Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a je to res SDS čvek?

a je to res SDS čvek?

????

[img]http://www.gornjaradgona.zvvs.si/wp-content/uploads/2013/12/Sveca.gif[/img]

Meni se pa zdi, da so gor sami levičarji.

nova
Uredništvo priporoča

rip- aj kar ti

hehe, glumac se dela slepega…, dobr ti veš kakšno mnenje o SDS je tukej…

Kaj tebi mede program, luna ali mamile ?

Nekateri so strankarski, drugi ne. Tu so levi, desni, vegani in vsejedi.
Nisem v nobeni stranki, imam pa nekatere, ki mi po antipatiji izstopajo, simpatičnih (zdravih ) politikov po moje ni.

https://youtu.be/vjuOCJKgnkY

https://youtu.be/90TYczFvmSk

Nenad Glücks

NenadGlucks

Odlična ideja SDS o ponovnem služenju vojske. Za začetek bi razne žane mahniče, jerneje štromajerje, mihe kordiše in podobne neotesane mladce, ki nikoli niso služili vojske, poslal za ene par mesecev čistiti WC-je na LJ železniško postajo. Kot prva faza “obuke”…

si spustil lukata meseca?


Žan iz Gorenje vasi, Luka iz Železnikov, Štromajerje od ne vem kod in posredno “zakon kao naj bi veljal za vse”, takoj na 6-mesečno usposabljanje, namesto da b..ijo po parlamentu. Bodite prvi in VZOR vsem bodočim državljanom za služenje vojaškega roka in promovirajte poklic, v katerega nihče očitno noče. Prijavite se, opsa če bo zakon sprejet, je to itak OBVEZA.
Glej analizo na RTV od včeraj. Pa seveda upam, da brez plače in vseh ostalih ugodnosti, kot jaz in “guru , stranke SDS””, ki smo bili v “jugo” vojski. Da se razumemo, sam nikoli nisem bil član KPJ, “guru pa”.
Ja in kaj sem imel od tega sedaj ko sem v penziji od služenja v YUGO vojski.
Zavod za pokojnine , mi tega ni priznal, opsa samo po 65.leu za kao nazaj itd. itd.
Lep spomin na Beograd
P.s. Komaj čakam na sprejem zakona in spisek tistih fantičkov iz parlamenta, ki bodo šli “kao na služenje”vojaškega roka.

Če pride nekdo, ki je nevtralen ali pa mu gredo vsi na živce, je po mnenju Napoleonovih levičarjev SDS-ovec.

Brez Janše levuharji sploh obstajali nebi, ker se nebi imeli na koga kurčit. Paranoiki zabiti. Janša vzame kredit za stranko par-10.000 jurjev (tak kredit si dandanes vzame veliko navadnih smrtnikov) in je že cela pizdarija in se samo še o tem piše in špekulira, vmes pa spregleda in zataji kakšne stvari, ki bolj konkretno negativno vplivajo na naša življenja in na našo prihodnost. Ko pa Jankovič mimogrede dobi oproščenih 27 milijonov €, je pa CAR.

Par deset jurjev kredita?
Misliš denarja, ki ga je potrebno oprati?
Jankovič je lopov vseh lopovov, a tvojemu idolu ne seže do kolen.

Par deset jurjev kredita?
Misliš denarja, ki ga je potrebno oprati?
Jankovič je lopov vseh lopovov, a tvojemu idolu ne seže do kolen.
[/quote]

!!!

Par deset jurjev kredita?
Misliš denarja, ki ga je potrebno oprati?
Jankovič je lopov vseh lopovov, a tvojemu idolu ne seže do kolen.
[/quote]

Res je. 💣

Ime Janša iz ust in izpod prstov levuharjev pravzaprav ni mišljeno kot ime, ampak beseda “za pik”, tako, kot smo se otroci včasih igrali. ZA PIK! Ne zmorem več, si me spravil v kot, nimam protiargumentov, ZA PIK!

To vejo vsi… Za pregled podatkov nas imajo sdsosds.

Rabimo nov korektni forum.

Dejansko je tako

Ena dva nacitrola bi rada, da bi tole bil SDS čvek. Ugotavljam pa (malce prepozno sicer), da večina sodelujočih tu gor ne podpira njunega naci trolanja.

Par kultašev se ni cel forum.

Dokler ne bo uvedena registracija bo pač tako.
Prevladujejo politični pamfleti zakrknjenih starcev, ki jim je svet v okno ekran, ker jih noge več ne nesejo. 🤣

Se  zavoha, žal

New Report

Close