Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mobing v službi, kličejo me peder

Mobing v službi, kličejo me peder

Pozdravljeni vsi skupaj,

Nikoli si nisem mislil, da bom primoran kdaj vas povprašati za mnenje. Prišel sem do točke, ko ne znam naprej. Kaj narediti?

Pred približno pol leta sem se zaposlil v večjem podjetju. Po izobrazbi sem dipl. ekonomist. V zadnjem času opažam, da večina zaposlenih izvaja nad menoj tako imenovan mobing zaradi moje spolne usmerjenosti. Po hodniku v pisarni slišim razne govorice, ampak se doslej nisem obremenjeval s tem. Pred tedni se je eden od sodelavcev začel dreti na mene na hodniku PEDER, PEDER! Nekaj dni kasneje se mi je zgodila podobna situacija, šel je mimo mene in komentiral peder.
Tudi drugi sodelavci niso nič boljši saj “provocirajo” in čakajo kako bom jaz odreagiral.

Ker ne vem kako naprej in ker ne mislim to prenašat me zanima vaše mnenje. Z osebo se ne morem pogovoriti saj se ta ne želi, ampak vse kar mi reče je peder, peder… to poslušam že nekaj mesecev.

Kakšne so moje pravice? Hvala za nasvete in lep dan.

Za začetek preberi tole:

http://www.zagovornik.si/, mislim, da je zelo lepo pojasnjeno.


so, da si spolno usmerjen, tako kot je prav. odločitev o tem kaj je prav je tvoja, ostali pa imajo pravico, da se ne strinjajo.
mene so nekoč proglašali, da dol usekam, vse kar je samo podobno bejbi, čeprav sem imel samo eno partnerico.

nova
Uredništvo priporoča

Če imaš denar, dober avto kabriolet, stanovanje in vikend na morju si gej, če pa tega nimaš si pa obična pederčina.

pač si peder kaj je to takega

pač si peder kaj je to takega
[/quote]

Njega nič ne moti. Izgleda pa, da moti sodelavce. Če je nekdo gej, a imajo njegovi sodelavci res pravico, da se derejo za njim PEDER?

To je kot bi se za nekim vampastim sodelavcem drli PRASE DEBELO! Bi bilo to v redu?

Njega nič ne moti. Izgleda pa, da moti sodelavce. Če je nekdo gej, a imajo njegovi sodelavci res pravico, da se derejo za njim PEDER?

To je kot bi se za nekim vampastim sodelavcem drli PRASE DEBELO! Bi bilo to v redu?
[/quote]

Mene pa moti, da si je avtor lepo izmislil to provokacijo in sedaj hoče neko burno debato. Ker v resnici sploh ni peder, ima samo probleme s pedri!

Med hijenami?
Kaj če bi jim z enako mero vrnil?
Oni tebi peder – ti njemu: Ti pa smrdiš … naslednjič: A še nimaš za žajfo? …

Ko bo par krat to slišal mu bodo začeli možgani drugače delati.

Njega nič ne moti. Izgleda pa, da moti sodelavce. Če je nekdo gej, a imajo njegovi sodelavci res pravico, da se derejo za njim PEDER?

To je kot bi se za nekim vampastim sodelavcem drli PRASE DEBELO! Bi bilo to v redu?
[/quote]
tolerira med ljudstvom in kaj ne

No, toliko o tem, koliko kulture premorejo ”izobraženci”, ljudje, od katerih bi pričakoval, da se znajo obnašati. Več kulture najdeš med navadno rajo in fizikalci, čeprav bi njim človek še odpustil takšno obnašanje. Avtor, obnašanje tvojih sodelavcev je na nivoju osnovnošolcev prve triade.

Mene pa moti, da si je avtor lepo izmislil to provokacijo in sedaj hoče neko burno debato. Ker v resnici sploh ni peder, ima samo probleme s pedri!
[/quote]

No, kdo pa ima probleme s pedri?
Exactly!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Stopi do nadrejenega. Tako obnašanje ne paše v firmo ker pol je nemogoče normalno delat in sodelovat. Noben lastnik si pa ne želi zdraharjev v svoji firmi,ker pol delo trpi. Kaj si ti je čist tvoj problem

Ko ti reče peder mu pomežikni.

Na hodniku ga udari . In gres prej.

Ko bi homič enega vsekal bi ga že 5 drugih zbincalo. Kake te maš…če si štajerka pol veš kak je če stopi homič v gostilno. Ni tolerance.


so, da si spolno usmerjen, tako kot je prav. odločitev o tem kaj je prav je tvoja, ostali pa imajo pravico, da se ne strinjajo.
mene so nekoč proglašali, da dol usekam, vse kar je samo podobno bejbi, čeprav sem imel samo eno partnerico.
[/quote]

Verjetno ti je hudo trpela samozavest, ker si veljal za ‘prvi sveder Slovenije’?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pa dobr, … kaj ti v vrtcu delaš ?

Nasmej se mu pa ga na glas pred vsemi vpraš, če še kar ni prebolel tvoje zavrnitve 😉

Si vis pacem, para bellum.

Ta je pa dalec najboljsa! 😀

Dejstvo je, da bi bil lahko tudi kaj drugega in da očitno celotno (s telesom in ostalo komunikcijo) oddajaš, da si šibka, labilna oseba , da si te upajo takole zmerjati – verjemi, da vsakega ne bi, četudi bi bil peder. Imaš prvo in odlično priložnost (kasnejše so vse slabše priložnosti), da temu narediš konec enkrat za vselej. Jasno, odločno odreagiraj. Ampak delati boš moral še na samozavesti in samopodobi v prihodnosti, ker kot sem rekla nekaj je na tebi, da se ti to dogaja in več energije kot boš vlagal v spreminjanje sebe, svojega odzivanja in ostale neverbalne komunikacije, manjša možnost je, da se ti to zgodi tudi izven delovnega okolja.

lahko pa si za začetek preberš knjigo Bil sem gej, avtor Luca di Tolve.

Dokler si v delovnem razmerju, bodi srečen. Z ženo sva pedra vrgla na cesto. Delovni višek pač.

A si jim povedal ali so ugotovili sami?

– si kakega sodelavca nadlegoval?
– imaš visok ali piskajoč glas?
– nosiš rumene nogavice?
– hodiš v trgovino in po grmovjih z belo vrečko?
– se predolgo zadržuješ v WC-ju?
– se parfumiraš?
– imaš majhnega?
– se družiš s pedri?
– si rdeče lakiraš nohte na nogah? / Tudi to je spoznavni znak ….
– voziš rdeč avto?

Samo čudno, ekonomija, pedrstvo je značilno za FF in MF ter seveda TF.

Nič od tega ni opravičilo, da se spravljaš na sočloveka.

Pa ti, imaš črna avto? Ker to pa je.

en tak nadlegoval pa poročaj, da je le sočlovek.

Zakaj pa si povedal,da si istospolno usmerjen…zase bi obdržal skrivnost…zdaj je,kar je…

New Report

Close