Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delo v DEOS-u

Delo v DEOS-u

Zavod ima neko predstavitev dela pri njih. Vem, da so njihovi domovi dražji, usluge za stanovalce pa baje slabše kot v državnih, me zanima kako pa je z delom pri njh. Je urnik tudi tako kot pri ostalih, odnosi, plača. Skratka zanima me,če kdo dela pri njih in lahko kaj pove. Lepo se imejte in prosim za konstruktivne odgovore.

Nihče nič ne ve.

???????

nova
Uredništvo priporoča


Glede na to kdo je lastnica in kako steguje svoje roke za denarjem in pri tem ne izbira sredstev, jaz tam ne bi delala.
Če do varovancev nimajo skrbnega in spoštljivega odnosa, potem dvomim,da ga ima do zaposlenih.


Glede na to kdo je lastnica in kako steguje svoje roke za denarjem in pri tem ne izbira sredstev, jaz tam ne bi delala.
Če do varovancev nimajo skrbnega in spoštljivega odnosa, potem dvomim,da ga ima do zaposlenih.
[/quote]

Alenka Žnidaršič Kranjc.
Ona čez nekaj let gotovo ne bo bivala v DEOS-u… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Alenka Žnidaršič Kranjc.
Ona čez nekaj let gotovo ne bo bivala v DEOS-u… 😉
[/quote]
Vem, da je ona lastnica – in zato sem napisala kar sem.


Bog ali kdor koli ne daj, da bi kdo hotel tam delati. Ker je gravž, če pogledaš samo kdo jih vodi ti mora biti vse jasno. Je bila ena njihova vodilna teta zadnjič na tv, še nismo videli tako mrzle, brezosebne persone, kot je bila ta. In je mirno razložila, da pač zaklepajo dementne ker je to v skladu s predpisi.
To je največja svinjarija, kar smo jo kdaj na TV videli. Stran od tam, da se ti ne zmeša. Ker je vodstvo tam zato, da pobira dobičke, ne da skrbi za ljudi. Pomanjkanje hrane je še najmanj kar stare tam doleti.
Delavce pa očitno mobing, kar je v zadnjem času razložila ena bivša tam zaposlena.

Če uporabiš gugla ali pa že iskalnik tukaj, boš videla, da nič dobrega. https://med.over.net/forum5/search?q=Deos&f=151&sort=0&l=0&i=127&d=7 ">Vaš link
Veliko tega, kar je bilo slabega napisanega o njih, je pa že brisanega.
Poskusi, ampak išči kaj drugega. Ker ti bo verjetno srce počilo, če je kaj dobrote v tebi.
Vso srečo, kamorkoli že greš.

Samo stran od Deosa, kolikor te nesejo noge. Manipolacije in podle igre. Kamorkoli drugam, samo Deos ne.

DEOS Črnuče – sama svinjarija.

New Report

Close