Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napišite čim več stereotipov o SLOVENCIH

Napišite čim več stereotipov o SLOVENCIH

Naj začnem:

Vozi frišno nemško gajbo in zagovarja, da je to najboljši avto na svetu. Najverjetneje passat avant.
[img]https://pict1.reezocar.com/images/480/milanuncios.es/RZCMLAES327210671/VOLKSWAGEN-PASSAT-00.jpg[/img]
Vse kar je nemškega je sveto.

Vozim japonca, sem Slovenka, zagovarjam vse kar je dobrega, nemško natančnost, srbske čevapčiče, bosansko sarmo, italjansko spontanost, francosko v spalnici, špansko v temperamentu, skandinavsko v umirjenosti, za britance pa ne najdem nič kaj izvirnega….

Vozim japonca, sem Slovenka, zagovarjam vse kar je dobrega, nemško natančnost, srbske čevapčiče, bosansko sarmo, italjansko spontanost, francosko v spalnici, špansko v temperamentu, skandinavsko v umirjenosti, za britance pa ne najdem nič kaj izvirnega….
[/quote]

Slovenskega pa nič dobrega nisi naštela, očitno seksaš samo s Francozi.

Komunajzersko indoktrini mozgani. Se pravi “nasi” in drugi, enoumje, zavist, skodozeljnost, negativna selekcija, …

Vozim japonca, sem Slovenka, zagovarjam vse kar je dobrega, nemško natančnost, srbske čevapčiče, bosansko sarmo, italjansko spontanost, francosko v spalnici, špansko v temperamentu, skandinavsko v umirjenosti, za britance pa ne najdem nič kaj izvirnega….
[/quote]
je bolgarsko


ćefur na zaćasnem delu v Sloveniji bi spet sral po naciji katera ga gosti in mu daje delo.


ćefur na zaćasnem delu v Sloveniji bi spet sral po naciji katera ga gosti in mu daje delo.
[/quote]

Bodi raj tiho, on z delom plačuje za tvojo socialko :)))

Precej bolj pogosta izbira slovenckov kot frisna gajba je kaksen 5-10 let star passat, seveda srebrne barve in obvezno tdi. Ali pa golf enake barve in motorizacije.

Vozim japonca, sem Slovenka, zagovarjam vse kar je dobrega, nemško natančnost, srbske čevapčiče, bosansko sarmo, italjansko spontanost, francosko v spalnici, špansko v temperamentu, skandinavsko v umirjenosti, za britance pa ne najdem nič kaj izvirnega….
[/quote]

Nimaš smisla za humor?

Ima, ima slovenski smisel za humor. 😀

Primer bivše juge…, stalno pritoževanje proti jugu,…, delamo za njih, vse gre za jug po savi dol…, istočasno pa pozabljanje, da je bil zagotovljen 18+2 miljonski trg na katerga bi lahko tud sranje prodajal.
Skratka, dokler imajo korist so ok., ko te koristi nimajo več je konec veselja..

Primer bivše juge…, stalno pritoževanje proti jugu,…, delamo za njih, vse gre za jug po savi dol…, istočasno pa pozabljanje, da je bil zagotovljen 18+2 miljonski trg na katerga bi lahko tud sranje prodajal.
Skratka, dokler imajo korist so ok., ko te koristi nimajo več je konec veselja..

Tipično slovensko:
šiht in kredit. Če nimaš rednega, 8-urnega šihta, med slovenci nisi zaželjen in si po njihovem mnenju prisesan na proračun s socialko. Podjetnišva, nevladništva in inovativnosti se bojijo.
Raje pustijo možganom in duši umreti za tekočim trakom, samo da se pločevina blešči.

Veliko opravljanja za nekom, ampak strogo samo za hrbtom, nikoli v obraz. Recimo tipično je, da ko pride nekdo živet v majhno vas, ga vsi lepo pozdravljajo “ta je pa nov”, za hrbtom pa že pletejo neke grde zgodbice o njem kakšen je.

Točno! Ali pa Golf! To je avto slovencev hahahah.

Poštenost in delavnost.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Nimaš smisla za humor?
[/quote]

Kaj te vem, odkar megica pa heri skačeta iz iz vsake odprte strani, je tisto kar bi napisala za britance žaljivo😉

– Nobeno delo ni delo, če ni fizično garaško.
– Opravljanje sosedov je nujno, hobi.
– Snahe so lene in ne znajo kuhat.
– Socialci so lenuhi, kavčarji.
– Mladina je lena, poženščena.
– Penzijonisti so edini, ki trpijo in so reveži.
– Moški 50+ so edini pravi alfa moški.
– Če daruješ, nujno javno pohvali svojo dobroto.
– Reality šovi, turške nadajevanke so obvezne.
– Štajerci in dolenjci so pijanci
– Gorenjci so škrtuhi
– Ljubljanski prišleki so kmetavzarji
– …

Stereotipov o Slovencih ni, ker je vse res:)))

Pa saj stereotipi po večini res držijo. Za Slovenijo pa držijo kot pribiti 🙂

Eh popay juga ni imela šans da preživi, preveč različnih interesov, preveč starih zamer, preveč vroče krvi in zgodil je je razpad, preboli že.
Kar se trga tiče, pa bom raje tiho, a veš da je bil Yugo proglašen za najslabši avto ever? Še tarabant ga je prekosil!


KO je bilo pa tstega balkanskega nategovanja konec je pa pol podjetij crkniloo ker niso bila sposobna delati ampak so znala samo nategovat, danes nammje delo na zahodnem trgu samoumevno.

Če nis Slovenc,
si Bosanc.

Eh popay juga ni imela šans da preživi, preveč različnih interesov, preveč starih zamer, preveč vroče krvi in zgodil je je razpad, preboli že.
Kar se trga tiče, pa bom raje tiho, a veš da je bil Yugo proglašen za najslabši avto ever? Še tarabant ga je prekosil!
[/quote]

napisal si isto kar bi jst napisal, nč novega, juga ni imela šans, da preživi, že v luftu se je čutil nacionalizem vseh narodov v jugi, daelč od tega, da je bil samo srbski nacionalizem v igri, bajke, kdo verjame samo v enostrranski nacionalizem nima sto pik…, tako, da sem sam rekel, pa cajt je že, da razpade…, sm ni mi bilo jasno, kako je možno, da država kar razpade.., žal juga na dost tragičen, nostalgije nisem imel niti je nimam nobene.. Nostalgija je prisotna od časa do časa samo po tisti energiji iz mladosti, najbolj športno jebaški, hehe…., za drugo se mi prosto jebe kot za lanski sneg.

Pet jih padee, pet pogine, kjer porine sin slovenske domovine.

New Report

Close