega mesožerca za profit pripravljen zastrupljat, vi se pa o veganih prerekate, butlji desničarski.

Nehaj lagat!

Pridi na FB in se predstavi širni Sloveniji! Nihče pri zdravi pameti ti sicer ne bo verjel! Ti si samo še ena lažnivka. Vsaj 15 cm višine si sinu dodala z edinim razlogom, da bi lažnivo prepričala javnost v dobrobit ter v neškodljivost v resnici smrtno nevarnega veganstva!

Če pa je sin res zrastel nekaj ali bistveno višje od moža , zakaj misliš, da je do tega prišlo? Ker je sin podedoval rast od svojih starih staršev mogoče? In predvseem, ker je vendarleeee jedel tudi beljakovine živalskega izvora! Jaaaa! Jajca! Mleko! Sir! In pridobil nekaj več nujnih potrebnih esencialnih snovi, zaradi katerih je lahko rastni hormon opravil svoje delo!! Logično, ne? Ampak ti se lažeš, on nima 195 cm, ker to ni mogoče, ker sta starša nižje zrastla – očitno zaradi dednosti. Z veganstvom sta ga vidva starša začela srati šele kot odrasla.

Ali jaz ne znam pisati, ali pa ti ne razbereš bistva pisanja? Razlika med nosečnicami vegankami in vsejedkami je ta, da se včasih, zelo zelo redko, nekaterim vsejedkam rodijo tudi otroci z okvarami in mrtvorojeni, medtem ko se VSEM , ČISTO VSEM VEGANKAM RODIJO PRITLIKAVI DOJENČKI, ZAOSTLAI V RAZVOJU in nekaterim ne zrastejo zobje niti do 5 let starosti, možgani in inteligenca se ne razvijajo, po netu je polno tega sranja o njih z dokazi in sojenji. In kdo je kaj o okvarah rekel? Saj ne trdim, da se vegankam rodijo otroci z okvarami! Pravim samo, da so ljudje, ki so od otroštva veganci, kasneje kot odrasli pritlikavci. Ker od pomanjkanja beljakovin niso mogli zrasti, ker rastlinske beljakovine niso iste kot živalske! Kapiš? Ostanimo pri bistvu in ne filozofirajmo o vsem drugem zraven. Otroci vegani zrastejo nizkoooo! Mali moški bodo to… In nosečnice, ki se vegansko prehranjujejo, bodo rodile čisto male dojenčke, ki bodo tudi kasneje zelo počasi napredovali, če ne bodo jedli vsega sproti, telesno in duševno šibki. Neajte zdaj mešati štrene, češ da so vsejedi tudi lahko mali, res so lahko mali, vendar v samo določenem procentu ljudi in redko, prav tako, kot je resnično visokih ljudi izredno malo! Tako imam 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk, 165 cm in moških 175 cm, na drugi strani pa 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 150 žensk in 160 moških. Ampak kar je pri vsejedih redkost in ni napaka, ker duševno niso nič prizadeti v razvoju, pa je pri veganih PRAVILO- da so duševno in telesno nerazviti, ker v obdobju v trebuhu in kasneje v otroštvu niso imeli dovolj hranil !!! Pokažite mi enega normalnega malega 10 letnega vegana ; vsi so na stopnji 6 do 7 letnika!
[/quote]

Jaz enega poznam, in res je tako, majhnen suhec, kot bi bil star 7,ne 11. Pa non stop bolan.

To je res, ampak prave posledice se bodo kazale čez generacije, tako kot pri kitajcih in ostalih narodih tam.. Oni tako jedo že stoletja..Pri nas pa zaenkrat še geni delajo svoje, če je mama veganka in otrok potem vegan, ni nujno, da bo otrok majhen, ker kot sem rekla, svoje naredijo še geni. Čez par generacij pa bo počasi tudi pri teh naših druga pesem.

Vegeterijanci vse jedo razen mesa. Polovico sveta je meso obcasno ali zelo malo…Vegani jedo samo plodove, zelenjavo, sadje, oreščke….se fige ne jedo, ker za novo drevo je potrebna smrt žuželke…jaz jem meso ampak samo domače, na you tube imate pa ogromno posnetkov, ko bil, krave jedo piščance, ko konj poje žabo, piščanca…torej vegan je samo človek…nobena žival ni striktno rastlinojeda.

Vredu, saj vem, da je moj komentar bolj tako… ! Ker napovedujem sovraštvo otrok do staršev… Ampak jaz pri tem vtrajam, pa čeprav je moj komentar bolj tako… Vztrajam : pritlikavi otroci vegani bodo kot odrasli svoje starše sovražili, ker niso poskrbeli za njihov optimalni telesni in duševni razvoj s pomočjo raznolike vsejedske prehrane!

Starši vegani so bili v otroštvu normalno hranjeni in so normalno visoki in razviti. Šele v odrasli dobi so ga začeli sračkat z veganstvom…. in so v skladu s filozofijo vegansko ali vegetarijansko hranili tudi svoje otroke, ki so kot mali vegani zrastli v pritlikavce!
Vidimo pa, da so mali otroci vegetarijanci imeli več sreče – en primer je ena izpoved tu v tej temi in tudi lep primer je naša pevka Lara Baruca, mislim, da je srednje postave, pa čeprav je otroštvo preživela na juhici in čokoladi ali mleku. Sem pozabla, točno kaj, ampak, ni hotela jesti mesa za živo glavo nikoli ne! Celo mladost nič.

Ko so dinozavri bili visokorasli, so izumrli. 🙂

Jaaa, Kitajska si želi podjarmiti cel svet, to je svetovna, največja in najhitreje ekonomsko rastoča veselila! Leta 1900 so bili povprečni Kitajčki veliki največ 160 cm, Kitajčice pa 145-150 cm.

Odkar pa so tisti beli riž, svojo glavno hrano, (ki jo jedo 3 x dnevno) v 70.-80.letih 20. stoletja z vladnim odlokom zamenjali za polnozrnatega- z dosti višjo vsebnostjo beljakovin, pa so kljub hudi revščini vsi kitajski ljudje zrastli za najmanj 10 do 15 cm v višino! Tako da ima danes Kitajec 170 cm, ženska pa 160 cm. Velika razlika glede na prej! Spet mi bo kakšen rekel, da naj najdem link, samo, to ni študija, ampak dejstvo.

Jasno, glede na skokovito rast in opolnomočenje Kitajske, ki je postala enakovreden partner bogatim zahodnim državam, da take študije o največjih pozitivnih vplivih veganstva pridejo prav iz Kitajske , hehe . Jaa, Kitajska je naredila študijo o izredno zdravem veganstvu kot popolnem in najboljšem načinu prehranjevanja, ki jo propagirajo zahodni psihiatri, edino oni valda, kdo pa je še lahko drug tako pretegnjen! Preprosto zato, ker nam Kitajci želijo, da postanemo šibki, telesno in duševno degenerirani zaradi veganstva : hja zato, da nam bodo oni lažje vladali, ker je male in suhe je najlažje obračat… Kitajci lažejo s tisto študijo! Zapomnite si to,da imajo interese čist drugje… Če bi bilo to res, zakaj pa so sami taki mesojedi in požrešneži, da žrejo na pol žive zažgane podgane in opice in kuhane kače? Pa naj grejo nemarneži nekam v p.m, ne nasedajte Kitajcem!

Logično je, da so otroci, ki so vse jedi/ jedo meso večji od veganov.
Zakaj? Zato ker je meso nafilano z rastnimi hormoni. Ja, žalostno, a resnično.

New Report

Close