Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih

Šele, ko spoznaš manekenko, vidiš, da je večina ljudi predebelih

Pred kratkim sem spoznal mlado punco, z merami nekje višina okoli 172, zaupala mi je, da ima okoli 52 kil. Boki ravno prav široki, ritka mala in čvrsta, joški seveda mali, ampak daleč od deske. Po par debatnih seansah mi je zaupala, da je nekaj časa delala kot manekenka.

Šele, ko se tako pogovarjaš, vidiš, da je večina ljudi dejansko bajsastih. In ne, bejba ni nič shirana, niti na robu anoreksije. Seveda bi lahko imela tudi ene 7 kil več, pa bi bila še evdno normalna. Druga skrajnost pa je, da babe, ki imajo 80 kil pri isti višini, druga drugi lažejo, da so srednje postave, lol.

 

itak sploh slovenke so znane po tem da raje jejo kot prašiči sladkarije, klobase, ocvirke, .. in potem pa in potem pa novoletna zaobljuba da bodo hujšale v fitness centru lol. Prvo nehaj jesti kot prašič potem se pogovarjamo naprej.
[/quote]

Naprej se bomo pogovarjali, ko ti nalimaš sliko svoje izklesane postave.

probleme z lastnim podstrešjem, kot pa z babjimi kilogrami.

Sem 180 in ko sem imela 62kg, sem bila grozno suha! Pod 60 sem bila kot spaget!
Ta tvoja bi morala imeti vsaj 5kg vec!

Necakinja je se deklica, visoka 172 in ima 52kg, postava itak se otroska, a je suhica, da se ji rebra poznajo.
To je tebi lepo?
Pravis, da ima ta zenska boke? Od kod ji? Ajd, ne bluzi!

Pa nisem debela starka, imam 66kg, zadnjico in joske, kljub svojim 40 in drobiz letom, sem s svojo postavo bolj zadovoljna kot kdajkoli prej v zivljenju!

Imaš manekensko postavo? Nimaš?
Potem ne bluzi in pometaj pred svojim pragom.

Ja to je res. Ampak to dekle bi rada videla cez 20 let in s 3 otroci. Alpa dvemi. Saj je vseeno. Pri 22ih letih res ni neka blazna težava biti suh ob normalni prehrani. Druge življenjske izkušnje in situacije te spremenijo.
Ma v zadnjem casu me prav k boli al sem suha al debela. Sem debela, ce nosim 38 konfekcijo. Briga me. Tut dedec ni več lep. Pri 22 mi je pa to bilo še pomembno ja.

Kaj ne vidite, da je s tem tipom nekej hudo mentalno narobe?
Tip zavaljen, star, plešast in škrbast, s pivskim vampom, na socialni podpori, ki živi v pod mostom,, sanja o manekenkah 🤣 hehhehehh
Vi pa padete na takšne foree hehhehh

Po treh porodih imam mere 95-65-95, nikdar nisem imela tako dobre postave in ce je manekenska ali ne, je meni vseeno.

To so približno moje mere: 170 cm in 50 kg, tudi po nosečnosti, le boki so zaradi nje malo širši. Nikakor nisem manekenka niti nisem presuha, sem pa suha. Jaz se dobro počutim v svoji koži, lahko bi imela pa tudi nekaj kil več in bi bila ravno tako v redu. Mislim, da se ljudje čisto preveč obremenjujete s kilami drugih.

Manekenska postava ni norma za običajno žensko postavo, zato pa so manekenke. Če ne, bi bila lahko vsaka manekenka, ne pa da jih lovijo kot redke živali po cestah, da kakšno najdejo.

Kako je izgledala tale tvoja manekenka ne vem. Je zelo odvisno tudi od posameznika. Pri isti teži in višini lahko izgledamo različno.

Imaš pa povsem prav glede debelosti. Sem ravno zadnjič opazovala punce v našem kolektivu. Več kot polovica je takih, ki bi lahko izgubile kakih 5kg. Ene par pa bi jih moralo na oreng dieto. Pa smo mlad kolektiv (od 22 do 41 let). Mislim, da takšno stanje ni normalno in ga pred recimo 40, 50 leti ni bilo. Pa ne da bi bilo temi puncami kaj narobe, vse so lepe in prijetne, mlade, razgledane. Ne gre tukaj za lepoto ampak za preprosto opažanje stanja. Na splošno je populacija definitivno predebela.

zakaj bi se morala ženska po porodu zrediti? To je samo izgovor večine, ki pri vsakem porodu obdržijo vsaj 5 kil. Sama imam isto kil kot pri mojih 20-ih. Pa sem 2x rodila, pred porodom vedno okrog 59 kil, zdaj pri 42 in dveh otrocih še vedno tu nekje, plus minus ena kila. Visoka sem 175. Pa sem se pri obeh nosečnostih zredila za skoraj 20 kil, isto jedla, ne jem malo, po porodu samo šlo vse dol v roku enega leta.

Kilogrami in višina telesa sploh niso merilo za lep videz.Pomembna je simetrija in tonus telesa.To da ima ženska 175 cm in 62 kg še ne pomeni da je lepa.Je pa postavna.Ali pa ženske z veliko zadnjico in malimi prsmi.Tudi če je natrenirana ni kaj prida za pogledat ker ima nesimetrično telo.Po drugi strani pa je lahko ženska z lepim tonusom telesa, veliko zadnjico ter
in večjim oprsjem prava lepotica ker je njeno telo simetrično.Seveda je pa pomemben tudi lep simetričen obraz .Spet nekaj drugega je pa urejenost (obleka,make-up,frizura,nohti ipd) ki jo mnogi enačijo z lepoto,ampak sta to popolnoma 2 različna pojma ki nimata nič skupnega.

Meni pa za manekenke dol visi. Nikoli se mi niso zdele nekaj poželjive. Za moje pojme mora ženska imeti nekaj kil v mordčku in gatkah. Všeč mi je mehak trebušček. Mogoče sem kmetavzar, ampak meni se dopadejo obdarjene.

Dejstvo je, da je večina ljudi (obeh spolov) predebelih. Nekdo pač mora požreti vse tiste zmrznjene pizze v Sparih in Hoferjih.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

zakaj bi se morala ženska po porodu zrediti? To je samo izgovor večine, ki pri vsakem porodu obdržijo vsaj 5 kil. Sama imam isto kil kot pri mojih 20-ih. Pa sem 2x rodila, pred porodom vedno okrog 59 kil, zdaj pri 42 in dveh otrocih še vedno tu nekje, plus minus ena kila. Visoka sem 175. Pa sem se pri obeh nosečnostih zredila za skoraj 20 kil, isto jedla, ne jem malo, po porodu samo šlo vse dol v roku enega leta.
[/quote]

Ja pidarija placaj 20e varuški vsakič, ko bi rada šla na aerobiko ali pa vsaj hitro hojo… Lahko prakticiras z vozickom, dokler si na porodniški. Niso vse sluzbe take, da koncajo ob 15ih. Nekateri smo tudi popoldan in ponoči v službi. Potrebujemo varuško. Sesuti smo in ko sem spočela otroka si očitno nisem preracunala, da ga zaradi službe sploh ne morem imeti. Pol sevpa pač še redis. Staras se, nikamor ne greš… Se k frizerju ne… Pač. Depresija totalna.

Ni čudno, da z nekaterimi nikoli nič ne bo, če se ukvarjate s tistimi par kg več ali manj. A ni škoda časa? Kot da je sreča odvisna od kg??!!


Ja , šele ko spoznaš, da imaš v glavi praznino, tolčeš neumnosti (če definiraš človeka skozi kg!)

zakaj bi se morala ženska po porodu zrediti? To je samo izgovor večine, ki pri vsakem porodu obdržijo vsaj 5 kil. Sama imam isto kil kot pri mojih 20-ih. Pa sem 2x rodila, pred porodom vedno okrog 59 kil, zdaj pri 42 in dveh otrocih še vedno tu nekje, plus minus ena kila. Visoka sem 175. Pa sem se pri obeh nosečnostih zredila za skoraj 20 kil, isto jedla, ne jem malo, po porodu samo šlo vse dol v roku enega leta.
[/quote]

Ja , šele ko spoznaš, da imaš v glavi praznino, tolčeš neumnosti (različni ljudje, različno delovanje matabolizma)


Ti si ta prav DEC! Sem sigurna, da tudi obdelati znaš NJAMmnhmmmhnmI. Tale ni za manekenko, ni štol od metle, ima pa poln modrc in polne gatke. Pravzaprav, zelo normalna je.
[img]https://myhappydance.files.wordpress.com/2013/05/hm.jpg[/img]

Ja , šele ko spoznaš, da imaš v glavi praznino, tolčeš neumnosti (različni ljudje, različno delovanje matabolizma)
[/quote]

Neumnosti lahko tolčeš že prej.

Imas sreco z geni 🙂 sm vesela zate.. jaz mam slabso sreco s svojimi geni, po treh otrocih mam 5kg viska zal. Po zadnjem porodu mi je slo vse dol, z dojenjem pa sm nazaj pridobila (klinc pa knjige ki pravijo da z dojenjem hujsas :D), pa se nisem prenajedala. Hormoni baje. Tako so meni pri ginekologu rekli. Sem pa dojila slabo leto in zdaj eno leto po prenehanju dojenja opazam da kilaza pada sama od sebe 🙂 je pa bil potreben cas – je pa res da baje (po besedah G) se mi je to zgodilo zato ker sem na hitro zanosila pol leta po izgubi drugega otroka (se v nosecnosti) in se mi prejsnji hormoni se niso uravnali🤷🏻‍♀️ kaj jaz vem, vrm le da ene imate sreco z geni, druge pa malo manj😊

Govorim za uporabnico jojjojnoda 😊

In pol pazi debi lKe spodi k pisejo tko da tocn vids da ma avtor prov kar je napisu: kg nimajo veze s postavo dragice.
Vsako leto je nekaj novega in lepo grdo,a so zdej npr kim kardashian,jlo in podobne kaj dejansko lepe ker so znane in opevane?
Ne samo dobr sluzjo pac z necem kar se je nekdo odlocu da je uau
Dejansko ko vse te zenske pogledas v realnosti je celulit pri celulitu,sploh ce ga ne hodjo crpat vsak teden kot je ze kim k.povedala sama v oddaji keeping up..
Ampak to sploh ni pomembno
Dejansko so nekateri pri 165/53 prekle eni pa zaliti,vec je konstrukcij tko da nehite se bejbike tolazt s temi znanimi ker je ena graa k druga da o njihovih facah sploh ne govorimo.

Pod lepe zenske spadajo zame
Osebno postavno in v faco:
Miranda kerr,karueche tran,jessica alba in podobne..
Zirafe 180cm 60kg je lih tko grdo kukr te bajse j.lo,minaj itd
Te zenske tekmujejo v tem kdo ma vecjo rit zato so slavne,a grde da jih se pes nebi poscal.
Vsi k majo fetis na visece necvrste obline so bolniki k bi nategnl vse kar hodi tud kravo in konja. Ce gledamo kasni moski majo radi vitke zenske..je jasno kaj dejansko je res lepota.
Lepota je bila in vedno bo redkost.
Pa sprijaznite se ze da odvecni speh in obline niso isto. Obline ma vsaka ena vecje ena manjse,pod kar pa ne spadajo vase debele roke,noge,rit..
Da ne govorimo o vasi faci k jo ne bo pogledu sam povprecn tko k ste same
Taprav moski gleda lep mlad obraz in vitkk zensko srednje visine torej 165priblizno,kg pa tok da je lepa sladka,tezko govorimo o kg ker je veliko konstrukcij
Men je miranda kerr npr kle perfektna:

https://i.pinimg.com/originals/8f/16/59/8f1659ffa2eea02663d2c6ec7ec5b478.jpg

Telo pa tkole
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1X3PWKpXXXXb5XFXXq6xXFXXXG/Miranda-Kerr-Sexy-Beauty-Bikini-Art-Huge-canvas-Print-Poster-TXHOME-D4087.jpg

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi je povprecnih ne ozirajte se na modo ker je vsakic nekaj drugega lepo
Dejstvo je da so debeluhinje ljubosumne na vitke to je jasno ker se edino one ljubosumno obnasajo do vitkih,obratne zgodbe ne poznam

Ne odobravam pa zensk ki hirajo da so suhe
Si po naravi kakrsen si lep ali ne jbg

Ja pidarija placaj 20e varuški vsakič, ko bi rada šla na aerobiko ali pa vsaj hitro hojo… Lahko prakticiras z vozickom, dokler si na porodniški. Niso vse sluzbe take, da koncajo ob 15ih. Nekateri smo tudi popoldan in ponoči v službi. Potrebujemo varuško. Sesuti smo in ko sem spočela otroka si očitno nisem preracunala, da ga zaradi službe sploh ne morem imeti. Pol sevpa pač še redis. Staras se, nikamor ne greš… Se k frizerju ne… Pač. Depresija totalna.
[/quote]

kdo je omenjal varuške in aerobiko?? a sem kje omenjala, da sem sploh športala? in kakšne veze ima nočna z debelostjo?? Jaz sem bila do tretjega leta starosti z otrokom doma..Brez varušk in babic v bližini, pa mož tudi po 12 ur v službi.
Vse samo izgovori, zakaj ste debele..

New Report

Close