Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci, ali bi vas motilo, če bi vam kdo rigal ali prdel pod nos?

Kadilci, ali bi vas motilo, če bi vam kdo rigal ali prdel pod nos?

Nekadilci (če ne kar pasivni kadilci) smo dandanes večkrat izpostavljeni cigaretnemu dimu, ki pa nam ne samo smrdi, temveč tudi škoduje!

Kako pa bi se kadilci odzvali, če bi vam nekdo po jedi klobase rignil pod nos? Ali pa prdnil v glavo?

To so pa zgolj neprijetne in ne škodljive vonjave.

Ampak vaš odziv dvomim, da bi bil nevtralen, kot da je to nekaj normalnega.

Če se pa kdo pritoži nad cigaretnim dimom, pa ogenj v strehi.

Pa saj nisi normalna. Sama sem nekadilka in me kadilci ne motijo. Naj se zastrupljajo, ce jim pase. Da pa primerjas cigaretni dim in riganje po kranjski klobasi pa samo dokazuje, da si cisto brez zivljenja in samo isces kje bos lahko zanetila prepir. Baba nora

Če te ne motijo kadilci in cigaretni dim, ti pa vsekakor škodi, pa če se na trepalnice postaviš.

Kar zastrupljaj se, če ti paše, baba nerazgledana!

nova
Uredništvo priporoča

Če te ne motijo kadilci in cigaretni dim, ti pa vsekakor škodi, pa če se na trepalnice postaviš.

Kar zastrupljaj se, če ti paše, baba nerazgledana!
[/quote]
Kje se ti moteno to tako srečuješ s cigaretnim dimom, razen v tvoji zblojeni betici?


Kje se ti moteno to tako srečuješ s cigaretnim dimom, razen v tvoji zblojeni betici?
[/quote]

Nekateri ne visimo cele dneve na monu, ampak imamo službo, gremo ven iz hiše, gremo med ljudi. Za razliko od tebe, socialc.

Nekateri ne visimo cele dneve na monu, ampak imamo službo, gremo ven iz hiše, gremo med ljudi. Za razliko od tebe, socialc.
[/quote]
Ja pa ja. V 10 minutah si se 3x oglasila v isti temi in ti bos rekla, da ne visis na monu. 🤣🤣

Nekateri ne visimo cele dneve na monu, ampak imamo službo, gremo ven iz hiše, gremo med ljudi. Za razliko od tebe, socialc.
[/quote]
Vem. Ampak kak pripomoček imaš to, da z njim loviš cigaretni dim na poti v službo ali kam drugam?😁😁😁 Daj vsaj neko sliko, da si lahko predstavljamo, ne?

kadilce ne briga za druge
mislijo samo na svojo rit

Ti imaš tudi lovilec dima, če greš slučajno iz bunkerja? Zdaj me pa res zanima kako to izgleda, naj eno prizadeto napopa sliko tega stroja, ne?

realen odgovor, to se itak dogaja neglede na to a je oseba nekadilec, občasni ali redni kadilec…. je pa to potem tako da rajši prižgemo čik, ker dim v primerjavi z vonjem telesnih plinov in izločkov preprosto diši ergo bolj luftate telesne odprtine, bolj kadimo da to nevtraliziramo….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A ga ti pušiš?

Sem bivša kadilka in nisem nikoli pihala ljudem dima v fris. Sem pa dnevno izpostavljena prdcem in riganju vsepovsod. Pa ne piši, da je to neškodljivo, tisti mikro izločki dreka, ki ti grejo v usta in nos!

[img]http://shrani.si/f/1v/1j/3hYnE6Gt/1/675316012335258556558991.jpg[/img]


Ja pa ja. V 10 minutah si se 3x oglasila v isti temi in ti bos rekla, da ne visis na monu. 🤣🤣
[/quote]

10 minut ni cel dan. Če se pa ne bi odzvala na komentarje, vam pa spet ne bi bilo prav. Joj, spet sem na monu. No, vsaj nisem prisiljena vdihavati dima. Božansko!

Imaš prav, cigaretni dim in kranjska klobasa nista primerljiva. Zdravju škodljivo je le vdihavanje cigaret. Pa mi drugače tudi klobasa smrdi, da ne bo pomote.

Kadilci se mi gabijo. Ne samo da zasmrajajo okrog sebe, še oblačila in vse smrdi po njih. Še švic lažje voham kot to.

Imaš prav, cigaretni dim in kranjska klobasa nista primerljiva. Zdravju škodljivo je le vdihavanje cigaret. Pa mi drugače tudi klobasa smrdi, da ne bo pomote.

Kadilci se mi gabijo. Ne samo da zasmrajajo okrog sebe, še oblačila in vse smrdi po njih. Še švic lažje voham kot to.
[/quote]

Se popolnoma strinjam s teboj. Ampak oni sami se tega ne zavedo. So pač odvisniki…nimaš kaj…

Se popolnoma strinjam s teboj. Ampak oni sami se tega ne zavedo. So pač odvisniki…nimaš kaj…
[/quote]Hujši smrad od tega, ki ga imate nekateri v betici vsekakor ne obstaja.

Kakšna butasta tema ! Tisti, ki riga in p***, ne izbira, komu bo to naredil. Kadilcem in nekadilcem. Zakaj se tu sprašuje le kadilce. Teh nemarnosti smo deležni tako eni, kot drugi (nekadilka).


Glede norosti predlagam ogledalo.
To, da se kadilci zastrupljajo me sploh ne moti. Lahko ližejo pepelnike in žrejo ogorke. Ne moti. Škoda je le, da ni v cigaretah več strupa. Moti to, da škodujejo okolici in zastrupljajo druge.

A ni to zanimivo, kako je na tem forumu toliko antikadilcev? Kje so potem vsi ti kadilci, če vas je toliko proti?

Pa jih je res toliko proti? Ker v trgovini, kadarkoli sem na blagajni v vrsti, vsak TA DRUGI KUPI ČIKE. Kar naprej se na blagajni kupuje čike!

Pa tukaj na forumu toliko nestrpnežev v vojni proti kadilcem…….na blagajni v vrsti pa mi vsak ta drugi čike kupuje.

Čeprav ne kadim, so ravno zaradi vrste v blagajni poznana imena skoraj vseh čikov, ki jih imajo gor v tistih kastrolah.

Avtorica, si toliko ekološko osveščena in hodiš peš, voziš s kolesom, uporabljaš avto na elektriko, pozimi dimnika ne uporabljaš? Pa klobase niso najbolj zdrave. 🤣😂😂😂

Če že bentiš čez vse, mi nekaj razloži.

V jutranjih urah te nihče ne moti s cigaretnim dimom (doma, v avtu, v vrtcu).
Verjetno imaš študirano betico, delaš v neki fini službi ( ne kadijo v pisarni, ne v restavraciji, ko greš na kosilo).
Po službi greš v market po špežo, tudi tu ne kadijo.
In ko vse to opraviš, si spet doma v nekadilskem okolju.

Glede na to, da si striktno proti kadilcem, se jim vsem izogibaš in jih eliminiraš, ker te zastrupljajo.

Zdaj mi pa povej, kje, kdaj in koliko časa si izpostavljena temu smrtonosnemu dimu.

Jaz ne vem zakaj nas nekadilci takooo sovražijo. Če to ni za dohterje in tabletke!

A svojega lajfa nimate? Ali se pač morate na nekoga znašati?

Jaz imam za take primere, ko nekdo zasmradi sobo orožje: vžigalnik ali pa vžigalice. Oooo, kako lepo gori, kako lepo zaplapola iz riti ….

Pa kaj ti ne zmoreš razumeti – da tvoje kajenje v bližini nekadilca je poseganje v njegov osebni prostor.. Vsakdo ima pravico do čistega zraka brez nikotinskega dima. Zakaj se mora nekadilec torej tebi umikat, ki izvajaš onesnaževanje, ki je škodljivo tudi za zdravje drugih okoli tebe, pa tudi za nekadilčevo zdravje, ko je v tvoji bližini – s tem pa še toliko bolj, ko sploh on ne pristopi v tvojo bližino oziroma tvoj osebni prostor, ampak ti kot kadilec to ponavadi storiš, pa prižgeš – ker moraš, ker moraš obnovit dozo nikotina, ki ti je padla v telesu, ker telo rabi, nujno, zato ne izbiraš okolja, ne sredstva. Pod nujo in mus, za vsako ceno, tudi če s tem posegaš zavedno v osebni prostor ljudi okoli sebe.

New Report

Close