Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena osebna tema o USA

Še ena osebna tema o USA

Jaz sem odločena. Par let še delam, upam, da moja starša še ne bosta onemogla, da se bosta lahko rihtala sama. Počaskam, da bosta otroka polnoletna, to je še 5 let. Z možem se komaj gledava, skupaj sva le še zaradi tega, ker imava drug od drugega koristi, od vsega skupaj pa otroka. Ne prepirava se več, ker nama je že ravno vse skupaj.
Torej, sprejela sem odločitev, da si v teh 5 letih nekaj na tiho prihranim, spokam kufre in grem živet v New York, ker me blazno privlači, dnevno sanjarim o tem mestu. Ne rečem, da ne bom kmalu nazaj:-).

Očitno bi rada postala klošarka v New Yorku…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne pusti se negativnim. Vsak lahko zivi ali uspe kjer hoce, pa tudiv usa.
Jaz pa grem na Florido.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa v Slovenijo.

Očitno bi rada postala klošarka v New Yorku…
[/quote]

Sem tudi že na to pomislila. Ziher mi bo psihično bolje, kot mi je sedaj.

Pa vam je ze kdo povedal, da se ne da kar tako na lepe oke preseliti v ZDA? 😀

Sem tudi že na to pomislila. Ziher mi bo psihično bolje, kot mi je sedaj.
[/quote]

Psihično bi ti bilo bolje tudi v Spodnji Kungoti.

Zakaj pa ne? Pod zaščito hollywoodske elite bo šla čez mehiško mejo. Potem ji bo Richard Gere dal pol svoje hiše. Če on nima več prostora, pa zagotovo kak demokratski senator.

V kolikor se ne motim sta samo 2 varijante da dobis green card za drzavljanstvo… Omozis nekoga ki tam zivi, ali pa vlozis pol miljona v njihovo ekonomijo:) delnice itd…


To s pol milijona ni kar tako. Kot prvo, gre za milijon, s tem, da je $500k lahko posojila. Kot drugo, moras odpreti kar nekaj novih delovnih mest na katerih zaposlisal Americane.
V praksi tovrstni investitorji radi kupijo npr. motel ali bencinsko crpalko.

Se mi zdi, da so lani dvignili na 1 milijon. In z investicijo moraš ustvariti 10 novih delovnih mest.

Greš na oblikovno šolo. Kot Melanija ….

preveč je gledala seks v mestu


Tako se zenskam pere mozgane. In iz njih dela naduvane monstrume, ki so zgubili vsak stik s svojo naravo, kaj sele, da bi znale razmisljati z lastno glavo.

Jaz pa ti zares želim vso srečo. Upam, da se ti želja uresniči. Jaz imam tudi tako željo že od otroštva. Dvomim, da mi bo kdaj uspelo…

New Report

Close