Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Menim da imam raka

Re: Menim da imam raka

Nehaj guglat ker te bo dr google spravil v prave tezave! Veš koliko simptomov se ujema ?veliko!
Pojdi k pravemu zdravniku ,ker te bo stres pokončal ,sem doživljal podobno!

Greš do zdravnika, znajo postaviti diagnozo. Potem se pa odločiš, kako naprej. Ni pa potrebe vse črno gledati, verjamem pa, da te to moti.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Veš, kako smo najprej razmišljali mnogi, ki nam diagnosticirali karcinom? “Ne, jaz ga pa že nimam, to je nemogoče. Mene pa že ne more doleteti.”
Zanikaš do zadnjega trenutka.
Tako da pojdi najprej k zdravniku, potem pa – kat bo, bo.

nova
Uredništvo priporoča

Iz lastnih izkušenj (bila sem v podobni situaciji, le da ni šlo za sum na raka) ti svetujem, da čim manj brskaš po spletu o zdravju. Za skoraj vsak simptom Google pokaže najhujše diagnoze. Vsak simptom je že rak. Sem ter tja lahko pogledaš, kaj LAHKO pomenijo simptomi, ki te pestijo. To pa še ne postavi diagnoze! Skratka, če te karkoli skrbi, si ne postavljaj sama sebi diagnoze preko spleta, ampak preko zdravnika. Samo to te bo seznanilo z informacijami ter te razrešilo dilem in ti v najboljšem primeru zagotovilo, da so tvoje skrbi odveč.

Ne pozabi, da govorim iz lastnih izkušenj, ki so mi prej škodovale kot koristile. Srečno!

Žal mi je diagnosticiranje po dr. Googlu zelo znano in te razumem :(. Kaj vse že nisem našla, a se je doslej še vedno izkazalo, da je bila moja skrb odveč. Tudi koleno me je bolelo na podoben način, a MR je pokazala čisto majhno težavo z meniskusom. Da boš mirna, pojdi čim prej na pregled, če je treba samoplačniško. Se splača za notranji mir. Možnost, da je kaj zelo narobe, je minimalna.

Če se tako počutiš – se čimprej spravi k zdravniku! Ne čakat na februar… v najslabšem primeru greš lahko tudi na urgenco, če te ravno hudo zaboli.

Tudi če si slučajno zadela diagnozo – prej kot je odkrit, večja je možnost ozdravitve.

Rakimaš v glavi.Če boš razmišljala o kostnem raku ga boš še imela,saj si ga priklicala.

A si razmišljala na starostne spremembe,zakrčene mišice okrog kolena?

A veš,da zaradi kašljanja na googlu lahko prebereš da s že mrtva.Internet je strp.Ljudje so pametnejši od zdravnikov.

New Report

Close