Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ki gredo svojo pot

Moški, ki gredo svojo pot

Na faxu sem se zapletla v pogovor z luštnim tipčkom. Upala sem, da me bo povabil na kavo, pa ni bilo nič.No, na koncu sem jaz njega, pa se je samo zasmejal in rekel, da je žal ‘megtau’ oz ‘migtau’, nekako tako. Rekel je, da je to moški, ‘ki gre svojo pot’. Mi lahko prosim razložite, kaj vraga to pravzaprav pomeni?

Da ti ni treba žalovati za njim. 🙂


En, ki se mu ne da več plesat na ženske žvižge in zatorej zate popolnoma neuporaben.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain
nova
Uredništvo priporoča

https://en.wikipedia.org/wiki/Men_Going_Their_Own_Way

“Migetavčki ” 😀😀
moški, ki trdijo, da jih ženske ne zanimajo , a 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojega časa posvečajo pljuvanju čez ženske.
( 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spijo ali igrajo igrice)
Hecni so za znort 😂😂😂

Pomeni, da iz te moke ne bo kave.

Nekaj pač morajo delat…. Pa če se zaradi tega počutijo bolje, da nimajo občutka da živijo v tri krasne in dokler ne delajo škode, zakaj ne…. Če pogledaš povprečno pljuvanje po katerem koli forumu, je kar tam- tam.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Moški, ki z žensko ne želi ne veze ne sexualnih potešitev. Seveda tudi z moškim ne, da ne bo narobe razumljeno.

Nekaj pač morajo delat…. Pa če se zaradi tega počutijo bolje, da nimajo občutka da živijo v tri krasne in dokler ne delajo škode, zakaj ne…. Če pogledaš povprečno pljuvanje po katerem koli forumu, je kar tam- tam.
[/quote]

Ja, in jaz ne maram fuzbala in grem skozi življenje brez fuzbala, torej najbolje da si kupim letno karto za na štadion.⚽
no, škode pa res ni , oziroma včasih se jim od srca narežim 😂😂

Direktno ti je povedal, da je kreten.

Rabiš še kaj vedeti?

Si vis pacem, para bellum.


Ampak to že veš, dr. X in Mr.Hyde.

De omnibus disputandum..

Ja, in jaz ne maram fuzbala in grem skozi življenje brez fuzbala, torej najbolje da si kupim letno karto za na štadion.⚽
no, škode pa res ni , oziroma včasih se jim od srca narežim 😂😂
[/quote]
Če ti je taka želja. Ampak noben ti pa ne more zamert, če se dereš : SUDJA LOPOVE:-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zakaj si ti vedno tako strupena, ko je govora o moških, ki niso hlapci ženskam? Kaj te tako motijo? Saj je dovolj hlapcev in fehtarjev, da se tudi zate najde kakšen.


spet ženske bo drugače……………………………………

Zakaj si ti vedno tako strupena, ko je govora o moških, ki niso hlapci ženskam? Kaj te tako motijo? Saj je dovolj hlapcev in fehtarjev, da se tudi zate najde kakšen.
[/quote]

Lol, ti si kekec. Kje govorim o hlapcih? Meni je samo neskončno smešno, ko govorijo da ne rabijo žensk in kako so oni sami močnejši brez žensk, in kako gredo svojo pot brez žensk – a non stop govorijo samo o ženskah 😁
Tudi to si si izmislil, da me motijo, samo zabavajo me 😂


Če ti je taka želja. Ampak noben ti pa ne more zamert, če se dereš : SUDJA LOPOVE:-))
[/quote]

Po mojem bi se drla čist v napačnem momentu 😆 ( recimo ko bi bil gol)

Lol, ti si kekec. Kje govorim o hlapcih? Meni je samo neskončno smešno, ko govorijo da ne rabijo žensk in kako so oni sami močnejši brez žensk, in kako gredo svojo pot brez žensk – a non stop govorijo samo o ženskah 😁
Tudi to si si izmislil, da me motijo, samo zabavajo me 😂
[/quote]
Edinkrat, ko MGTOW-ovci govorijo o ženskah, je takrat, ko razlagajo, zakaj se jih izogibajo. Recimo psihopatk tvoje sorte, ki ves svoj čas zabijete na netu in jočete v sebi, navzven pa se kao zabavate. Nič čudnega, da te nihče ne povoha.

Da je še “zmešan”.


Edinkrat, ko MGTOW-ovci govorijo o ženskah, je takrat, ko razlagajo, zakaj se jih izogibajo. Recimo psihopatk tvoje sorte, ki ves svoj čas zabijete na netu in jočete v sebi, navzven pa se kao zabavate. Nič čudnega, da te nihče ne povoha.
[/quote]

In to razlagajo 23 ur na dan 😂😂😂

Hvala za provokacijo. Noben ti ne bo tega rekel. Če že, bo rekel, da mu daj cifro in te bo poklical, potem te pa ne bo.

In to razlagajo 23 ur na dan 😂😂😂
[/quote]
Ma daj ne izmišljuj si, luzerka.


Ma daj ne izmišljuj si, luzerka.
[/quote]

Kaj je luzerček, si se nsšel v opisu 😂 ajs boli, boli 😂😂

kako pa se reče ženskam, ki se nočejo ukvarjati z moškimi?


Ampak to že veš, dr. X in Mr.Hyde.
[/quote]
Tega je preveč za brat …

Kdo je dr. X in Mr.Hyde?

Koliko je takih moških, procentualno gledano? Približno?


Da so prišle k pameti.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close