Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EP-ROKOMET

EP-ROKOMET

Uff kakšna infarktna tekma, smpak vseen, BRAVO Hrvaška, svaka čast.

Ajde zdej še Slovenci pa da gledamo finale Slo-Hr 😉

Pomirite se prepotentni Hrčki, v finalu boste razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.

Enostavno jih ne morem, mi ne gre in ne gre, to njihovo napihovanje, petelinjenje, povelicevanje… Neprebavljivo!!!

Poleg tega pa so Hrvati imeli lahko skupino, igrali so blizu doma in to jim je slo konkretno na roko.

Upam, da zgubijo v finalu, ker drugace se od njih ne bo dalo zivet!

nova
Uredništvo priporoča

Pomirite se prepotentni Hrčki, v finalu boste razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.
[/quote]
Ali pa prepotentni Zlovenci. Da ne boste vi razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.

Pomirite se prepotentni Hrčki, v finalu boste razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.
[/quote]
Imaš prav. Hrčki bodo razbiti v boju za 1. mesto, naši pa v boju za 3.mesto

Pomirite se prepotentni Hrčki, v finalu boste razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.
[/quote]

Hahaha, od koga razbiti?
Ma Hr bo Evropski prvak.

rokomet je druga najbolj pede.rska / lezbijska moštvena igra.
Več prstov v rit/pi.zdo je samo še pri vaterpolu

ugotovil sem da je rokomet res dolgočasen šport

Enostavno jih ne morem, mi ne gre in ne gre, to njihovo napihovanje, petelinjenje, povelicevanje… Neprebavljivo!!!

Poleg tega pa so Hrvati imeli lahko skupino, igrali so blizu doma in to jim je slo konkretno na roko.

Upam, da zgubijo v finalu, ker drugace se od njih ne bo dalo zivet!
[/quote]

Kakšna fovšija 😉 pa full lahko skupino so imel: Španija, Nemčija…. LOL

Kakšna fovšija 😉 pa full lahko skupino so imel: Španija, Nemčija…. LOL
[/quote]

Nobena fousija, mi gre tako na bruhanje ob tem hrvaskem primitivnem napihovanju, zakaj bi jim bila sploh kaj fous?! Ker so primitivni????

Raje vidim, da bi nas Srbi premagali v finalu kosarke, kot Hrvate v kateremkoli sportu, da se sploh kvalificirajo na tekmovanje!
Od njihovega primitivnega obnasanja ob tekmah se sploh zivet ne da!
Mislim, da ni drzave, s tako primitivnim obnasanjem, ko se gre za kak sport!

Kakšna fovšija 😉 pa full lahko skupino so imel: Španija, Nemčija…. LOL
[/quote]

In ravnokar Slovenija izgublja od te Španije, ki je bila v lahki skupini. Očitno le ni bila lahka skupina.

Ti pa tisti bedak, ki naziva z “Bogom Mona” sta lih taprava, da tukaj čvekata o športih.

Zdaj je pa tišina.

Kako lepo 😀

Ti pa tisti bedak, ki naziva z “Bogom Mona” sta lih taprava, da tukaj čvekata o športih.

Zdaj je pa tišina.

Kako lepo 😀
[/quote]

In kakšno potrebo imaš po repliciranju meni? Kaj naj bi še napisal? Za EP v rokometu me boli đoli, današnja tekma je bila zanimiva zadnjih 5 minut. Vse akcije izgledajo identično, potek igre dolgočasen. Še odbojka je bolj zanimiva.

P.s. zakaj sem domobranec? Nisem se boril v 2. svetovni vojni

In kakšno potrebo imaš po repliciranju meni? Kaj naj bi še napisal? Za EP v rokometu me boli đoli, današnja tekma je bila zanimiva zadnjih 5 minut. Vse akcije izgledajo identično, potek igre dolgočasen. Še odbojka je bolj zanimiva.

P.s. zakaj sem domobranec? Nisem se boril v 2. svetovni vojni
[/quote]
Stvar pogleda. Rokomet je zame najbolj atraktiven sport, ob odbojki zaspim. Seveda niso vse tekme zanimive.
Nekako se je namigovalo, da je nasa obramba preslaba za finale. Manjka nam kvaliteta na nekaterih pozicijah. Tezka bo danes za medaljo, kjub norvrski utrujenosti.
Zdi se mi prav, da so Hrvati zmagali, tudi zaradi tega, ker so Norvezani prestavili cas tekme. Tokrat sebi v skodo. Nimam tezav s sosedi ali s slovensko nevoscljivostjo.

Nobena fousija, mi gre tako na bruhanje ob tem hrvaskem primitivnem napihovanju, zakaj bi jim bila sploh kaj fous?! Ker so primitivni????

Raje vidim, da bi nas Srbi premagali v finalu kosarke, kot Hrvate v kateremkoli sportu, da se sploh kvalificirajo na tekmovanje!
Od njihovega primitivnega obnasanja ob tekmah se sploh zivet ne da!
Mislim, da ni drzave, s tako primitivnim obnasanjem, ko se gre za kak sport!
[/quote]

Če je kdo primitivn, si to kvečjem ti.
Sej so med najboljšimi, zato se lahk napihujejo, petelinjo, poveličujejo…a kdorkol drug, tud Slovenci se pa ne bi?
Dej dej, pojma nimaš, sama fovšija te je, namest da bi bla vesela za sosede.
In ja, sm si želela finala Slo-Hr, zdej ga pač ne bo, jbg, Slo popušila pred lahko ekipo Španije.
Gremo Hr po zlato!

In ravnokar Slovenija izgublja od te Španije, ki je bila v lahki skupini. Očitno le ni bila lahka skupina.
[/quote]

Vidš da kr neki blebeta 😉

Pomirite se prepotentni Hrčki, v finalu boste razbiti na prafaktorje, potem pa jok domov.
[/quote]

Morda bodo v boju za 1.mesto, Slovenceljni pa v boju za 3.mesto. Sam na koncu dneva bodo še vedno višje od Slovenceljnov, tako je. Ko ni južnih v ekipi, nimate slovenčki šans za zlato hahahhahaha

Prav hecno je brati komentarje po hrvaških straneh. Oni vsak uspeh svojih športnikov v trenutku izenačijo z vsesplosnim uspehom celotne države. Pa čeprav je država v razsulu na vseh področjih.

Če je kdo primitivn, si to kvečjem ti.
Sej so med najboljšimi, zato se lahk napihujejo, petelinjo, poveličujejo…a kdorkol drug, tud Slovenci se pa ne bi?
Dej dej, pojma nimaš, sama fovšija te je, namest da bi bla vesela za sosede.
In ja, sm si želela finala Slo-Hr, zdej ga pač ne bo, jbg, Slo popušila pred lahko ekipo Španije.
Gremo Hr po zlato!
[/quote]

Petelinjenje in napihovanje je v vsakem primeru primitivno, pa naj bo upravičeno ali ne.
Kdor je dober in uspešen, se ne obnaša tako.

Včeraj sem videla Hrvate, kako po zmagi poljubljajo zastavo in se gredo neko državno veličino in to v državi, ki je še 100x bolj skorumpirana od nas, ki utaplja svoje lastne državljane in jih trpinči…
Mah, primitivna raja!

Petelinjenje in napihovanje je v vsakem primeru primitivno, pa naj bo upravičeno ali ne.
Kdor je dober in uspešen, se ne obnaša tako.

Včeraj sem videla Hrvate, kako po zmagi poljubljajo zastavo in se gredo neko državno veličino in to v državi, ki je še 100x bolj skorumpirana od nas, ki utaplja svoje lastne državljane in jih trpinči…
Mah, primitivna raja!
[/quote]
Glej, dejstvo je, da so v tako izenačeni tekmi pac zmagali tisti, ki so na koncu imeli vec srece. Tokrat pac Hrvati. Jest jim privoscim, saj so garali. Vazno da ni kaksnih nesportnih potez iz ozadja. To me bolj moti, ker se je ze dogajala protekcija, ki je odlocala o rezultatu. Tokrat nisem imela obcutka, da bi bilo kaj dogovorjeno.
Nasi pa pac niso izkoristili moznosti borbe za 1.mesto. Hvala bogu, saj bolj zoprne situacije, kot igrati za 1. mesto s sosedi pac ni. Je bolje da so tretji, kot drugi proti Hrvatom. Ker bi oni to obrnili v politicen kontekst. Pac so narod, ki se hrani z nekimi brezpomembnimi rezultati, medtem ko jim drzava razpada. Vsi tisti navijaci so pa itak sami gasterbajtarji, ki jih je lastna drzava prisilila v beg v tujino. Sport jim pomeni edino vez s poreklom, vendar ce bi dejansko dihali z drzavo, bi ostali doma in jo pomagali dvigniti nazaj na noge. Tako od dalec zganjati nek patriotizem je itak smesno.
Ampak, naj zmagajo, bodo nahranili lacna usta drzavljanov, ker je to edina hrana zanje.

Raje živim v urejeni, perspektivni, bogati državi, tudi če je zadnja v vseh športih, kot pa v športni “velesili”, polni korupcije, kjer nobeden za kruh nima. Jaz od tistega norenja po igriščih nič nimam – raje imam dobro plačo kot neke športne rezultate reprezentanc.


Franček, zelo dobro povedano.

No no, ne bit ljubosumni.
In prosm “Slovenceljni”, ne vmešavite politke v šport, ker nima nobene veze z rokometom!!
Svaka čast tud navijačem, ker s tako podporo nosjo in spodbujajo igralce.
Še 1x, čestitke Hr za odlično, nepopustljivo borbo do zadnje sekunde in za zasluženo zmago.
Kera tekma kaka borba.
Boril so se kot levi, pustil srce na igrišču.
Bravo!
Navijamo za vas v finalu. S tako igro, borbo, boste zmlel Špance.
Sam dejte to mal bolj lagano probat odigrat, ker to ni dobr za živce, pa tud za srce ne 😉
[attachment=0]FB_IMG_1579900554053.jpg[/attachment]

Nek hrvaski navijac (enako velja za srbske navijace) zelo tezko komurkoli drugemu ocita, da mesa politiko in sport. 😉

Nek hrvaski navijac (enako velja za srbske navijace) zelo tezko komurkoli drugemu ocita, da mesa politiko in sport. 😉
[/quote]

Res je. Njihovo navijaštvo je že vsaj od osemdesetih let hudo politično motivirano. Tudi razni vojni zločinci so prišli iz navijaških vrst.

New Report

Close