Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere nogavice

Katere nogavice

Katere nogavice oblečete pod natrgane kavbojke? Ali oblečete najlonke ali bolj debele bombažne žabe? Kakšne barve, črne ali svetlo rjave?

Jaz si oblečem žabe odvisno od temperature. Če je bolj hladno dam gor debelejše. Sem pa dala gor tudi mrežaste, ampak se mi zdi, da ni ravno za na cesto.

Za kam pa? Za na pločnik?

nova
Uredništvo priporoča

Najlonke, probaj s samostojecimi, dobro izpade če se rob vidi skozi natrgani del.

To bo nosila samo v kopalnici, najdlje do predsobe.

Ja pa jade, to jih pa kar ti nosi.

Ja pa jade, to jih pa kar ti nosi.
[/quote]

Saj jih ,zato pa je vedno vroče ko jo vidim !

Odvisno koliko si samozavestna. Če si, lahko mirne duše oblečeš samostojočke ali pa mrežaste žabe pod kavbojke, če si pa bolj tako tako, potem pa klasične žabe kožne ali pa črne barve ali pač ne oblečeš natrganih kavbojk.

Natganih kavbojk sicer ne nosim, mi niso všeč.
Če pa že daš spodaj žabe, si pa ne predstavljam drugih kot samo kožne barve.
Sori, ampak črne spodaj meni delujejo ceneno.

Popolnoma res.
Še huje izgledajo pa kakšne mrežaste ali samostoječke.
Katastrofa da ene ženske niti osnov oblačenja ne obvladate, kot so nogavice.

Ko je enkrat videti dovolj dolgočasna, lahko mirne duše zatrdiš, da obvlada osnove oblačenja 🙂

Zakaj nosite raztrgane hlače, če potem spodaj oblečete žabe? Hlače se trga za to, da se vidi koža. Tako so jih nosili reveži, ki jih oponašate.

Lahko si privoščim cele hlače, nestrgane. Več njih.
A kam kej nakažem, da ne boste ko klošarke okol hodile?

Lahko si privoščim cele hlače, nestrgane. Več njih.
A kam kej nakažem, da ne boste ko klošarke okol hodile?
[/quote]

Seveda lahko. Pri Linton Tweeds mi lahko kupiš 5 metrov blaga Z7539. Hvala.

Pa kaj misliš da ne vemo tiste z eleganco, da je tema odprta za take sluzavce potrebne D.rka ob strganih stumfih. V vsakem postu si naliman, kjer kakšna sprašuje o nogavicah.
Ne obstaja tolk neuna ženska, da hlačnih nogavic ne zna izbrat in da ne bi vedela da pod trganje kavbojke ne sodijo samostoječke. Ceneno in privlačno za stare dedce.

Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register – you will not REGRET it https://bit.ly/3fHIyxD

New Report

Close