Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj mu povem, da je preveč pri meni?

Kako naj mu povem, da je preveč pri meni?

Fant, skupaj nisva niti eno leto, večino časa preživi pri meni. Pri meni ima obleke in druge stvari, zdaj se je tega že za eno manjšo omaro nabralo. Postopoma je prinesel vedno več stvari. Čepiva pri meni in redko kam greva. Vse skupaj mi preseda in rada bi mu povedala, da mi ni všeč kar počne, ne vem pa kako!?

čisto odkrito:

Fant, skupaj nisva niti eno leto, večino časa preživiš pri meni. Pri meni imaš obleke in druge stvari, zdaj se je tega že za eno manjšo omaro nabralo. Postopoma si prinesel vedno več stvari. Čepiva pri meni in redko kam greva. Vse skupaj mi preseda in rada bi ti povedala, da mi ni všeč, kar počneš.

Kaj pa če mu rečeš, da bi malo zamenjala in da bi bila zdaj pri njem nekaj časa?

nova
Uredništvo priporoča

To se na lep način ne da povedat.
Ker pomeni: nimam te rada, vsaj ne toliko, kot ti mene.
Ker je to težko povedat, se običajno zadeva zaključi z varanjem – kar se ne da povedati z besedami, se pove z dejanjem. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To se na lep način ne da povedat.
Ker pomeni: nimam te rada, vsaj ne toliko, kot ti mene.
Ker je to težko povedat, se običajno zadeva zaključi z varanjem – kar se ne da povedati z besedami, se pove z dejanjem. 😉
[/quote]

S fantom se pogovori, kaj drugega ti itak ne preostane. Nič nisi zapisala kako si pa ti zamišljaš odnos. Kakorkoli, slišati je, da sta mlada in da bi morala biti v času veze bolj aktivna, pa tudi od njega verjetno pričakuješ, da se zamoti po svoje, ne pa da čepi pri tebi. Pa da vsaj za stroške ali je to vse na račun staršev?

Podoben primer sem imela jaz. Vedno vec oblek je nosil in na koncu se je prakticno preselil k meni cca 6-7mesecev. Prve 3 mesece je prispeval. Potem pa ne vec. Jaz sem mu po 6 mesecih povedala, da ga ne morem se njega redit. Imela sem minimalno placo, najemnino. In mi res ni zneslo rediti se njega. V sluzbo ni vec hodil. Je rekel, da so dali ga na cakanje.
A si mu dala kljuce?

Prosi neko prijateljico ali še boljše sorodnico, če lahko pride k tebi zaradi nekega namisljenega razloga. Fantu lepo povej, da imate izredno situacijo, da naj sprazni omaro, ker se bosta nekaj časa dobivala pri njem ali zunaj. Tako ga boš spravila iz stanovanja. Razmisli pa tudi, da ga boš spravila iz svojega življenja. Še po ne enem letu bi zaljubljena morala komaj čakati na vsak trenutek skupaj. Mislim, da je vajino razmerje neperspektivno.

OMG, poveš mu tako kot si tuki napisala.

Joj, kakšen kaos bi bil, ko bi bila v pravi partnerski zvezi. Bi rabila 3-sobo stanovanje, da ga stlačiš v eno sobo. Razen ponoči, ko bi ti pasal.

Zanimivo bi bilo vedet koliko je baba stara, ki ima “fanta”, kareri ji hodi odveč? Po mojem kar preko 40. Na monu takih ne manjka.

Sicer pa to je že po naslovu ena “izvirnih in globokomiselnih” tem , predvidenih za objavo na fb, ki bo čez kak dan dobila pripeto slikco in romala na fb.😁


Kaka zlagana hinavščina….še nekoga tretjega vpletat v to sran.e

A se ne da preprosto povedat, da ga ne maraš?
Nekdo, ki te ima rad te ne bo metal iz stanovanja niti mu ne bo napoto, če njegove cunje visijo v tvoji omari.


Kaka zlagana hinavščina….še nekoga tretjega vpletat v to sran.e

A se ne da preprosto povedat, da ga ne maraš?
Nekdo, ki te ima rad te ne bo metal iz stanovanja niti mu ne bo napoto, če njegove cunje visijo v tvoji omari.
[/quote]Tema je izmišljena, je pa to zgoraj čemu repliciraš tipičen odziv večno samske zavoženke brez otrok 40+, ki jih je mon poln. Niso one v stanju z nikomer bit, tudi z njimi ne bi nihče zdržal.

Ga vprašaj, kaj sploh namerava s svojim življenjem? Ležati cele dneve doma? A ima tako bogatega ateka?

Jaz sem po niti ne enem letu komaj čakala, da ga vidim in mi je bilo sila všeč, ko se je malo “zasidral” pri meni. Ni važno, kaj in koliko je pustil, me ni motilo. Nasprotno. Edina stvar ki bi tudi mene motila je, da nikamor ne bi hodila in samo čepela doma. To pa ne. Alo fant, vstani, obuj se, dreva ven.
Mislim, da ti s tem fantom ne misliš neki hudo resno in na resno zvezo niti nisi pripravljena. On verjetno je, če več kot očitno izraža željo po skupnem gnezdu s tabo. Kako mu poveš? Tako kot si nam, drugače se ne da. Vedi pa, da to lahko hudo zamaje vajino zvezo ali celo pomeni konec. Ker če te nekdo vrže iz stanovanja, pomeni, da si mu odveč. Ljubim te in odveč si mi pa nekako ne gre skupaj, kajne?


ljubimec nekaj sumi…………………….

Sem se znebil take. Te razumem. Seveda jaz končal vezo. Zdaj samski. Uzivam.

Ce ti ne pase, da cepita domo, pa ukreni kaj. Povabi ga kam, daj idejo za kam iti. Zdaj kaze, da ti ni niti kam iti z njim, niti biti doma z njim. Torej ti ni za biti z njim sploh ocitno. Najprej to razcisti pri sebi. Potem pa akcija, ne jamranje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Itak viharno mentalna driska bi se zastonj k babi naselila.. 🤮🤮

New Report

Close