Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje v Sloveniji je najboljše in najlepše živet?

Kje v Sloveniji je najboljše in najlepše živet?

Recimo da bi imeli neomejeno denarja za nakup nepremičnine in življenja kjerkoli v Sloveniji.
Kje se vam zdi najlepše in najboljše živet. Da je lep kraj in hkrati, da imaš blizu do čimveč stvari, za polno življenje. Ne za iskanje službe.

Če bi imel dovolj denarja, nikjer v Sloveniji.

Sem malo neumno zastavil vprašanje. Pač mislil sem, da bi imeli dovolj denarja za nakup nepremičnine kjerkoli v Sloveniji. Samo v Sloveniji in samo 1 nepremičnino. Kje bi si naredili življenje?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem za okolico Ljubljane, tja do 30 km. Je ful lepih koncev, na jugu Orle, Barje, na vzhodu gor na Besnico in Janče, na severu proti Štajerski ali proti Gorenjski, sami lepi konci z razgledom na hribe, na zahodu itak, cel del do Vrhnike, Horjula, Dobrove…
Imaš mesto blizu, pa si sredi narave. Če nisi v ovčji službi, pa lahko izbiraš čas migracije v mesto in se tudi gneči izogneš. Ker ta je edini minus take ureditve.

Najlepše je ob južni meji tam ti ne bo dolgčas tam je velika verjetnost, da ti vdrejo v stanovanje ali ukradejo avto ali te celo ugrabijo…

Brez pomisleka, obala ali pa goriška.

Replika ti bi morala živeti ob azilnem domu ali v njemu, da bi bila med svojimi ljubljenci.

Replika ti bi morala živeti ob azilnem domu ali v njemu, da bi bila med svojimi ljubljenci.
[/quote]

Dokaži.

Če bi imel dovolj denarja, bi živel točno tam kjer živim sedaj 🙂

Ljubljana, znotraj ringa.

primorska, klima, bližina vsega, od morja do gora, bližina zahoda,…

V hrvaški Istri kje brez turistov, med nasadi oljk, mir, tišina, rdeča zemlja.

Sicer to trenutno še ni ozemlje Slovenije, pa bo po implementaciji arbitraže.

Gorenjska ali Logarska dolina.

Obala, vedno.

Ljubljana (določeni deli ), primestje Ljubljane ( do 15 km stran).

Obala, majčkeno odmaknjeno od kakšnega turističnega središča, Jagodje, Strunjan in podobno. Če bi se dalo, pa bi Prekmurje z Goričkim vred preselila ob morje.

+1 🙂

Drugače pa vsaj na štirih koncih:)

Izogibaj se Celja, Novega Mesta in Kočevja. Pridi v Ljubljano, kjer so službe in kjer je manjša možnost, da te samo zato, ker želiš hoditi v šolo, pretepejo.

1. Obala
2. Goriška ali Kras
3. Ljubljana

In potem se konča.

Šentošt nad Horjulom ali pa Šenčur/Cerklje na Gor./Naklo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Brez pomisleka, obala ali pa goriška.
[/quote]

Enako!

Kras.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ljubljana. Potrebujem bližino in dogajanje mesta, uhojene potke.

Poljansaka dolina.

Komej cakam da koncamo s hiso in koncno grem iz te Ljubljane

goriška brda, kras, hribčki nad obalo

New Report

Close