Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse matere smo proti vojni

Vse matere smo proti vojni

Nobena mati ni rodila sina, da bo vojščak… na tuji zemlji umiral.
Ne maramo vas moških sil v območjih, kje so ženske z otroki!!
Zginte vsi se v parlamente borit ……….. s tepeško hahahaha……!!!!!!

Potem pričakuješ da te brani sin neke druge matere v primeru nuje?

Kaj si pilo, bitje glupo?

nova
Uredništvo priporoča

Špartanske matere se ti rogajo, biać

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ko sem imela priložnost v živo vieti, kako ponosne so ameriške matere na svoje rekrutke, ko so jih na letališču spremile na letalo proti misiji – njihovi sinovipa taki revčki, da niti na listek za prtljago niso znali napisati točnega svojega naslova, niti poštne kode; se mi je milo storilo. Neumne ženske so rodile kakonfutr, samo to. One pa vse ponosne.

jaz svojega sina nisem rodila zato, da bo bojevnik, za “kanonfutr”. naj bo raje ljubimec, ne pa bojevnik…..

Naj bodo vojaki tisti, ki so zato dobro plačani in jim je to očitno užitek. Prisilno pošiljanje otrok v vojsko je nesprejemljivo in razni izgovori, da so sinovi poženščeni, je prizadeto in se je treba vprašat zakaj so ravno očetje, ki so bili v vojski tako zelo zgrešili v vzgoji. Nekaj ne štima.

Najbolj za so pa itak penzijonisti in mame, ki jim je spodletelo pri vzgoji.

Bo ljubimec ja. Ko ga bo nek Arabec s Kalašnikom natikal v rit.


Ko te bodo posili rjuharji boš rekla sinko kar daj jih, ups, nimaš sina, še sinkota ne , ko bi vsaj pićkico namesto sina imela, tako pa nimaš nič, zato ne pjevaj tamo !

SDS-ovi cucki očitno rabite kako šok terapijo da se boste zavedli, kaj pomeni vojna.

Mal opomina na dogodke izpred 30 let:
(ljudje s šibkim želodcem obvoz)
https://www.youtube.com/watch?v=u6a6fkbtyoI
https://www.youtube.com/watch?v=dvMDXcuvEfc
https://www.youtube.com/watch?v=5c8ai4nKwC4&bpctr=1579206499
https://www.youtube.com/watch?v=ES_rvZeGWGI
https://www.youtube.com/watch?v=gOQOcqDRhZ8

Veste kaj je še najbolj grozno ? Da ne gre za režiran film…

To je vojna, ki si jo tako želite.

Lepo, ane ?

Si vis pacem, para bellum.

V vsakemu primeru bo potreboval konkretno ‘cev’, tu pa je težava, ker se to navadno deduje.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kdo je rekel, da si želi vojne? Polpismeni pacifisti, vam ni jasno da brez oboroženih ljudi postaneš žrtev oboroženih ljudi?

Kdo je rekel, da si želi vojne? Polpismeni pacifisti, vam ni jasno da brez oboroženih ljudi postaneš žrtev oboroženih ljudi?
[/quote]

Eno je vojska za obrambo.

Drugo je vojska za izvajanje agresije v tujini, proti čemur OP jasno nasprotuje.

Braniti se ni zločin. Pobijati civiliste pa izjemno hud.

Posnetki so namerno izbrani.

Si vis pacem, para bellum.

Jaz pa sem gledala, ko je takšen vojak (bil je brez noge) prišel nazaj domov. Čisto životarjenje, ampak on tako ponosen da je bil v vojski in se boril za pravo stvar…

Tudi jaz nisem rodila zato, da bo nastavljal svojo glavo za interes kapitala. Ker samo to so dandanašnje vojne.

Na koncu se VEDNO dogovorijo za mizo.

Eno je vojska za obrambo.

Drugo je vojska za izvajanje agresije v tujini, proti čemur OP jasno nasprotuje.

Braniti se ni zločin. Pobijati civiliste pa izjemno hud.

Posnetki so namerno izbrani.
[/quote]
Kljub temu, taki ko ste pa nekoristni, le na monu smrdite in to babovje do 55. leta brez otrok, to bi se pa lahko spakiralo in poslalo v Iran na usposabljanje, doma tako nimamo kje to počet. Kaj misliš?😁


Kljub temu, taki ko ste pa nekoristni, le na monu smrdite in to babovje do 55. leta brez otrok, to bi se pa lahko spakiralo in poslalo v Iran na usposabljanje, doma tako nimamo kje to počet. Kaj misliš?😁
[/quote]

Mislim, da je tvoj komentar neokusen.

Si vis pacem, para bellum.

Mislim, da je tvoj komentar neokusen.
[/quote]
Kako neokusen? Meni se zdi to predlog na mestu, ponucat tisto, ki zgolj zažira družbo za vojsko, ne produktivnih ljudi, ne? Vojašnic pa tako nimamo, noben problem ne bi bil zraven unih dol usposabljat še to našo prsmojeno lenuhovje. Niti neke bistvene škode sredi puščave ne bi mogli naredit.

Sem kakih deset let nazaj govorila z Bosancem, Srbom, ki je bil aktiven v vojni. Belolas in postaran – kazal je vsaj 20 let več od dejanske starosti. In sem ga direkt vprašala – “kaj ste profitirali od te vojne, kaj vam je zdaj bolje, kot pred njo, je bilo vredno?”
In je samo zmajal z galvo in začel jokati.
Jaz pa z njim.

Sem kakih deset let nazaj govorila z Bosancem, Srbom, ki je bil aktiven v vojni. Belolas in postaran – kazal je vsaj 20 let več od dejanske starosti. In sem ga direkt vprašala – “kaj ste profitirali od te vojne, kaj vam je zdaj bolje, kot pred njo, je bilo vredno?”
In je samo zmajal z galvo in začel jokati.
Jaz pa z njim.
[/quote]Jao, kake boš si še ti izmišljala, pa to ni res. Njega si vprašala ali je blo smiselno? A on si je izbral vojno? Nehaj no s tem iskanjem pozornosti, če te ni nič prida kot suhe veje in si čudakinja nezmožna odnosov zljudmi, si ničvredna čudakinja, to je vse.

Roza, ki te ljubim roza :))
Viharc, kdaj boš dojel, da sem te blokirala in ne vidim tvojih zapisov?
Eh, ne boš ne. Nič hudega, saj pravim, da so mi tile roza trakovi čisto všeč. Popestrijo form 🙂

Pfffffjjjjjj jebemti. 😁…….. to pa je tupo in čoknjeno, da bj ne more bit……

Misli, da če si zakrije oči, da ne more prebrat, kake kozlarije sama piše, da drugi potem tudi ne vidijo…….jaooooooooooo😁😁😁🤣🤣


Kako neokusen? Meni se zdi to predlog na mestu, ponucat tisto, ki zgolj zažira družbo za vojsko, ne produktivnih ljudi, ne? Vojašnic pa tako nimamo, noben problem ne bi bil zraven unih dol usposabljat še to našo prsmojeno lenuhovje. Niti neke bistvene škode sredi puščave ne bi mogli naredit.
[/quote]

Bedarija.

Vsaj za kaj koristnega bi jih ponucal, ne pa da jih boš dal za kanonfutr. Če se že gremo o tem koga bomo premeščali in kako bomo iz njega naredili “produktivni člen družbe”.

Priložnosti za javno koristna dela je vsepovsod dovolj. Magari, če gredo smeti pobirat po ulicah ali pa kosit park in podobne zadeve. Pomoč starejšim v domu… pač karkoli. Tudi če pločnik pomete ali grafite odstranjuje bo nekaj vredno.

Si vis pacem, para bellum.

Bedarija.

Vsaj za kaj koristnega bi jih ponucal, ne pa da jih boš dal za kanonfutr. Če se že gremo o tem koga bomo premeščali in kako bomo iz njega naredili “produktivni člen družbe”.

Priložnosti za javno koristna dela je vsepovsod dovolj. Magari, če gredo smeti pobirat po ulicah ali pa kosit park in podobne zadeve. Pomoč starejšim v domu… pač karkoli. Tudi če pločnik pomete ali grafite odstranjuje bo nekaj vredno.
[/quote]
Res je, tudi to bi žiher šel delat, ne da čepiš na monu.


Res je, tudi to bi žiher šel delat, ne da čepiš na monu.
[/quote]

Šur de… ko sem ravno na poti z avtobusom in nimam drugega za počet kot na telefonu viset bi lahko sprot cesto pometal…

[img]https://www.meme-arsenal.com/memes/e2c546b56c9b3e91f5cd47951c6f0048.jpg[/img]

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close