Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je res tako narobe, če ima ženska več!

Je res tako narobe, če ima ženska več!

Sprašujem se , glede na to, da vas je tukaj precej, ki si ne morete najti normalnega partnerja, bodisi zaradi prevelikih pričakovanj, bodisi zaradi prevelike ali premale samopodobe iin ostalih razlogov, katere najbolje same poznate, zakaj ste tako kriticni-e, če ima ženska več kot dva očeta svojih otrok.
Jaz mislim, da tem ženskam zavidate, ker imajo tisto nekaj, kar ve popolnice nikoli ne boste imele. Imajo neko karizmo, privlačnost v sebi na sebi, ki pritegne moško populacijo, da si želijo njihove bližine. Te zenske osebe imajo moc in nadvlado nad moskimi in dejansko so one tiste, ki lahko izbirajo in zavrzejo. Jaz jih obcudujem, da so kljub vsemu zmozne vedno znova zaziveti in si na koncu tudi urediti zivljenje. Pa se tisto najlepse imajo, potomce.

To vidiš v njih TI.

Kdo drug pa vidi luzerko, ki ni bila sposobna obdržati moškega ali trapo, ki še ni slišala za kontracepcijo.

Da ima ženska 3 ali 4 otroke in to vsakega z drugim moškim??? Zakaj točno naj bi bilo vredno občudovanja?

Definitivno imajo nekaj več in to je bolj prazno podstrešje.
Vsaj ponavadi so to ženske, ki mislijo, da bodo dedca nase z otrokom priklenile, a ups, dedec jim uide. Potem najdejo drugega in z istim mišljenjem, da ga z otrokom priklenejo in spet en ups, jim uide. In tako dalje.
V bistvu so nesamozavestne, nesamostojne in mislijo, da jih bo dedec rešil, a po drugi strani si izberejo takšne fičfiriče, ki se sploh nočejo vezat.
Tako da ja, ful jim zavidamo… not 🙂

Mi je hecno, ko katera govori o taki zenski kot jo ti opisujes, ces da to se pa ne spodobi, se obnasa do nje kot da je kuzna in ce se jo dotakne bo se sama dobila otroka z drugim moskim. To verjetno zato ker je to taka tabu tema in pac to ni obicajno.
Ljudje si sami izbirajo svojo pot in ce zenska hoce tako bo pac tako. Se mi pa zdi da se v taki situaciji (da imas npr 3 otroke s 3 partnerji) nimas ravno fajn. Ne vidim neke stvari ki bi ji jo lahko zavidala in me niti ne mika da bi bila v njeni kozi in mi je ubistvu vseeno katera ima 10 otrok z 10 partnerji. Hvala bogu da jih lahko ima 😉

Ta z otroci samo lovi moškega, da bo par mesecev več z njo! Odvisna od odnosov!

Vsak ima svoje mnjenje. Vprasaj pa tudi njihove otroke, ce jim je vredu.

Zenska naj bi rodila otroke vsaj dveh očetov in moški naj bi zaplodil otroke pri vsaj dveh zenskah, da bi se genskekombinacije čimbolj diverzificirale.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

po moje bi Majda 1948 rekla: otrok je božji dar, ne pa posledica izliva ob moškem mesenem užitku.

ti znaš celo več napisat kot le 1.

Kakšno trapasto razmišljanje. Vse te lastnosti zapeljevanja moških (in skakanja iz postelje v posteljo) ima ogromno žensk tudi brez tega, da pri teh podvigih vsakič naredijo še otroka. Kako ti veš, da ženska, ki ima otroke z enim partnerjem, ni zapeljala in spala z večimi moškimi kot tista, ki ima tri otroke s tremi moškimi? Je pač uporabila kontracepcijo, ne? Lahko da je prva očarala (in pokavssala) 20, 30 tipov, druga pa samo tiste tri reveže, ki niso še slišali za kondom. Te ženske si pa eno figo poštimajo življenje. Večen lov za moškimi ni nobeno urejeno življenje, a če ji tako ustreza, nimam nič proti. Razmisli malo, če imajo urejeno življenje njeni otroci in če je to fer do njih.

New Report

Close