Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravilec Stanko Filipič

Zdravilec Stanko Filipič

Ima kdo kakšno lastno izkušnjo z zdravilcem Stankom Filipičem, ki dela v Biotermah Mala Nedelja?

Jaz. Ze dvakrat v 6 letih. Samo dobre stvari lahko o njemu povem… In res je vse kar je napisano.. Tudi mene resil iz kriznega obdobja.. Črna magija, depresija, tesnoba…

Zdravilci imajo zdaj idealno priliko za preizkus lastnih moči in sposobnosti. Sem prepričan, da bodo najboljše tri povabili v ZDA

nova
Uredništvo priporoča

Moja izkušnja je taka, da gospod Stanko samo gleda kako ti bo izvlekel poslednji denar. Nobenih sposobnosti nisem občutil, samo larifari. Je pa to moje osebna izkušnja in mnenje, morda je kdo drugi imel drugačno izkušnjo. Zelo sem razočaran nad zgolj pohlepom prevarantov. Bojim se da je nekaj pozitivnih komentarjev kar sam napisal za reklamo.

Mene že izredno dolgo časa zanima recimo šamanizem in razne nevidne tehnike zdravljenja. V resnici se s temi stvarmi lahko kar tu na forumu ukvarjamo. Veste, v vsakem človeku je skrit vrhunski šaman, ali vrhunski zdravilec.

drug drugega programiramo

Forum na katerem se nahajamo je več kot fantastičen. Kdor ima neke težave, probleme in podobno lahko odpre svojo temo anonimno in oriše svoj problem. Vedeti je treba, da so vsi, ki sodelujejo na tem forumu, bom poudaril, več kot briliantno inteligentni. Šamanske sposobnosti in podobno lahko treniramo kar na tem forumu. Nikomur ni treba hodit k nekim šamanom, zdravilcem nekam v Sibirijo, Južno Ameriko, Afriko, Indijo…
Vse to imamo na forumu. Edino kar je res, samo fizičnega kontakta nimamo med sabo. Nikogar se ne moremo dotakniti. Če kdo potrebuje fizični dotik, naj gre k maserju.

drug drugega programiramo

Da rečeš zdravilcu prevarant je kakor da rečeš voda je mokra. Ogenj vroč. Itd.

V vsakem človeku se nahaja večno, nesmrtno in neuničljivo jedro. Vrhunski zdravilec (šaman, vrač) to odlično ve. Na teh osnovah se gradijo tudi religije. Šaman oziroma vrač združuje funkciji duhovnika in zdravnika.

drug drugega programiramo

Vrhunski zdravilec opravi s korono v 15 minutah.

👏👏👏👏👏
Šamani, ki so sposobnejši od navadnih, ne rabijo osebnega stika. Ti, ki so slabše prevodni, pa te potrebujejo v svoji bližini. So pa inteligentnejši, a ne? Za koliko te cepijo po eni uri zdravljenja?

👏👏👏👏👏
Šamani, ki so sposobnejši od navadnih, ne rabijo osebnega stika. Ti, ki so slabše prevodni, pa te potrebujejo v svoji bližini. So pa inteligentnejši, a ne? Za koliko te cepijo po eni uri zdravljenja?
[/quote]

Hvala za vaš komentar. 🙂
Ena ura psihoterapevtske obdelave je menda okrog petdeset evrov. Šamani znajo biti precej dražji. Ne poznam njihovih tarif. 🙂
Je pa tako, da nekdo, ki ve da se v njem skriva vrhunski zdravilec ne bo iskal drugih zdravilcev in jim še denar nosil.

drug drugega programiramo

Vse je možno. 🙂

drug drugega programiramo

Vse je možno. 🙂
[/quote]

Razen tega kar sem napisal.

Razen tega kar sem napisal.
[/quote]

Ne vem, eden od naju ima absolutno prav. 🙂

drug drugega programiramo

Hvala za vaš komentar. 🙂
Ena ura psihoterapevtske obdelave je menda okrog petdeset evrov. Šamani znajo biti precej dražji. Ne poznam njihovih tarif. 🙂
Je pa tako, da nekdo, ki ve da se v njem skriva vrhunski zdravilec ne bo iskal drugih zdravilcev in jim še denar nosil.
[/quote]

Sicer pa, vsaka pozitivna beseda ali pogovor, od kogarkoli, lahko le pomaga pri dvigovanju morale, pri stresih, v depresiji. Bolni ljudje, ki si sami ne morejo pomagati, morajo poiskati pomoč. In včasih jo je treba plačati. Dobro izberite.

Vedite, da je najboljši zdravnik vaš prijatelj. Dovolite mu, da vas potegne ven iz obupa. Dovolite sebi, da premagate stisko. Garati morate, da vam bo uspelo.

Sicer pa, vsaka pozitivna beseda ali pogovor, od kogarkoli, lahko le pomaga pri dvigovanju morale, pri stresih, v depresiji. Bolni ljudje, ki si sami ne morejo pomagati, morajo poiskati pomoč. In včasih jo je treba plačati. Dobro izberite.

Vedite, da je najboljši zdravnik vaš prijatelj. Dovolite mu, da vas potegne ven iz obupa. Dovolite sebi, da premagate stisko. Garati morate, da vam bo uspelo.
[/quote]

Hvala za vaše misli.
MON forum je v svoji osnovi še vedno medicinski forum. Medicina preko neta. V osnovi je ideja tega foruma več kot genialna. Kapo dol pred tistim, ki si je to zamislil. Tudi vam povem, da bolj inteligentnih oseb, kot ste vi na forumu v realnem življenju ne poznam. To je čista resnica.

drug drugega programiramo

To temo je odprla neznana oseba 17.1. 2020. Uvodni in naslednji post sta najbrž od iste osebe. Ne vem. Tretji post je oddal Nevenič. Potem je pa Aleš danes ponovno aktiviral temo. Na področju tehnik nevidnega zdravljenja je ogromno blefiranja. Podobno kot v Andersenovi pravljici Cesarjeva nova oblačila. Avtor, oziroma oseba, ki je oddala drugi post bi se morala udeležiti debate, drugače lahko tavamo v megli.

drug drugega programiramo

Ne vem, zakaj smetite temo? Avtor je lepo vprašal po izkušnjah z določenim zdravilcem in samo to. Zdaj pa – ne zanima ga šamanizem, pa kaj lahko sami naredimo pa … zanimajo ga izkušnje s tem zdravilcem!!!

Hvala za vaše sporočilo. Se vam opravičujem za smetenje teme. Imate povsem prav.

drug drugega programiramo

🙂

A MI LAHKO PROSIM POTEM KAR NA DALJAVO PREČISTIŠ VSE MOJE ČAKRE IN AVRE TER MI SPREMENIŠ OSEBNOST NA BOLJE?? – PRILAGAM OPUS MOJEGA STANJA!! :

Prvič sem se “zdravila” že pri 15. letih, ko sem se obsedeno ukvarjala s šolo vsa leta od ene 7. do 9. razreda, da sem se v 9. ukvarjala s šolo praktično da ne po cele dneve in še po pol noči, konstantno sem bila nenaspana, dokler nisem začela pozimi kar naenkrat pisati dvojno, trojno čez besede, zavijati črke, skratka nisem bila več sposobna normalno pisat. Spomladi sem pristala na psihiatriji v pediatrični bolnici, kjer sem ostala 3 mesece in kjer so mi “diagnosticirali” obsesivno-kompulzivno motnjo in socialno fobijo in me začeli šopati z “zdravili”, Zoloftom (antidepresiv) in Risperdalom (antipsihotik). K pedopsihiatrinji sem hodila več kot tri leta in pol. Tablete sem jemala od 15 do 17. leta, Risperdal cca 2 leti in Zoloft 2,5 let, ki sta bila seveda brez učinkov, ker sem bila še zmeraj obsedena s šolo še ene celi 2 leti in četrt, skoz mojo celo takrat srednjo poklicno šolo.
Drug folk, ki se po tujini vlači, sem začela DOJEMATI KOT NADLJUDI, ker je zame nedojemljivo, da bi se vlačila po tujini. Jaz dojemam kot nadljudi že samo tist folk, ki se vlači do slovenskega morja al pa že samo po drugih koncih slovenije, kaj šele če se vlačijo stotine kilometrov daleč v tujino … Kaj šele, če letijo z letali tisoče kilometrov daleč v tujine, KER TO SO ZAME PTIČJI LJUDJE, KI IMAJO KRILA, DA LAHKO LETIJO, AL PA MAJO NADNARAVNE SPOSOBNOSTI, DA SE LAHKO TELEPORTIRAJO NA DRUGE KONCE EVROPE AL PA SVETA. ZATO KER JST NIMAM KRIL DA BI LAHKO LETELA IN NIMAM NADNARAVNIH SPOSOBNOSTI, DA BI SE LAHKO NA DRUGE KONCE SVETA TELEPORTIRALA OZ. PRESLIKOVALA!!!
Vsa leta sem se obsedeno ukvarjala z življenji drugega folka in jih zalezovala. Pri 22. letih pa sem se znašla drugič v umobolnici, ker sem nekajkrat doma razbijala svoje stvari. Prvo noč sem prespala na zaprtem oddelku, naslednji dan pa sem odšla na odprti oddelek. Na psihiatriji sem ostala 6 tednov, ker pa moja mati ni želela, da pridem domov, pa sem mogla iti prisilno v stanovanjsko skupnost, kjer pa sem ostala 4 mesece in sem komaj zdržala, ker kot sem dojela, bi me lahko “strokovne” delavke kar prisilno strpale s CSD-jem v socialno-varstveni zavod (Hrastovec, Dutovlje), če ne bi bila pridna, če ne bi upoštevala njihovih pravil, če ne bi jemala tablet, kaj šele če bi imela kakšne izpade. Mogoče bi me nekajkrat strpali na psihiatrijo, če bi se pa to ponavljalo, pa bi slej ko prej že kar dali vlogo za premestitev v socialnovarstveni zavod. Kot sem dojela, pa iz takih zavodov ne moreš prostovoljno izstopiti oz. tam ostanejo tudi doživljenjsko.
Zaradi tablet (olanzapina) sem se v treh mesecih zredila za 10 do 12 kil ter spala po 16 ur dnevno, zato sem že v stanovanjski zadnje dva meseca na skrivaj stran metala tablete.
Domov sem prišla pred dvema letoma, ko sem takoj naslednji dan nehala jemati še druge tablete, od takrat naprej pa že več kot dve leti živim v svojem svetu, sem totalno brez socialnega življenja, ne predstavljam si sebe niti komunicirati z drugmu folkom, kaj šele delati z drugim folkom, pri 25. letih nisem praktično opravljala niti študentskega dela, zaključeno imam samo višjo šolo in nimam niti v sanjah niti izpita za avto kaj šele svojega prevoza.
VSE LJUDI (vključno z mojo tastaro) DOJEMAM ZA SOVRAŽNIKE, KER ME LAHKO KDORKOLI SPRAVI V ZAPOR. V svoji glavi se vedno bolj ukvarjam samo še s kriminalnimi zadevami, in sicer da bi mogla osebno nadlegovati drug folk in vdirati v bajte (kar vse po vrsti, bi hodila od ene bajte do druge) in se dobesedno vsilila v življenja drugega folka, ampak to kot pasivna opazovalka, da bi jih spremljala znotraj hiš ali zunaj hiš skozi okna in jim sledila!! Potem sem obsedena z uničevanjem tuje lastnine, da bi morala motiti tujo posest in uničevati zelenjavo drugmu folku ali pa bi s ključi praskala avtomobile … Potem bi mogla it že kar v podjetja drug folk nadlegovat in se vsiliti v osnovno šolo oz. v ni važno kateri 6. – 9. in bi celo leto tja hodila … potem bi že morala kar posegati v osebni prostor drugega folka in bi se jih dobesedno dotikala, potem bi se morala iti že kar neupravičeno slikovno snemanje in bi drug folk morala slikati in na tak način posegati v njihov osebni prostor itd. Itd. …

Poglejte, prišli smo do tega, da imamo vrhunskega zdravilca na forumu. Vi ste tudi na forumu.

drug drugega programiramo

V naslovu teme je omenjena oseba z imenom in priimkom. Tudi ta oseba lahko to temo kdaj tudi prebere. Tu dodajam link do svoje prve teme s katero sem štartal na tem vrhunskem forumu: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11066513 Tema je izredno dolga preko šestdeset strani ima trenutno. Splača se vam jo prebrati. Hvala.

drug drugega programiramo

Odgovor na objavo uporabnika
Aleš90, 16.09.2020 ob 13:58

Moja izkušnja je taka, da gospod Stanko samo gleda kako ti bo izvlekel poslednji denar. Nobenih sposobnosti nisem občutil, samo larifari. Je pa to moje osebna izkušnja in mnenje, morda je kdo drugi imel drugačno izkušnjo. Zelo sem razočaran nad zgolj pohlepom prevarantov. Bojim se da je nekaj pozitivnih komentarjev kar sam napisal za reklamo.

Zdravo,

meni je terapija pomagala in sem dobil ravno nasproten občutek, kot ga opisuješ ti. Po vseh prebranih člankih, bi skoraj upal rečti, da si ti edini, ki ga tako opisuješ. Preprost in drugačen od večine zdravilcev (tako bi ga jaz opisal). LP

New Report

Close